Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 38 of 38
    Senior Member
    Quote Originally Posted by BACKinBLACK37TR View Post
    Sabit olmayan npc, illegalleri etkilemiyor farkında mısın? Maradon da kazı yaptın mı?
    Daha önemlisi level 1 den level 80 e kadar Adamlar Tüm görevleri otomatik yapıyorlar. O zaman tüm oyundaki Görev ve Chat NPC leri yerleri ve koordinatları değişsin. Ama yine etkilemeyecek onları. Tek yöntemi var Kore deki gibi Vatandaşlık numarası ile girilecek.
    demek istediğim maden ile ilgiliydi . madende ki sabit duran np c kalkarsa birde moradondaki gezen npc maden sahası içerisinde gezinirse 1 tane bile koxp bırakmam anında tesbir edip seve seve videolarını çekip CHEAT REPORT ederim .

zaten şu andada her gün bazen 3 tane bazen 1 tane tesbit ediyorum ve videosunu çekip raporluyorum ama npc ler maden sahası içerisinde olursa yakalanmamaları mümkün değil

vatandaşlık numarası çözüm olucaksa oda gelsin . benim tahminim öyle olursa adamlar sülalaelerindeki herkesin vatandaşlık nosunu kullanır gibi de geliyor

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Şu bir haftada 15 kişiyi Olympia human tarafı Vega ve Rosetta karus taraflarını gördüğüm hepsini report ettim. Hepsine de işlem yapıldı. Ben gördükçe report edeceğim benim vazifem olmasa da. Rutin kontrole falan da inanmıyorum. Bir insan 2 hafta boyunca 7/24 maden yapmaz yapamaz. Hiç bir yetkili rutin kontrol var demesin. Kxpu anlamak için çok basit bir yöntem var. Söyleyip ifşa etmeyeceğim. Bir kişi günde gelip o yöntemle kontrol etse kaç tane adamda kxp olduğunu görür ama böyle bir durum maalesef yok. Legal oyuncuların hakkını illegaller değil yönetim yiyor bu tutumlarıyla.
    Last edited by alfa42; 06-15-2021 at 10:53 AM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Yazmayayım yazmayayım dedim ama dayanamadım. Sürekli maden yapan biriyim bu gün şu 2 saattir 1 tane küçülme keki alabildim. Yine bu dropların algoritmalarıyla mı oynadınız? Cidden bir sorun olmasa ben buraya yazıp da sizin 'drop oranlarında değişiklik yapılırsa güncelleme notlarında belirtilir.' kopyala yapıştır mesajınızı tekrar görmek istemem.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Yazmayayım yazmayayım dedim ama dayanamadım. Sürekli maden yapan biriyim bu gün şu 2 saattir 1 tane küçülme keki alabildim. Yine bu dropların algoritmalarıyla mı oynadınız? Cidden bir sorun olmasa ben buraya yazıp da sizin 'drop oranlarında değişiklik yapılırsa güncelleme notlarında belirtilir.' kopyala yapıştır mesajınızı tekrar görmek istemem.
    bulunduğun serverde 10 ila 20 arası koxp vardır benim tahminim . bütün parsayı onlar toplayınca da elle oynayanlara çok az düşüyor diye tahmin etmekteyim . önce koxp ları temizlemekle işe başlayın derim . sizin ırk human sa karus ırkının bölgesindede bir temizlikçi olsun . ozaman rahata ve felaha erersiniz .

koxp ların sayılarının ne civarda olduğu küçültme toplarının fiyatlarından da alaşılır buy lar 150 k lar civarı ise bilinki 7/24 koxp yapan ların sayısı 12 ile 20 arasında dır aynı şekilde diğer ırktada böyle toplamda 40 - 50 civarı koxp vardır . piyasaya ürün bol geldiğinden fiyatlarda düşmekte elle kasan masum oyuncuların hakları yenmekte .

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    bulunduğun serverde 10 ila 20 arası koxp vardır benim tahminim . bütün parsayı onlar toplayınca da elle oynayanlara çok az düşüyor diye tahmin etmekteyim . önce koxp ları temizlemekle işe başlayın derim . sizin ırk human sa karus ırkının bölgesindede bir temizlikçi olsun . ozaman rahata ve felaha erersiniz .

koxp ların sayılarının ne civarda olduğu küçültme toplarının fiyatlarından da alaşılır buy lar 150 k lar civarı ise bilinki 7/24 koxp yapan ların sayısı 12 ile 20 arasında dır aynı şekilde diğer ırktada böyle toplamda 40 - 50 civarı koxp vardır . piyasaya ürün bol geldiğinden fiyatlarda düşmekte elle kasan masum oyuncuların hakları yenmekte .
    Olympia human tarafını temizledim kek fiyatları. 275 K ya sabitlendi. Karus Çarım olsa bir de Oraya bakacağım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Olympia human tarafını temizledim kek fiyatları. 275 K ya sabitlendi. Karus Çarım olsa bir de Oraya bakacağım.
    ben human tarafını temizliyorum 2-3 aydır 120 ye yakın kişi ban yedi . kek fiyatı 310 k lara çıkmıştı buy u . artık burada tutunamayacaklarını anlayan koxp çular karus ta keyif çatıyorlar şimdi 150 k lara indi tekrar .Karus bölgesine de çar açıp temizlik yapmayı planlıyorum 1 tane bile illegal madenci bırakmıyacağım hem humanda hemde karusta Diezde sadece tertemiz madenci emekçi kardeşlerim olması için herşey

maden'de artık bot char var daha demin report ettim hepsinin pm blocklu sabit gidip geliyolar

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Priest0ftheGuarD View Post
    maden'de artık bot char var daha demin report ettim hepsinin pm blocklu sabit gidip geliyolar
    Beni ekleyin discorddan nasıl ifşa edeceginizi anlatayım. Mustafa Ç.#1727