Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Cz Haritasındaki Bifrost Yaratıkları Farm Slotu Olmaktan Neden Çıktı?

Zaten düşük olan dropların üzerine son güncellemelerde Cz haritasındaki Bifrost yaratıklarının dropları daha da düşürüldü. Ne bowl bölgesinde ne de Colony Zone’un diğer bölgelerindeki Bf yaratıklarını dönen tek bir party bulunmuyor, biz ise artık bu yaratıkların oyundaki fonksiyonunu merak etmeye başladık.

Junior Member
    Bowl bölgesi bu oyununu en iyi pazarlandığı, oyunun kendini en iyi gösterdiği yerlerden biridir. Oyuna ilk defa başlayan birine oyunun tanıtımı gibidir. Böyle bir bölgede bu kadar çok drop düşüşü yapılması gerçekten ilginç.
    Last edited by mrhit177; 05-25-2021 at 02:33 PM.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Drop atmayan ya da az drop atan mobların işlevselliğini merak ediyorsan maradondan başlıyabilirsin.
    Gayet güzel oldu zaten kasan kişiler belli cz deki slotları. en yakın zamanda boro balog aoc gibi slotlarında droplarının azaltılması dileğiyle.

Senior Member
    Cevap: Çeteler

Senior Member
    5 kişilik orta seviye bir ekiptik. Şuan 5 saat bowl döndüğünde kelle başı 1-2m para kalıyor o da pota ve taşa gidiyor. Bıraktık oyunu, yenilemedik premiumları. Koskoca oyunda sadece boro kaldı farm yapacak, oraya da herkes çöktü. Solo adam daha rahat kasıyor gidip ağaç kesiyor 7-8m alıyor saatte düşünebiliyor musunuz ? biz bowl da denedik, slot lust da envy greed de döndük hiçbiri 5 kişiyi bile doyurmadı. ama tek yiyen ağaçlarda 8m kasıyosun. İlginç ne diyelim.

Junior Member
    Neden? Maradondaki yaratıklarda görev yapılıyor. Bowl bölgesinin drobunun bilakis fazla olması lazım çünkü en çok pk dönen yerlerden birisi olduğundan daha fazla pot vs harcanması söz konusu ee adam zaten bir drop alamıyor dolayısıyla hepten zarar ediyor. Ayrıca pus fiyatları bu kadar yüksek oldukça oyunda farmın olmasını destekliyorum, zira orta halli bir oyuncu oyundan kazanmadan her ay o pusları alamaz. Yani şu an için farm oyunda gerekli bir şey ama nedense durmadan kısıyorlar, ha ilerde pus fiyatları düşerse farm konusu tekrar tartışılır.

oyun size itemlere verdiğiniz tutar karşılığı aydan aya gelir yaratmak zorunda değil bunu silin kafanızdan geçti o günler..

Junior Member
    O zaman her ay cebinden yatırırsın kardeşim

Arkadaşlar bu bir OYUN. Ticarethane değil. Bifrost yaratıklarında kasan adamların hepsi full+full adamlar. Eğer çarınız artık en üst düzeye ulaştıysa neden pk atmak yerine bifrost kesiyorsunuz ben söyleyeyim çünkü amacınız pk değil, çar dizmekte değil yalnızca ticari amaçlarınız var o yüzden dürüst olun, ben oyun ile ev geçindiriyorum, tavuk döner yiyorum diyin yeter ama pk'yı bahane etmeyin. Ben bu güncellemeye sevindim çünkü pk ölmedi ama tam tersi canlandı artık booro için aoc için pk atılıyor eskisi gibi kimse birbirine dokunmasın olayı yok.

Senior Member
    Adam akıllı farm yapmak yerine çeteleşiyorsunuz. Size ks gelince karşı ırkı çağırıyorsunuz. Ne bekliyordunuz başka. Bırakabilirsiniz kimsenin umrunda olcağını sanmam.