Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Kanat ve tattoyu 190 m ye alamıyorum ?

Sayın yetkililer kanat ve tattoyu 190 m den almaya çalışıyorum fakat böyle bir şey geliyor.Ben daha önce hiç almadım ki neden böyle diyor ? 190 m ye daha önce hiç almadım neden alamıyorum ? yan çarlarımla denedim yinede alamıyorum ? 2 sini aynı anda alamıyorum ? yardımcı olur musunuz lütfen .

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Yan karakterinizle almayı denediniz mi? Eğer daha önceki indirimde aldıysanız bu karakterinizle indirimden yararlanamıyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Yan karakterinizle almayı denediniz mi? Eğer daha önceki indirimde aldıysanız bu karakterinizle indirimden yararlanamıyorsunuz.
    Sayın mod daha önce gelen 3-4 ay önce miydi ondan indirimler le birlikte hepsiyle almıştım.Yani bu indirimler geçersiz o zaman 3-4 ay önce indirimlerden yararlandığım için

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Sayın mod daha önce gelen 3-4 ay önce miydi ondan indirimler le birlikte hepsiyle almıştım.Yani bu indirimler geçersiz o zaman 3-4 ay önce indirimlerden yararlandığım için
    Evet. Güncelleme notlarında bu durum belirtilmiştir.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post

* [Aset] NPC'sine Hero Wing ve Lunar Dövmesi eklenmiştir. (4 Hafta süreyle)
    - Hero Wing (30 Days) ve Lunar Tattoo (30 Days) > 190 M (Daha önce satın aldığınız karakterle paket satıştan faydalanamazsınız.)
    - Hero Wing (30 Days) > 90 M
    - Lunar Tattoo (30 Days) > 120 M

Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Krdeşim mevzu şu. sen o charla bir kez almışsın. ikinci kez almak için yan chardan alman lazım. ben yan charlarla birlikte 4 paket çektim. sen yan chara gir onunla al sonra bankaya at. asıl charında kullan.