Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 69
    Quote Originally Posted by RodasDelmar View Post
    Bir warriorda cıkıp demiyor ki; 5 kat itemsiz bp tek malice ile warrioru kesiyor, 10 kat itemsiz okcu ve asas dönüp dolasıp warrioru kesiyor. Tek basıma hiçbir şekilde pk atamıyorum vs vs vs.

Bak işte güzel bir noktaya değinmişsin. Ben BP yim ve bir warrioru yalnız görünce çikolata görmüş çocuk gibi seviniyorum. Hele bazı wariler var keseceğim edası ile gelip masterı yanınca öyle kaçmaya çalışıyorlar ki gülmekten kesemiyorum .
    Biz BP lerinde belalısı okçular. Söylemek istediğim şu; her jobun diğerlerine göre üstünlüğü veya zayıf yanları var, bunu kabul edip oynadıktan sonra pek bir sorun olmuyor.
    Aga 3k ap var bp'yim 5 kat itemsiz bp keser demişsin ben malice atıyorum wariye 500 500 vuruyorum nasıl kesiyim bu adamı? Sen ardream warilerden mi bahsediyorsun acaba 83 level halinle 59 level adamı kesersin tabi? Diğer türlü ben hiç denk gelmedim, wari görünce de sevinmiyorum açıkçası. Ama okçu ya da itemsiz asas dersen okey onlar çok kolay kesiliyorlar.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    warior kalkan takmasın , scorpion scyte kullanmasın , kısacası warior ölsün. solo hiç birşey yapmasın kısaca istenen bu. Diğer hiç bir jobun hpsine dokunulmamışken warior nerflendi neden undy aldımı 20k canı oluyor diye , şimdi kalkan da kalksın hp recovery silahların etkiside kalksın deniyor.

Ben hiç görmedim tek elinde kalkan tek elinde tek el silahla pk da adam kesen birini.

Tüm sınıflar öyle yada böyle kaçabilme özelliğine sahip.

Rogue Light Feet basar minörle can doldurur kaçar.
    Mage ESC atar Gate atar kaçar.
    Priest 10k alır tekli yada party Town atar / gate atar kaçar

Wariora gelince ; warior ölsün. kaçamasın. Neden ?

Yukardaki yorumlarda mmorg mantığından bahsedilmiş , bu oyunda mmorg mantığı falan yok. TP mage diye bir sınıf var eline kalkan alıp oynaya bilen. Siz hiç bir oyunda yada FRP hikayede ki oyunların temeli böyle hikayelere dayanır , Staff (asa) dışında eline item alan bir mage (büyücü ) göremezsiniz.
    Asasin adı üstünde suikastçidir , saldırır öldürürse başarılı olur yoksa kaçar , ama elinde kalkanla battal gazi gibi milletin ortasında kendini ifşa ederek saldırı yapan bir suikastçi göremezsiniz. Knight online da sadece mevcuttur.

Prieste sözüm yok. Onların da tek eksiği adam yakalayamamak. Onuda bir zahmet ekip halinde olduğunda yakalayacaksın (priest /warioroyuncusuyum ). Bir leg cut skili olsa hoş olurdu ama şu anki hali de priest için bence yeterli.

Ama wariora gelince uçup kaçmasın. Lvl 83 stun skili tutmayan, master 2 screem stun skili tutmayan , berserk basınca leg cut skili olmayan sadece toplulukta yere vurup ölmemek için de kalkan dakıp des olan bir sınıf.

adam ölsün mü illa ? kaçmasın mı ?

Descente cool down ekleyin tamam ama provoke gibi de olmasın. Magenin esc skiliyle aynı olsun mesela ,

Yere vurmaların peş peşe yapılmasını engelleyin 2 saniye aralıkla vurulabilsin ona da eyvallah.

Gabs takamasın warior ona da eyvallah

Ama bırakın da bir nebze de olsa yaşamak için kaçabilecek bir özelliği olsun.

720lik hp potla şu devirde hiç bir warior pot basarak town atamaz. ya kalkan takacak , ya ss kullanacak yanlız yakalandığında.

Yatalak warior istiyorsanız kapatın o sınıfı olsun bitsin. herkes asas yada mage yada priest oynasın. sizde kurtulun bizde.

Quote Originally Posted by subuktegin View Post
    Aga 3k ap var bp'yim 5 kat itemsiz bp keser demişsin ben malice atıyorum wariye 500 500 vuruyorum nasıl kesiyim bu adamı? Sen ardream warilerden mi bahsediyorsun acaba 83 level halinle 59 level adamı kesersin tabi? Diğer türlü ben hiç denk gelmedim, wari görünce de sevinmiyorum açıkçası. Ama okçu ya da itemsiz asas dersen okey onlar çok kolay kesiliyorlar.
    Valla kardesim 3k ap ile maliceli warriora 500 500 vuruyorum diye bombos bir yorum yapmıssın. Galiba sen bu oyunu oynamıyosun. O yuzden yaptıgın yorum üzücü.

83/5 BP olarak söylüyorum, kankacım o senin ez.kliğin kusura bakma. Benim oynadığım serverda asaslar en az 9k critic atıyor. Ayrıca asastaki saçmalıkları sayayım:
    1) Minör basması, başlı başına saçmalık hangi mmorpg de var asasın minör bastığı. Tabi bir de makro yada pedal kullanıyor tüm asaslar oldu mu sana ölümsüz. Ohhh ne güzel.
    2) Kör etme skili, kör etmek ne demek ya böyle bir saçmalık var mı? hadi mageleri anladık nova atıyorlar falan asas?
    3) Z den çıkarma skili, aman yarabbim. Seçtiğim karakter neden benim karakterime müdahale edip Z den çıkarıyor? Bunun mantıklı herhangi bir yanı olabilemez. Ayrıca kör + Z den çıkarma attığınızda nasıl bir vuruş hızı varsa ben 2 tane vurana kadar asassian sınıfı bana 9 kere vuruyor. ?!?!?
    4) Cure, maşallah maşallah 2. priest skili. Azıcık priest koyalım azıcık mage koyalım azıcık daha priest koyalım?
    5) 3lü def, 2li def, def skilleri, defans skilleri niye ASASSIAN sınıfında var ya? Kimse bunu sorgulamayacak mı? Azıcıkta warrior koyalım al sana asas oldu.
    6) Jamadar saçmalığı, doğru düzgün antidefi olmayan aşırı saçma bir silah. Eski serverlarda ise Dark knight Crossbow aynı kitledi mi ölmeme ihtimalin yok. Oyunun en OP itemleri asas sınıfında... neden?
    7) Light feed, başlı başına saçmalık olan bu skili konuşmaya gerek var mı? ASAS BİLE ASASI YAKALAYAMIYOR. CD'si yok skilin laps laps basıyorsun sürekli hızlısın. Kilit yada ice skilleri tutmadığı sürece asas sınıfı dahil olmak üzere hiç bir sınıf kaçan bir asası yakalayamıyor.

20 tane daha sayıyım mı arkadaşlar?

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Warrior asas kısaylıyorlar halen asas suikastçı değil mi? 1db 1 tora gider warrior öylemi ap var def var hp maşallah 14k warrior biyerlerden kısmaları lazım artık.

Quote Originally Posted by rengaver2113 View Post
    83/5 BP olarak söylüyorum, kankacım o senin ez.kliğin kusura bakma. Benim oynadığım serverda asaslar en az 9k critic atıyor. Ayrıca asastaki saçmalıkları sayayım:
    1) Minör basması, başlı başına saçmalık hangi mmorpg de var asasın minör bastığı. Tabi bir de makro yada pedal kullanıyor tüm asaslar oldu mu sana ölümsüz. Ohhh ne güzel.
    2) Kör etme skili, kör etmek ne demek ya böyle bir saçmalık var mı? hadi mageleri anladık nova atıyorlar falan asas?
    3) Z den çıkarma skili, aman yarabbim. Seçtiğim karakter neden benim karakterime müdahale edip Z den çıkarıyor? Bunun mantıklı herhangi bir yanı olabilemez. Ayrıca kör + Z den çıkarma attığınızda nasıl bir vuruş hızı varsa ben 2 tane vurana kadar asassian sınıfı bana 9 kere vuruyor. ?!?!?
    4) Cure, maşallah maşallah 2. priest skili. Azıcık priest koyalım azıcık mage koyalım azıcık daha priest koyalım?
    5) 3lü def, 2li def, def skilleri, defans skilleri niye ASASSIAN sınıfında var ya? Kimse bunu sorgulamayacak mı? Azıcıkta warrior koyalım al sana asas oldu.
    6) Jamadar saçmalığı, doğru düzgün antidefi olmayan aşırı saçma bir silah. Eski serverlarda ise Dark knight Crossbow aynı kitledi mi ölmeme ihtimalin yok. Oyunun en OP itemleri asas sınıfında... neden?
    7) Light feed, başlı başına saçmalık olan bu skili konuşmaya gerek var mı? ASAS BİLE ASASI YAKALAYAMIYOR. CD'si yok skilin laps laps basıyorsun sürekli hızlısın. Kilit yada ice skilleri tutmadığı sürece asas sınıfı dahil olmak üzere hiç bir sınıf kaçan bir asası yakalayamıyor.

Yok hocam sayma, amma lakin warriordan kalkan kaldırılmalı, des süresi 3 dakkaya çıkartılmalı. Ben tatmin olmadım :/

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rengaver2113 View Post

Nasılsa sadece critic + spike ile 9k damage vuruyorsun bence sadece spike skill yeterli. Light feet yerine swift olmalı, minor yerine hp pot basmalı. Stealth onu da unutmayalım görünmez karakter mi olur, o da kalksın 20 tane daha sayarım hehe
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Hayır bir de diyorlar ki Gabs kullanmasınlar sadece CS kullansınlar. CS'nin antileri ne?

Sword 50
    Club 50
    Axe 50
    Spear 50

Yani komple warrior silahları. Sen warriorlara karşı CS kullanarak kendini korurken iyi warrior Gabs takınca kötü öyle mi?
    Ne güzel dünya değil mi? Warriorlar senin daggerının antisini takamasınlar jamadarının arrowunun antisini takamasınlar ama sen wariorun tüm antilerini tak.. Sonra da haktan adaletten bahsederler...

Sen asas halinle CS takıp bir tek kalkan ile bütün warriorlara karşı koyarken laf yok ama warrior sırf 25 dagger antisi var diye +7 Gabs'ı takamasın öyle mi? Hayır insanda biraz utanma olur. Bu CS kalkanı tüm warrior silahlarına karşı 50 elli ELLİ anti veriyor. Yani 4 çeşit repair yapılabilen ekstra defanslı Talia aynı yerde toplanmış...

Kaç kere şahit oldum ya tek bir asas cs yi takıyor komple warrior partinin içinde geziyor. Ölmüyor ki istediğin kadar db at antilerden dolayı o asas ölmüyor. İnanmayan denesin..

CS'de arrow antisi yok okçular rahat.
    Dagger antisi yok asaslar rahat
    fr gr lr resisti yok denecek kadar az (10)

Eğer ki warriorlar Gabs kullanmayacaksa asaslarla mageler de CS takmasın. Bu kadar basit. Yer mi?
    Last edited by HayriPoturrr; 05-26-2021 at 11:32 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HayriPoturrr View Post
    Hayır bir de diyorlar ki Gabs kullanmasınlar sadece CS kullansınlar. CS'nin antileri ne?

Sword 50
    Club 50
    Axe 50
    Spear 50

Yani komple warrior silahları. Sen warriorlara karşı CS kullanarak kendini korurken iyi warrior Gabs takınca kötü öyle mi?
    Ne güzel dünya değil mi? Warriorlar senin daggerının antisini takamasınlar jamadarının arrowunun antisini takamasınlar ama sen wariorun tüm antilerini tak.. Sonra da haktan adaletten bahsederler...

Sen asas halinle CS takıp bir tek kalkan ile bütün warriorlara karşı koyarken laf yok ama warrior sırf 25 dagger antisi var diye +7 Gabs'ı takamasın öyle mi? Hayır insanda biraz utanma olur. Bu CS kalkanı tüm warrior silahlarına karşı 50 elli ELLİ anti veriyor. Yani 4 çeşit repair yapılabilen ekstra defanslı Talia aynı yerde toplanmış...

Kaç kere şahit oldum ya tek bir asas cs yi takıyor komple warrior partinin içinde geziyor. Ölmüyor ki istediğin kadar db at antilerden dolayı o asas ölmüyor. İnanmayan denesin..

CS'de arrow antisi yok okçular rahat.
    Dagger antisi yok asaslar rahat
    fr gr lr resisti yok denecek kadar az (10)

Eğer ki warriorlar Gabs kullanmayacaksa asaslarla mageler de CS takmasın. Bu kadar basit. Yer mi?
    warilerin taktığı +7 adamant ile asas ve magelerin taktığı +0 cs yi karşılaştırmak gerçek den güzel kafa
    ben sana şunu diyeyim SAKIN UNUTMA er yada geç wariorların O+7 KALKAN TAKMASI NERFLENECEK

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    warilerin taktığı +7 adamant ile asas ve magelerin taktığı +0 cs yi karşılaştırmak gerçek den güzel kafa
    ben sana şunu diyeyim SAKIN UNUTMA er yada geç wariorların O+7 KALKAN TAKMASI NERFLENECEK
    Adamant'ın patlaması şansa bağlı onu geç çoğu warrior bless kullanıyor dd antisinden dolayı.
    Antilerden bahsediyoruz Gabs 25 dagger anti verirken CS +0 bile 50 sword club axe ve spear anti def veriyor. Evet güzel kafa gerçekten. warriorun kalkanları gitmeden asasın mageninki gider rahat ol