Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

4.Serverlar Kapatılmalı mı sizce?

benim görüşüm şuan oyunu kötü etkilediği yönünde. oyunca azaldı son aydır gereksiz yere oyun içi piyasayı düşürüyor. sizinde fikirlerinizi merak ediyorum arkadaşlar yorum yaparsanız sevinirim.

Senior Member
    Keşke diez sunucusuna 2. kanal açılsa .

Senior Member
    premiumsuz oynayan arkadaşlar belki bana tepki gösterecek fakat bence kapatılması daha iyi olur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İnsanlar macroculardan görevlerini yapamadığı için 4 te yapıyo bence kapatılmamalı

Tam aksine sabitlenmeli, zira elle oynamak isteyen insanlar diğer serverlerde hiçbir şekilde görev yapamıyor, belki açık olduğu süre zarfı düşürülebilir.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yapımcı sayısal verileri takip ediyordur muhakkak, gerek gördüğü takdirde kapatabilir.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Belli bi saat açık kalan sunucu piyasanın düşmesini en fazla ne kadar etkileyebilir?
    Piyasanın düşmemesini istiyorsan dropların azaltılmasını talep edebilirsin. İnsanlar 8 10 pc ile afk şekilde 7/24 farm atıyor. Bu seni rahatsız etmiyorda 10 saat açık kalan sunucu mu rahatsız ediyor? Belli ki sende onlarca pc ile bazı slotları tapulamış farm atan ya da pazar yapıp oyunu gelir kapısı olarak gören bir kişisin. Sizin gibiler yüzünden insanlar oyundan soğuyor. Bırakında insanlar rahat bi şekilde görev yapıp takılsınlar bu kadar bencil olmayın.