Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

sürekli açılan konular hakkında

Mafyalar,farm yapılamama,maden/olta farmlarının yetersizliği etinlik hileleri ve adaletsizliği,oyuncuların sürekli video istemeniz ve bu alandaki insanların denetlemiyor olmanız sürekli bunlardan şikayet almanız bir yana dursun tutumunuzda zerre değişimin olmaması yani sizde bunları sürekli okumaktan bıkmadınız mı ?
    Tutumunuz bu insanlara karşı ne zamana kadar aynı kalacak ?
    Last edited by SkCLucky; 05-23-2021 at 01:51 PM.

Senior Member
    Maden işine el atılsın isterdim pc de film izlerken aynı zamanda maden yaparak kendimi ekstra bir heycan ve heves ile hayal tabi hepsi oyunu oynamıyorum bıraktım zaten oyun yönetimi artık boş beleşçi adamları istemiyor oyunda sunucuları yoğunluk yaşamasın diye paran yoksa girme birader burası sana göre değil der gibi

Senior Member
    Şu konuyu oyuncuları tahrik ettiğim için kapattılar. Nasıl oluyor da tahrik unsuru barındırıyor anlamadım?
    https://forum.nttgame.com/forum/show...B1-denge-neydi
    Hemen her partyde party chate yanlıslıkla rr2rr2rr2 yazan veya 88908900908 yazanlardan sıkılmış biri olarak konu açıyorum. Mod da sanki macroyu savunur gibi konuyu kapatıyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Şu konuyu oyuncuları tahrik ettiğim için kapattılar. Nasıl oluyor da tahrik unsuru barındırıyor anlamadım?
    https://forum.nttgame.com/forum/show...B1-denge-neydi
    Hemen her partyde party chate yanlıslıkla rr2rr2rr2 yazan veya 88908900908 yazanlardan sıkılmış biri olarak konu açıyorum. Mod da sanki macroyu savunur gibi konuyu kapatıyor.
    Öncelikle konuya pilavyer diye başlayıp devam etmeniz nedeniyle bu uyarı yapıldı, buranın resmi bir platform olduğunu unutmamak gerekiyor.

Asıl mevcut konuya gelecek olursak,

Hangi durumdan şikayetçiyseniz veya görüş bildirmek istiyorsanız lütfen o konu üzerinden görüşlerimizi ve şikayetlerimizi yapalım. Forum arama kısmını kullanabilir ve mevcut konular üzerinden görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.