Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Eslant ve Captha Hk.

Eslant'ta takip edenler bilir, bir takım karakterler sürekli aynı kordinat üzerinde hareket etmekte sürekli sundriese uğramaktadır.
    Birde bronz premium ve premiumsuz oyuncuların baş belası captcha sistemi var...

Benim önerim bu captcha sisteminin premiumlu premiumsuz fark etmeksizin tüm trade işlemleri gerçekleştirilen(sundries, İnn hostes gb.)npclere entegre edilerek açılırken sorması. Bu sayede artık sürekli aynı kordinat üzerinde yürüyen karakterlerin temiz olduğundan emin olabiliriz. Hemde mevcut captcha sisteminin sundrieslere aktarılmasından kaynaklı premiumsuz oyuncuların sürekli captcha maduru olmasının önüne geçilebilir.

Gel gelelim legal şekilde oynayan ben neden sürekli kod girmek zorundayım diyen oyuncuların gönlünü almaya.
    1.Karakter çantasında Vip keyin yanına eklenecek bir kutucuk ile repair sistemi eklenerek town atmadan repairlerimizi yapalım.
    2.Yada exp barın solundaki menüler kısmına eklenecek bir sundries ile (captcha doğrulamalı) yine town atmadan sadece repair ve sell işlemi gerçekleştirebilelim.

Benim fikirlerim bunlar sizde eklenebilecek mantıklı önerilerle konuyu desteklerseniz sevinirim arkadaşlar. Eminim böyle bir gelebilecek güncellemeden sonra eslant ta çoklu çar sorununun önüne geçilecektir.

Senior Member
    Önerin güzel başladı sonundaki 2 önerin ile berbat oldu. Kendi fikrim olarak captha ya her kullanıcıya çıkmalı yada tamamen kaldırılmalıdır .

dediğim gibi konu her öneriye açık önemli olan herkesin görüşüne danışıp bir sonuç elde etmek 2 öneride czde ardreamda kasan oyunculara destek amacıyla yazdım böylece rpr gittim slotta ben vardım olayıda olmayacaktı yoksa ille de bunlarda gelsin olayı yok beğenilen kısmı alıp kullanılır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by kos_dKRvFhat View Post
    dediğim gibi konu her öneriye açık önemli olan herkesin görüşüne danışıp bir sonuç elde etmek 2 öneride czde ardreamda kasan oyunculara destek amacıyla yazdım böylece rpr gittim slotta ben vardım olayıda olmayacaktı yoksa ille de bunlarda gelsin olayı yok beğenilen kısmı alıp kullanılır.
    Kendince mantıklı olabilir ama şunu atlıyorsun sanırım . Hem magic hammer ve tabii genie hammer kullanımı kalkar , eslanttaki genie farmcılar ve paramun türevi afq farm yapanlara yarar

evet magic hammer kullanımı kalmaz zaten artık drobuda yok gibi birşey ama genie hammer ı etkilemeyecektir zira genie hammer basan adam zaten magic hammer basamayacak durumda olan adam yine genie hammerını kullanmaya devam edecektir

Senior Member
    evet magic hammer kullanımı kalmaz zaten artık drobuda yok gibi birşey ama genie hammer ı etkilemeyecektir zira genie hammer basan adam zaten magic hammer basamayacak durumda olan adam yine genie hammerını kullanmaya devam edecektir
    makronun o kadar fazla olduğu bir zamanda millet wolf için 3. bir karakter koyuyor paramunlara sence genie hammer kullanımı yapalır mı ?

7/24 bilgisayar başında olup sürekli captcha girip rpr yapacaksa bence hakkıdır oyunu hep legal oyuncular açısından zorlaştırmayalım birazda kolaylaşsın değilmi

Senior Member
    7/24 bilgisayar başında olup sürekli captcha girip rpr yapacaksa bence hakkıdır oyunu hep legal oyuncular açısından zorlaştırmayalım birazda kolaylaşsın değilmi
    Legal oynayan oyuncu için magic hammer zaten mevcut bence asıl illegal oynuyanlar için kolaylaştırmamalıyız.

Senior Member RealJomey's Avatar
    Eslant'ta takip edenler bilir, bir takım karakterler sürekli aynı kordinat üzerinde hareket etmekte sürekli sundriese uğramaktadır.
    Birde bronz premium ve premiumsuz oyuncuların baş belası captcha sistemi var...

Benim önerim bu captcha sisteminin premiumlu premiumsuz fark etmeksizin tüm trade işlemleri gerçekleştirilen(sundries, İnn hostes gb.)npclere entegre edilerek açılırken sorması. Bu sayede artık sürekli aynı kordinat üzerinde yürüyen karakterlerin temiz olduğundan emin olabiliriz. Hemde mevcut captcha sisteminin sundrieslere aktarılmasından kaynaklı premiumsuz oyuncuların sürekli captcha maduru olmasının önüne geçilebilir.

Gel gelelim legal şekilde oynayan ben neden sürekli kod girmek zorundayım diyen oyuncuların gönlünü almaya.
    1.Karakter çantasında Vip keyin yanına eklenecek bir kutucuk ile repair sistemi eklenerek town atmadan repairlerimizi yapalım.
    2.Yada exp barın solundaki menüler kısmına eklenecek bir sundries ile (captcha doğrulamalı) yine town atmadan sadece repair ve sell işlemi gerçekleştirebilelim.

Benim fikirlerim bunlar sizde eklenebilecek mantıklı önerilerle konuyu desteklerseniz sevinirim arkadaşlar. Eminim böyle bir gelebilecek güncellemeden sonra eslant ta çoklu çar sorununun önüne geçilecektir.
    Güzel demişsin kardeşim de benim düşüncem ''Benim önerim bu captcha sisteminin premiumlu premiumsuz fark etmeksizin tüm trade işlemleri gerçekleştirilen(sundries, İnn hostes gb.)npclere entegre edilerek açılırken sorması'' maddesi gelir ama 1 ve 2 . maddeler gelmez. olan yine legal oyuncuya olur. O yüzden boşverin bunları. O dediğin tiplerden madende de aşırı derecede fazla var . Şimdi bir mod arkadaş gelipde şikayetiniz varsa kanıtla cr falan filan demesin lütfen. Hiçbir şikayetim yok bu konuda. Oyun yöneticileri yönettikleri oyunda bu kadar hile hurdaya umarsız kalıyorlarsa ve onları bu denli rahatsız etmiyorsa beni de etmiyor artık. Ne diyeyim.Sadece sirius 1 veya 2 de emc de şöyle üstünde gm yazmayan normal bi charla 2 saat otursalar tahminimce günlük 50 civarı kişi ceza alır. Artık bu işlemleri makro mauselere ve bot programlarına çok kolay entegre edebiliyorlar.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Legal oynayan oyuncu için magic hammer zaten mevcut bence asıl illegal oynuyanlar için kolaylaştırmamalıyız.
    Mesela ben str bp oynuyorum ve rpr geldiğinde 35 k ya silahımı tamir ediyorum. Legal bir oyuncuyum aynı zamanda ve neden 250 k değerindeki magic hammeri kullanayımki .
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Tags for this Thread