Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Maden hakkında önemli

Maden botları çatur çutur kullanılıyor kartellerin tekellerin elinde tamamen ts ler abys gemler ve en önemlisi küçülme kekleri. 7/24 maden botu kullanıp belkide günde 50 tane 100 tane küçülme keki kasıyor hileciler. Ben elle günde 3-4 saat yapmama rağmen 10 tane küçülme keki zor kasıyorum bir günde. Sayın yetkililere sesleniyorum şu maden hakkında bir güncelleme gelmesi gerekiyor. En azından golden mattock kullanımı için achieve puanı veya level sınırı 75 hatta 80 lvl sınır getirilebilir. Yada daha farklı legel kullanıcıların işine yarayacak güncelleme gerekiyor. Aksi halde bu küçülme kekidir odur budur aynı 1-2 adam kontrol ediyor bütün serverin pazarını.

Saygılarımla.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Katılıyorum eski sistem bu şekildeydi ben 4-5 sene önce maden yaparken bifrost taşları bus bes hatta gold coinler alıyordum şimdi sadece fragment of sloth atıyor. Bus bes yok gold coin yok sadece ts abys gem ve küçülme keki çıkıyor trade edilebilen satılabilen değerli olan geri kalan life gem vs ler tradesi kapalı. Yani ne yapacaklar bilmiyorum ama bu sistem devam ettiği sürece botlarla beraber 3-5 kişi tüm serverin küçülme keki ts ve abbys gem fiyatlarını kontrol ediyor. 200 lü 200 lü koyuyorlar pazara bittiği gibi bu değirmenin suyu bu botlardan geliyor işte.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Katılıyorum eski sistem bu şekildeydi ben 4-5 sene önce maden yaparken bifrost taşları bus bes hatta gold coinler alıyordum şimdi sadece fragment of sloth atıyor. Bus bes yok gold coin yok sadece ts abys gem ve küçülme keki çıkıyor trade edilebilen satılabilen değerli olan geri kalan life gem vs ler tradesi kapalı. Yani ne yapacaklar bilmiyorum ama bu sistem devam ettiği sürece botlarla beraber 3-5 kişi tüm serverin küçülme keki ts ve abbys gem fiyatlarını kontrol ediyor. 200 lü 200 lü koyuyorlar pazara bittiği gibi bu değirmenin suyu bu botlardan geliyor işte.
    ben daha 3 gün önce 2 tane botu banlattım. Şikayet edin diyeceğim ama kesinlikle tek tek olacak iş değil size hak veriyorum. Artık farm yapmayan girince sadece madene bırakan biri olarak söylüyorum bu madenin iyileştirilmesi gerek. Sırf illegal oyuncuları engelleyemedikleri için legal oyunculara oyunu madeni dar eden bir yönetim karşısında elimiz kolumuz bağlı biz gördüğümüz illegali report ediyoruz sadece.

Madene başlarken kod isteyebilir. Yada space e bastığında küçük kolay bir puzzle şeklinde kod da olabilir. Level sınırı gelmesini uygun görmüyorum. Gem of life vb itemler bankaya konulabilir. Drop olarak tüm upgrade sc ler eklenebilir. Ayrıca magic hammer drobu da eklense şahane olur.

Kısacası biz illegalleri engelleyemedik legallere cezayı kesiyoruz mantığından bir an evvel kurtulmalı oyun.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Daha önce önerdim burdada önereyim günlük taramada sürekli aynı rotayı kullanan oyuncular günlük olarak taranıp bulunabilir.
    Herserver a 10 dkka ayırıp kontrol etseniz dahi madeni temizleyebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Daha önce önerdim burdada önereyim günlük taramada sürekli aynı rotayı kullanan oyuncular günlük olarak taranıp bulunabilir.
    Herserver a 10 dkka ayırıp kontrol etseniz dahi madeni temizleyebilirsiniz.
    Kontrole ne gerek var ya. Koyarsın delostaki gibi towna gönderen guard'ı oldu bitti. Kontrol etmek falan. Uğraştırma gmleri.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Kontrole ne gerek var ya. Koyarsın delostaki gibi towna gönderen guard'ı oldu bitti. Kontrol etmek falan. Uğraştırma gmleri.
    Sizde haklısınız

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Madene güncelleme gelse iyi olur bencede

Junior Member eagle5's Avatar
    Nickname
    EphyraS
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RaPSoDiaN
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Maden dropları ölü ve maden hilecileri bol güncelleme getirilip bu hilecilerin son bulması lazım.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Hayret konuyu kapatmamışlar. Bakın bırakın gm arkadaşları yormayalım böyle taramayla falan ben hilenin önüne geçecek olayı söylüyorum. Her madene başlamada yani space tuşuna basılmada bir kod gelir ekrana onu girersin hoop tamam. Madene başlarsın. Hani var ya ben robot değilim diye... Böyle bir şey.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Hayret konuyu kapatmamışlar. Bakın bırakın gm arkadaşları yormayalım böyle taramayla falan ben hilenin önüne geçecek olayı söylüyorum. Her madene başlamada yani space tuşuna basılmada bir kod gelir ekrana onu girersin hoop tamam. Madene başlarsın. Hani var ya ben robot değilim diye... Böyle bir şey.
    o kod olayı daha gelmeden hileciler tarafından çözüldü onu mu çözemicekler