Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Senior Member

Afk Farmı ve İttifaklar Hakkında

Oyun yönetimi neden sadece 6 ptlik clanın bütün oyuna hükmetmesine izin veriyor. Ve karşılık olarak gidin savaşın tepkisini veriyor. Lütfen biraz at gözlüğünüzü çıkarın ve görün bu adamlar istediğine saat veriyor istediğinin saatini elinden alıyor. Nicelerine saat zaten yok. Ki o adamlar içinde pk atan ne paralar harcayan ekipler insanlar var. Bunların hakları neden gözetilmiyor. (Sirius-Altardaki İttifak)'ye kızıp oyunun komple farm mantığını değiştiriyorsunuzda. Açık açık ittifak yapanları banlasanız atıyorum mesela 2 pt okçu (Sirius-Altardaki İttifak)'nin saatinde (Sirius-Altardaki İttifak)yi darlamaya gittiğinde 3-4 pt gelirlerse banlayın gitsin. Bu adamlar oyunu bıraksa bakın emin olun oyun kanser hücrelerinden kurtulacak. Bu adamlar yüzünden başlamayan, ondan daha fazla bu adamlarla ters düştü diye dünya ekip oyunu bıraktı En başka Altarda x kişisi dünyanın parasını harcamış char dizmiş çok kişiye char dizdirmiş, uskoya bi dünya ekip çekmiş ama ne varki (Sirius-Altardaki İttifak) ile savaşın sonunda oyunu bıraktı. Adil mi bu? Diceksiniz büyük balık küçük balık. Kardeşlerim ezbere konuşmayın oyun oynuyoruz oyun bi farkına varın yunanlıalarla ermenilerle israillilerle savaşmıyoruz. Bu adamlar birileri birilerine savaş açarken kendilerine biri savaş açarsa bütün serverı yanlarına çekiyorlar ama başka bi ekibe savaş açılsın hoşlarına gidiyor çünkü savaş olursa gb yükselir millet para harcar bizde karnımızı doyururuz. Bu oyun herkesin hakkı sadece (Sirius-Altardaki İttifak) ve (Sirius-Altardaki İttifak)'nin gölgesinde güneşi görene kadar gidenlerin değil. O yanlarındaki salaklarda sonradan (Sirius-Altardaki İttifak)'nin gerçek yüzünü görüp şuandaki gibi düşman oluyor. Aynı şey Vegada'da yaşandı. X clanı Y ile savaştı yanına 28 ekip almıştı. Savaş bitti hepsini şutladı. Hala en boş yeni server Vega harbiden ölü tek sebebi X CLANI. Buna artık göz yummayın. Destan vs bunların çok örnekleri var. Destan her zaman en dolu eski serverdı. Şuan Popülerliğini yitirdi. Sebebi yeni ittifakın heryere çökmesi.

Diğer konumuz genie + macro ile atılan farmlar. Ben zaten (Sirius-Altardaki İttifak)'nin eslantta bütün htb ve htcleri kapattığını server açıldığı 1. aydan biliyordum. Onun dışında bi çok çöp slotu, Aoc, Uruk ailesi, Manticore gibi genie kasılan yerler bu oyuna şuan gb olarak en fazla zarar veren yerler. İnanın 40-50 pc ile farm atanlar var. Biliyorum. Bu adamlara ks atsan bütün charları getiriyor. Bütün itemlerini aktarıyor. Yine birşey yapamıyorsun.

Şuan oyun gerçekten kısır döngüye girdi. Önüne geçmeniz lazım. Neden biliyor musunuz aldığınız önlemler yanlış bi kere bahçe farmı drobunun azaltıyorsunuz herkes bahçeyi saldıda ee magelerin en değerli takısı yüzükler Fr, İmir, Shio onlar ne olacak diğer takılarda önemli tabide özellikle mage başlayacaklar değerden bahsetmiyorum bu oyunu oynayan her mage bu takıları almak takmak zorunda ama drobu bu kadar azalırsa oyun içinde bulamayacaklar) Bf, Krowaz sisteminin de değişmemesi yanlış Gene bu ittifaklar bfde köprüyü krowazda bıçakları tutuyor yine bunaltıyor. Adamlar kendileri hariç kimsenin çıkarlarını gözetmiyor. Bu normal aslında ama bf ve krowaz haritaları cz bowl gibi herkesin herkesi darlayabileceği bir ortam olmalı 1 pt okçu krowazda (Sirius-Altardaki İttifak) yada X clanı gibi ekipleri darlayabilmeli.

Lütfen moderatör arkadaşlar konuyu kaldırmasın tarafsız bakan herkes benim görüşlerime katılacaktır. Yaw gerçekten şu ittifaka önlemler alındığı güncelleme gelsin o haftaki güncelleme notlarının altlarındaki yorumları bile hayal edebiliyorum. Lütfen 6 pt kendini ilah sanan 48-50 kişinin yüzlerce oyuncuyu bu kadar etkilemesine izin vermeyin. Şuan bende 4 aydır knightı bıraktım yine bu ittifaklar yüzünden ama bu durum düzelirse yemin ediyorum okçu dizip (Sirius-Altardaki İttifak) darlıcam sadece.
    Last edited by vel_8jfmrRdk; 05-21-2021 at 12:32 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Resmi forumda klan ismi ya da nick vererek herhangi bir suçlamada bulunmak yasaktır. Oyun kuralları ihlal eden tüm durumların sadece ve sadece cheat reports kısmına bildirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde diğer bölümlerde paylaşım yapılması yasaktır.

Oyundaki tüm materyaller yapımcı firmaya aittir. Yapımcı firmaya ait olan eşyalar ve paraların gerçek parayla değer biçilmesi ve bunun resmi forumda yazılması yasaktır. NTTGame bu gibi durumlara kesinlikle destek vermemektedir. Yazınız içinde bulunan gb kısmı, klan ismi, korsan sunucu bölümleri kurallara aykırıdır.

Yazınızı düzenlemek için size kısa bir süre sağlayacağım. Eğer kurallar dahilinde eleştiri ve yorum yaparsanız buna kimse engel olmaz. Eleştiri yapmak yerine üstteki gibi bir yazı metni kalırsa ne yazık ki silmek zorunda kalacağım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Resmi forumda klan ismi ya da nick vererek herhangi bir suçlamada bulunmak yasaktır. Oyun kuralları ihlal eden tüm durumların sadece ve sadece cheat reports kısmına bildirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde diğer bölümlerde paylaşım yapılması yasaktır.

Oyundaki tüm materyaller yapımcı firmaya aittir. Yapımcı firmaya ait olan eşyalar ve paraların gerçek parayla değer biçilmesi ve bunun resmi forumda yazılması yasaktır. NTTGame bu gibi durumlara kesinlikle destek vermemektedir. Yazınız içinde bulunan gb kısmı, klan ismi, korsan sunucu bölümleri kurallara aykırıdır.

Yazınızı düzenlemek için size kısa bir süre sağlayacağım. Eğer kurallar dahilinde eleştiri ve yorum yaparsanız buna kimse engel olmaz. Eleştiri yapmak yerine üstteki gibi bir yazı metni kalırsa ne yazık ki silmek zorunda kalacağım.
    A.selam
    teşekkür ederim kardeşim. Bilmiyordum kusura bakmayın bilerek yaptığım birşey değildi. Düzeltmeye çalıştım ama oldu mu bilmiyorum sadece herkesin görüşlerini merak ediyorum yazılanlarıda tek tek okuyacağım. Cidden hesabımı inceleyin hayvan gibi cash harcayan biriydim. 4 aydır oyuna girmişliğim yok. Bi yaramız var ve çözüm istiyoruz. Anlayışın teşekür ederim tekrardan. Bir gün böyle bir güncelleme ile oyuna tekrar döndüğüm günleri bekliyorum.
    Açıkcası şuan adamlar suç işlemiyorki cheat reportsa atamıyoruz. İşte bunun suç olmasını istiyorum.

Bide konu başlığını
    Afk Farmı ve İttifaklar hakkında görüşlerinizi merak ediyorum yaparsan çok sevinirim.
    Last edited by vel_8jfmrRdk; 05-21-2021 at 12:23 AM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Benim arkadaşlarım var malum slotlarda afk farm atıyorlar. Presi perisi geneisi hepsini alıyorlar. Aya vurduğunda da güzel oyun parası kazanıyorlar. Bilgisayar 7/24 açık. Arada girip bakıyorlar. Ha ben yapar mıyım yapmam. Pc'yi yormaya değmez. Kazanıyorlar dediğim de her şey çıkıp 3 4 5 gb duruma göre. Ama kesinlikle tasvip ettiğim bir oyun oynama şekli değil çünkü oyun oynamıyorlar. Farmın tamamen elle el emeğiyle yapılması taraftarıyım. Afk exp kasarsın ona bir şey demem ama farm yapmak... Bana göre değil.

Çoklu pc ile afk farmı bende çok yanlış buluyorum gerçekten. Buradaki bu insanlar genie harcıyor oyun bundan çok kazanıyor bakış açısıda çok yanlış bence. Çünkü eğer bu slotlarda bu kişiler 7-24 durmasa oralarda gün içinde birçok kişi elle farm yapacak gidecek . Sonuçta bir kişi akşama kadar burada farm atamaz eğer elle kesiyorsa muhtemelen 6-7 farklı kişi gelir gider. Zaten bunların hepside mutlaka dc pre vip key vb. pus harcamaları yapacak. Yani şirketin bir kaybı olacağını zannetmiyorum. Birde gerçek parayla değer biçilmesi ile ilgilenilmez yazmışsınız. Ama bu maalesef gerçeği yansıtmıyor neticede şuan knight online oynaması gerçekten çok pahalı bir oyun ve birçok kişi pus masraflarını gb ile almak zorunda. ** *** *. Oyun yönetimininde sürekli gb silmeye yönelik hamleler yapması bu konuyla gayet ilgilendiklerini çok açık bir şekilde gösteriyor. Ama keşke gb silmek ile uğraşılacağına pus ucuzlasa herkes için çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Last edited by _DizzyMask_; 05-21-2021 at 05:08 AM.

Senior Member RealJomey's Avatar
    Afk farmından tiksinen birisi olarak görüşüm ;kesinlikle genienin kalkması ile sorunun da ortadan kalkacağını düşünüyorum. Genie maalesef oyunu robotlaştırdı iyice. Her tarafta çoklu pc sahiplerinin charları var nerdeyse . pazardan tut eslnata emc'ye . exp kasmada falan kolaylık oluyordu millete ama iş çığırından çıktı maalesef. Oyun mmorpg ruhunu kaybetti , knight online'nın kendine has bi ruhu vardı (özellikle eski oyuncular bilir ) ve o da kayboldu. Bence bu duruma kesin bi çözüm getirilmesi lazım. Mmorpg dediğin zor olur , emek verirsin , uğraşırsın bişeyler için ama bu oyunda artık böyle değil.Parayı bas al genie'yi koy slota git. 20 saat sonra gel. hazırlığını yap sonra bi 20 saat daha . İş buna döndü ve oyun ruhu kalmadı artık pek. Düzeleceğine de zerre inancım kalmadı ama yine de düzelirse oyundan daha da keyif alarak oynarız gibi geliyor bana.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by RealJomey View Post
    Afk farmından tiksinen birisi olarak görüşüm ;kesinlikle genienin kalkması ile sorunun da ortadan kalkacağını düşünüyorum. Genie maalesef oyunu robotlaştırdı iyice. Her tarafta çoklu pc sahiplerinin charları var nerdeyse . pazardan tut eslnata emc'ye . exp kasmada falan kolaylık oluyordu millete ama iş çığırından çıktı maalesef. Oyun mmorpg ruhunu kaybetti , knight online'nın kendine has bi ruhu vardı (özellikle eski oyuncular bilir ) ve o da kayboldu. Bence bu duruma kesin bi çözüm getirilmesi lazım. Mmorpg dediğin zor olur , emek verirsin , uğraşırsın bişeyler için ama bu oyunda artık böyle değil.Parayı bas al genie'yi koy slota git. 20 saat sonra gel. hazırlığını yap sonra bi 20 saat daha . İş buna döndü ve oyun ruhu kalmadı artık pek. Düzeleceğine de zerre inancım kalmadı ama yine de düzelirse oyundan daha da keyif alarak oynarız gibi geliyor bana.
    Kesinlikle katılıyorum... Neredeyse bütün apost ve deru slotları bir kişinin elinde. Her birinde birer karakteri var. 7/24 farm atıyor. Ve yaptığı şey karakter geliştirmek değil bu insanların. Açık olalım oyun parasını gerçek paraya çeviriyorlar. Bunların başlıca nedeni genei. Genei kalkmaz boşuna uğraşmayalım. Ama cz de çalışmayabilir. Genei açıkken drop atmayıp sadece exp kasmak için ayarlanabilir. Ama bunları yaparsa şirket pre genei genei hammer vip key peri vs satamaz. Bu yüzden de bunu yapmaz. Sonuçta bu bir oyun değil şirket.

Junior Member
    Nickname
    lWitchKingl
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vel_8jfmrRdk View Post
    Oyun yönetimi neden sadece 6 ptlik clanın bütün oyuna hükmetmesine izin veriyor.
    Eğer böyle birşey yapabiliyorlarsa helal olsun onlara ve sizlerde hiç boşa şikayet etmeyin. Bütün bir oyun kitlesi 1 clana karşı zafer elde edemiyorsa utanın.

Senior Member
    Değil yüzlerce kişi binlerce kişi bunlar yüzünden oyunu bıraktı. Bu adamların yaptığı ihlaller ortada banlanmaları lazım. Neymiş ittifaklarmış, ittifak olamazsın kardeş karşı ırkla. Oyun karşı tarafa istihbarat vermemen için mesajları bile şifreliyor pm bile atmanı istemiyor ne ittifağı. Bunları da geçtim kullandıkları yazılımlar? Ses kayıtları ve videolar var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WitchK1ng View Post
    Eğer böyle birşey yapabiliyorlarsa helal olsun onlara ve sizlerde hiç boşa şikayet etmeyin. Bütün bir oyun kitlesi 1 clana karşı zafer elde edemiyorsa utanın.
    Utanacak olan oyuncular değil hile kullananlara ceza vermeyenlerdir. Gündem takip edemiyorsan yorum yapma