Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Aldığım ceza.

Durduk yere pc başındayken hapis oldum. Hapis olurken pm den mesajlastıklarım var 2 pc yan yana kullanıyorum birinin mausesiyle sağ tık heal atarken diğeriyle z2 yapıyorum diye hapis mi olunuyo trade attında durmadık mı pm attında cevap mı vermedik 2 ekranıda aynı anda görmen mümkün değil tamam gerçekten böyle hile yapanlar var ama elimle oynadıgım karakter o sıra diğer ekrandan priesti yönetiyorum diye hapis sebebimi. hapis olana kadar 18 saat genieyle kastıgım görünmüyor mu işten eve gelip genieyi kapatayım yarım saat elle atak yapayım dedim diyemi hapis oldum yoksa gelip kafasına göre geniesi yok atak yapıyo diyip hapisemi atılıyo emeğe saygı nerde. Bu arada bilgisayarımda hiç bir program yüklü değil yüklü olanlarında hepsi orjinal antivirüs vs gibi .!

Bilet göndermelisin ancak o zaman yardımcı olurlar.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Destek Bileti

Junior Member
    gönderdim. tek korkum bugün yine aynısı başıma gelebilme ihtimali olması. cünkü 2 pc oynuyorum birinin ekranına bakarken diğerini ekranına bakamıyorum. buda gün içinde toplasan 1 saat zaten saatlerce elimle 2 sinide yönetemiyorum oynadıgım saatlerin %90 ı genie açık %10 lık kısımda elle oynuyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bundan sonraki süreçte ek bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla gelecek yanıtı beklemelisiniz. Müşteri hizmetleri detaylı incelemelerin ardından tarafınıza nihai kararı iletecektir.