Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 69
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bir oyuncu olarak warrior konusunda benim düşüncelerim bugüne kadar hiç değişmedi. MMorpg dünyasında kalkansız warrior olmaz diyorlar haklılar, ama hangi oyunda bu kadar atak, bu kadar defans, bu kadar mobil bir warrior var? Ya defansif olursun ya da atak olursun, Knight Online'da ne yazık ki hepsi bir arada. Scorpion scythe, Gab adamant vb. eşyaların ve descent, yere vurma skillerinin kesinlikle elden geçirilmeli diye düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    kalkansız warrior olmaz düşüncesinde haklılar ama kalkanın verdiği defansı warirorun pasif özelliğiyle etkisini hesaba katmıyolar galiba. +7 dread sheildin verdiği defans 365 ve pasifle beraber 776 defans veriyor sadece bu kalkan, bu oran masterle beraber daha da artıyor ve son hpde kalkanlı bir warrioru öldürmek çok zorlaşıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by muratvemomis View Post
    Warrior+KALKAN+UNDY=ÖLÜMSÜZ-DB+MALİCE+KALKAN=ÖLÜMSÜZ
    yukarı da 2 işlem mevcut , sonuç değişmedi gördüğünüz gibi
    formüllere göre ne yaparsanız yapın warior o kalkanı taktığın da öl mü yor
    Bakınz: l *_* l "ö" "l" "m" "ü" "y" "o" "r"

siz değerli yönetim ile kontak kurabilen sayın lead mod ve mod ekipleri
    bu hususu bilse de yönetim gerçekten bir asas olarak warior gördüğüm de 500 metre uzaklaşıyorum çünkü kalkan takıyor

bu olaydan ben şikayetçiyim kaldırılsın diye bişey zaten yok , sorun tüm asaslara , tüm "wariorlara"
    asasların bir tanesi warior kesemiyor
    wariorlar da anlatsın , 1 party asas kovalıyor 1 adet warioru o kalkan frenzyi bastığın da

talep - warrior da kalkan olayını gözden geçirmenizi rica ediyorum.

öneri - uygunsanız bir ciem warior bir ciem de asas açıversin aynı itemler de
    warior dostumuz kalkan taksın çayını koymaya gitsin , asas arkadaşımız atağa başlasın çünkü 1 dakika sadece boş duran warrioru kesmeyle uğraşacak.
    ayrıca - maus ile bunu suistimal edenlere de tekme tokat şamar zılgıt ve uçan tekme atılmış olacak
    lütfen başlığıma dokanmayın çok fenayım.
    Madem çok güçlü açarsın bi warrior oynarsın

bide draki bless varsa

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Warrior'un quest görevinde kalkan var mı? Var. Takması ne gibi bir sorun ben bunu anlamıyorum.

Asıl sorun ne biliyor musun? Asas'ların quest görevlerinde kalkan olmamasına rağmen asaslar da kalkan takıyor. Sıkıntı burda. Asaslardan magelerden kalkanları alsınlar sadece Questinde olanlar takabilsin. Mantıklı olanı budur.

Hayır hadi oyunu geçtik ömrü hayatınızda film de mi izlemediniz? Bütün savaş filmlerinde savaşçılar bir elinde kılıç diğerinde kalkan ile savaşıyor. Yine aynı filmlerde okçular veya suikastçiler kalkan kullanmıyor ve bu oyunda da böyle olması gerekirken ne hikmetse bizim oyunda asaslar kalkan takıyor mageler kalkan takıyor bunlar başlı başına tezat. Asıl bu sınıflardan kaldırılması lazım.

Senior Member
    Kalkan takıp sürekli ordan oraya zıplamaları çok can sıkıcı,descent skiline cooldown süresi uzaltılmaı

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Warrior güçlüdür, sağlamdır, kalkan takar sorun yok buraya kadar. ama gab ds gibi üst düzey özellikli kalkanlar haksızlık gibi oluyor, bu tip kalkanlar aynı leonar vs. itemlerde olduğu gibi sadece priestlara özel olmalı. ayrıca warrior dediğin iri karakter ve hantal olmalı bana göre. bizdekiler maşallah ceylan yavrusu gibi oradan oraya sekip duruyorlar. 2-3 warrior birbirine des olarak asas yakalıyor var mı dahası.

Junior Member
    Scorplion'un yorumuna kat'i suretle katılıyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ben de her defasında forumda olsun, discord'da olsun, kendi yayınlarımda olsun dile getiriyorum.

MMORPG oyunlarında kalkan takmayan bir warrior düşünülemez; ancak bizim oyunumuzda warriorları aşırı güçlü yapıyor. Özellikle Gab's adamantın sadece priest sınıfına ait olması gerektiğini düşünüyorum. Tıpkı Dark Knight Shield, Adaga gibi.

Tek başına bir Warrior Gabı takıyor, Skill Option çalışıyor. Saldırı da yapamıyorsun, Scorpion Sythe ile canı fulleyip town atabiliyor veya Rogue karakteri varsa partisinde, descent basıp minör yardımı alabiliyor ve yine town atabiliyor. Örnekleri çoğaltabiliriz.

Kalkan olarak herkesin ortak kalkan olarak saydığı Chitin Shield veya Dread Shield gibi kalkanların takılması daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Scorpion Sythe'ın da özellikle HP recovery'sini Cz alanlarında yarı yarıya veya daha fazla düşürülmesini isteyenlerden biriyim. İnanılmaz can dolduruyor.

Evet DB atıldığı vakit Warrior ölüyor. Ancak 10 krowaz da olsa DB'ye maruz kalan bir oyuncu cure gelmediği zaman zaten her türlü ölüyor.

Elden geçirilmesi gereken bir çok konu var. Sadece Warrior'un elden geçirilmesi de doğru olmayacaktır. Oynanışı inanılmaz derecede etkilemeyecek şekilde, bazı konuların masaya yatırıp, yapımcının el atması gerektiğini düşünüyorum.

Senior Member
    Yere vurma skilleri instant değilde 2 saniye cooldown ile atılsa çoğu şey düzelir. Elimle vuruyorum demeyin yemezler