Results 1 to 3 of 3

Thread: Hesabım hk

Junior Member

Question Hesabım hk

Herkese Merhaba;

Arkadaşlar ben şöyle bir hata daha doğrusu yanlış yaptım. Başlıkta da belirttiğim gibi Gaming mouse'ye sahibim ve bu mouselere makro tarzı tuşlar atanabiliyor. Açıkçası Genie kullanıyorum ama sizin başınıza geldimi bilmiyorum mobları seçerken 1-2 sn geç seçiyor ve wolf atarken bazen atıyor bazen atmıyor belki benim sistem gereksinimlerim çok kötü olduğu içinde yapıyor olabilir. O yüzden bende bu mouseye mobları çabuk seçsin diye z tuşu atadım birde wolf kısmını kapatıp onuda mouse yardımıyla tek tuşa 2dk'da bir bassın diye atadım ama bir yandanda Genie çalışıyor. Ne kadar sistem gereksinimlerim kötüde olsa bu yaptığımın arkasında duracak değilim uyduk şeytana cezamızı çekecez artık. İşte sorunda burada başlıyor.

Nttgame'nin kendi Davranış koşullarında MAKRO KULLANIM kısmında mouse ile otomatik makro yapmak = 1. ve 2.de Hapis veya süreli ban 3.de Süresiz Ban yazıyor açıp okuyabilirsiniz. Geçmişte bu mouse ile açılan bir konu buldum linkini bırakıyorum buraya
    https://forum.nttgame.com/forum/show...lmak-istiyorum GM Eryudes ve Khenarth demişki mouse ile makro yaparsanız zindana gönderilirsiniz. Biraz araştırdım hatta oyundan clandan arkadaşlardan bilgi aldım zamanında aynı benim gibi bu mouse ile makro yapan bazı kişilerde evet bende ceza aldım ama benim cezam hapis cezasıydı süresiz ban yemedim 100tl verdim çıktım dedi. Bu yazdıklarımı tek tek bilet yoluyla ilettim kanıtlar sundum başkasını zindana yollarken ben niye daha ilk suçumda süresiz ban yedim diye ilettim kendilerine. Bana ya kopyala yapıştır tarzı biletler attılar yada ısrar etmeniz birşeyi değiştirmez eğer ederseniz bilet kısmınızı blocke edeceğiz diyip nitekimde ettiler. Şuan bilet dahi atamıyorum o yüzden yetkili biri bana forumdan destek veremiyoruz tarzı bir şey yazmasın mecbur kaldığım için yazdım aksi halde yardım alacağım hiç bir yer kalmadı.

Tekrar soruyorum Davranış koşullarında makro kullanmanın cezası hapis iken, GM'ler dahi zindana gönderilirsiniz dediği halde Ki mouse ile makro yapınca zindana gönderilenler olduğu halde ben niye daha ilk suçta süresiz ban yedim bu kadar basit bir soru. Burada ayrımcılık yapılmış olmadı mı ya bunu yapan herkes süresiz ban yesin yada herkese kendi yazdığınız kurallara göre ceza verin. Birine başka ceza diğerine başka ceza vermek olur mu? Hiç bir yetkili bana bu mouse ile makro yapan HERKES süresiz ban yer demiyor çünkü biliyoruz ki bu konu yüzünden yüzlerce kişi hapise gönderildi Herkes süresiz ban yemedi. Benim hatam var kabul ediyorum ama siz etmiyorsunuz.

Biletlere kim bakıyor bilmiyorum ama umarım forumdaki yetkililer bu işi bir araştırır ve hakkımdaki karar hakkında düzeltme yapılır. yada bu mouse ile ceza alan herkes süresiz ban yesin bunada razıyım aksi halde ayrımcılık yapmış olursunuz.

iyi çalışmalar dilerim.

Junior Member
    Başlıkta da belirttiğim gibi bilet atamıyorum blocke ettiler. Buradan destek veremiyoruz bilet atınız tarzınca cevaplar yazmayınız lütfen. Başka yardım alacağım bir yer yok çünkü teşekkürler şimdiden.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Maalesef buradan destek alamayacağınızı söylemek zorundayım. Forum ve discord üzerinden hesap desteği verilmiyor. Verilen cezalar gm inisiyatifinde olduğunu unutmayın. Konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiniz ve size yanıt verilmiş. Tekrar tekrar bilet göndermeniz veya foruma konu açmanız size bir fayda sağlamayacaktır. Aynı duruma düşmemek için lütfen oyun kurallarına bağlı kalın.

Tags for this Thread