Results 1 to 4 of 4

Thread: Kurian Hk.

Junior Member

Kurian Hk.

Merhabalar,
    Değerli arkadaşlar bu kurianın durumu daha nasıl aşağılanacak ne kaldı merak ediyorum.O kadar yatırım yap o böyle istedi bu böyle istedi bitirdiniz karakteri adam 2 ok atıyo ts düşüyo rash tutmuyo sizlerden rica ediyorum.Kıvrandırmayın kapatın bu karakteri yaptığımız masraflarıda GB olarak verin oyundan soğudum.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Kurian sınıfı maalesef sadece Youtube videolarından bilinip onlardan ibaret sanılıyor. Şu an kurian bir çöp, karşısında kuriana hakim biri varsa hiçbir işlevi yok.

Böyle olacağına bu sınıf kaldırılıp yerine bir şey verseler ben de kabul ederim, 83/4 kurianım boş yatıyor.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Kurian sınıfı maalesef sadece Youtube videolarından bilinip onlardan ibaret sanılıyor. Şu an kurian bir çöp, karşısında kuriana hakim biri varsa hiçbir işlevi yok.

Böyle olacağına bu sınıf kaldırılıp yerine bir şey verseler ben de kabul ederim, 83/4 kurianım boş yatıyor.

Dün bi zehirci kurian geldi beni darlamaya.
    Şu an warrior oynuyorum ama 5 6 yıl kurianı aktif olarak oynadığım için nerede ne yapacağını az çok biliyorum
    Bu kardeşimiz geldi 4 smash attı güzel de vurdu şimdi 450 civarında zehir vurdu güzel dmg. Her neyse o arada mavi kılıç hp booster vs. basarak canı yukarda tuttum sonra 5. smashdan sonra bu kardeşimizin staminası dolduğunu bildiğim için bastım kılıcı pata küte girdim zaten 6-7 R+Skillden sonra devili patladığı için dinlenee dinlenee kestim
    2. defa geldi yine aynı şekilde.

Gerçekten güzelim karakteri çöp ettiler bildiğin çöp. İstediğin kadar elit item koy yine çöp. Şimdi kitleme (tutarsa) bir de kırma skilleri ile onun bunun yancısı konumunda oynanabiliyor.

Senior Member
    Kilitleme skilini bozduklarından beri PK atmıyorum çünkü partideki işlevselliği de çöp oldu. Zaten fonksiyonel olarak çöp idi tek yapabildiği 100% tutturmayla kilitle-kırdı partide. O skilide elinden aldıklarında karakter tamamen çöp oldu. Bir de gittiler Zehir kısmındaki 45 skilinde ne diyor. healingler devil modda artar diyor yani içtiğin potta bastığın healde artar anlamı var ama gittiler potların fazla basma özeliğini de kaldırdılar.

Peki potların fazla basma özelliğini kaldırıyorsunuzda karakterin hiçbir yerinde 20% gibi ciddi bir defans kesintisi olur yazmıyor.Neden onu düzeltmiyorsunuz? Tam KO ya yakışır şekilde iş yapıp karakteri tamamen çöp ettiler.

Daha sonrada zehir skillerine de el attılar şu an müzelik karakter oldu.
    Last edited by Miss_Super; 05-22-2021 at 10:01 PM.