Results 1 to 5 of 5

Thread: Bir kac soru

Bir kac soru

Hesabim durduk yere hapise atildi ve bunu hala cøzemedim, tum gun boyunca moralim bozukdu

Neyse sorum bu degyil

Hapis cezasinda karaktermi accountmu sorumlu tutuluyor, yani olduda tekrar charim hapise duşdu farkli serverdeki ayni accountu etkiliormu?

Bu konu cok merak ediyorum, cunki korkumdan hesabima ring basip farkli accounta gøturcegyim

Ve evet ticket attim cevap makro kullanilmis gøya, deli olucagim Z + R nezamandan beri makro oldu, iyiki bir oglum var 8 yasinda 17 lv kasmis korkum øteki charim cok degyerli

Lutfen modiratør bana yardimci olun, gece uyuyamadim resmen, ømrumde hile kullanmadim ban sebebi diye

Alp
    Norvec

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Öncelikle aldığınız cezayla ilgili destek alabileceğiniz tek yer müşteri hizmetleridir. Forum üzerinden hesap cezalarıyla ilgili bir destek sağlanmıyor. Cezalar hesaplara işler, karakterinizi ringleyip başka bir hesaba aktarmanız sicilini temizlemeyecektir. Tekrar aynı duruma düşmemek için oyun içinde yasak olan yazılımlardan uzak durmanız gerekiyor.

Ceza yiyen charim farkli serverde karakter

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Zindandaki karakteri çıkarmadan diğer sunuculara giriş yapamazsınız.

Tesekkurler yardiminiz icin, oyunu birakicagim artik ne yapalim. cunki bøyle hicbirsey yapmadan siciline isletiorsa uzucu

Yani yapmis olsam ceza yesem bukadar belki uzulmezdim