Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Lightbulb Pazar Sc. Öneri

Merhaba, pazar sc ile Cypher Ring arıyoruz fakat fotoğraftada gösterdiğim gibi o karakter hakkında bir bilgi yok, en azından jobu falan yazsa ona göre baksak. Mage arıyorum tam 20 dakikadır pazar sc ile tek tek şansımı deniyorum

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Normalde karakter satışı yasak olduğundan dolayı bu öneriye pek sıcak bakacaklarını sanmıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HayriPoturrr View Post
    Normalde karakter satışı yasak olduğundan dolayı bu öneriye pek sıcak bakacaklarını sanmıyorum.
    Cypher Ringli karakter alım satımı serbest diye biliyorum. sadece başımıza gelecek sorunlardan biz sorumluyuz.

Senior Member
    Geçen gün bende keşke böyle bir özellik gelse dedim umarım yetkililer böyle bir özellik getirir

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by emodede464 View Post
    Cypher Ringli karakter alım satımı serbest diye biliyorum. sadece başımıza gelecek sorunlardan biz sorumluyuz.
    Cypher ringin kullanma amacı o olmadığı için böyle bi güncellemeye sıcak bakılmıcağını söylemeye çalışmış arkadaş.

Junior Member
    Nickname
    Insignis
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeAreTheBest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ek olarak Pazar SC'ye "miktar" olayının da eklenmesi lazım. Dün GEM kırmak istedim ve ucuzdan pahalıya sıraladım. İlk 8-9 kişi üçer beşer tane satıyordu ve en az 10 dakika harcadım 200 tane GEM alabilmek için. Ya da Durability'nin yarıya düşürülmesi lazım.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    SC'ye yapılabilecek bir çok düzenleme var umarım ileride yapımcı bunları ekler.