Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Draki deki hatalı yaratık hareketleri

diyelim drakide bir yaratık soldan sağa doğru gidiyor . ona doğru yürüyorum sonrasında ok atıyorum .bi bakıyorum apar topar bir yere gidiyor ve canı fulleniyor . bu gücü yüksek yaratıklarda çok can sıkıcı hale geliyor .çünki en güçlü skili atyorum yaratığın canı yarıya iniyor sonra apar topar bir yere doğru yürüyor hooop yaratığın canı fulleniyor .

Bu bug ı dikkate alırsanız güzel olur saygılar selamlar kolay gelsin

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bir süre atak yapmadığınızda respawn olabiliyor. Aslında bu dediğiniz şu an tüm moblarda mevcut.

Senior Member
    atak yapıyorum arka arkaya ama apartopar kaçıyor ve canı fülleniyor ) düzeltilmezmi bu acaba . o kadar emek boşa gidiyor

Senior Member
    Respawn olayını draki , utc gibi haritalarda kapatabilseniz gayet güzel olur biz oyuncular için .

Senior Member
    çok sinir bozucu oluyor . mesela uzaktan elini aşağı indirerek atak yapan kırmızı renkli yaratığa az yaklaşıp ateş ediyorum en güçlü skille adam normal normal dururken ateşi yer yemez kaçıyor ve gücü fulleniyor . çok üzücü çok hakikaten

Senior Member
    farketiğim üzere her bir yaratık için kendi hallerindeyken belirli bir yürüme alanı otomatik olarak ayarlanmış . A noktasından B noktasına yürüyüp geri dönüyorlar . fakat biz atağa başlayınca B noktasındaysalar ok u atar atmaz koşa koşa A noktasna geri dönüyorlar . Respawm deniyor sanırım geri dönmelerine ama bari A ile B arasında nerede olurlarsa olsunlar geri dönmesinler . biz yaratığı kendi bölgesinden çok uzağa çekersek orada limiti aşınca bari geri dönsünler .

A ile B arası nerede olurlarsa olsunlar atak yesinler . kırmızı büyük ellerini aşağı indirdiklerinde vuran yaratıklardan ikisi yanyana birine dalıyorum öteki de bana atak yapıyor ben birini öldürüp atak yapana yönelir ken adam hoooopppppp gidiyor A noktasına koşa koşa yahu dur 3 lü 5 li atak yapıcam dibindeyim zaten .

lütfen bu olayı adil hale geitirirseniz seviniriz selamlar saygılar

Junior Member

Angry

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bir süre atak yapmadığınızda respawn olabiliyor. Aslında bu dediğiniz şu an tüm moblarda mevcut.
    Evet bundan şikayetçi olmayan bir tane user bulamazssınız önemli olan bu konu hakkında ne yapıyorsunuz?? bir mage oyuncusu olarak rezalet saçma bir durum neden 50 10 metre bu olay konu açıyorum konumu kapatıyorsunuz şu alanları biraz daha genişletmeniz gerekiyor şu oyuna gelmiş geçmiş en saçma olaydır su yaratıkların respawn olması.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hdlioglu View Post
    Evet bundan şikayetçi olmayan bir tane user bulamazssınız önemli olan bu konu hakkında ne yapıyorsunuz?? bir mage oyuncusu olarak rezalet saçma bir durum neden 50 10 metre bu olay konu açıyorum konumu kapatıyorsunuz şu alanları biraz daha genişletmeniz gerekiyor şu oyuna gelmiş geçmiş en saçma olaydır su yaratıkların respawn olması.
    Eslantta slotlara çekilen balrog ve dread mare gibi yaratıklara uygulansa yeterli olacakken bütün yaratıklra bu sistemin getirilmesi saçmalığı.....

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    Eslantta slotlara çekilen balrog ve dread mare gibi yaratıklara uygulansa yeterli olacakken bütün yaratıklra bu sistemin getirilmesi saçmalığı.....
    o bile bana göre saçma oyunun bütün özelliğini yok ettiler artık her ağlayan oyuncuyu dinlememeliler Sırf genie ile exp kasacaklar diye tuttular tüm oyunun bütün mekaniğini maf ettiler banane genie ile exp kasanlardan bu oyunda genie bile bence fazlalık otomatik oynayıs hiledir abi emek oyunu oynuyorsak bi emek harcıyorsak herkes öyle olmalı para filan umrumda değil oyuna her başladğımda bir lwlken bile destek olmak için pusslar premiumlar alırım ama genie filan ne bilim kaldırılması gerekiyor bence oyun mekanaği eskisine dönmeli ben boss buldgmda neden aptal gibi bi o respawn ediyor bi ben böyle bir saçmalık olabilir mi ? )))))))

Senior Member
    yaratıkların agrosu değişik normal eslant luferson yaratıkları atak yapmazsan seni kovalamıyor dibine girersen sadece atak yapıyor ve atak yapma mesafesi kısa fakat draki yaratıkları sen vurmadığın halde seni kovalıyor bir de çok uzak mesafeden seni seçip takip ediyor ve uzak mesafelerden vuruyor bazıları bence güncelleme yapılmalı hele o sondaki harpylerden sonra utc yaratığı var o yaratık neden uzaktan vurur anlamıyorum o yaratık dışında o kadar uzaktan vuran bişey yok onun menzilinden biraz daha kısa fazla atak yapan doom yaratığı var başka da yok