View Poll Results: Oyun Yönetiminden Memnun musunuz?

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Evet, memnunum.

15 17.65%
  • Hayır, memnun değilim.

70 82.35%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 45 of 45
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Konu silinmedi, konu içinde silinen hiçbir mesaj yok. Konu : Oyun Yönetiminden Memnun musunuz? Bu konu hakkında fikriniz varsa yazarsınız yoksa olmayan şeyleri olmuş gibi göstererek forumda insanları provoke edecek yorumlar yazmayınız. Bu gibi durumlara izin vermiyoruz.

Selam,

Bu hesabınız 1 haftalık ceza almamıştır, muhtemelen diğer multi hesabınızla karıştırıyorsunuz. Resmi forumda çoklu hesap kullanmak yasak değildir ancak diğer hesapları farklı kişilermiş gibi kullanmak, konuları güncellemek için yine bir başkası gibi yazmak yasaktır. İki hesabınızı kontrol ettiğimde yorumlarınızı hep farklı kişilermiş gibi yaptığınızı görüyorum. 2 hesap 3 hesap 5 hesap kullanabilirsiniz ama her yorumda bir başkasıymış gibi yazmamalısınız. Lütfen mevcut konulara tek hesabınızla katılınız ya da diğer hesabınızla yine kendiniz gibi yazmaya devam ediniz.

Konuya gelecek olursak da, forumda özgürce fikirlerinizi belirtebilir yine özgürce yorumlarınızı yazabilirsiniz. Konu hakkında hiçbir fikri olmayıp sadece ortamı germeye ve bundan bir şeyler çıkarmaya çalışıp gördünüz mü bak eleştiriyorum diyeceklerdir ama yaptıkları eleştiri değildir. Kurallar dahilinde yazdıklarınızın hepsi dikkate alınacaktır.
    Konu içinde silinen mesajlar artık var. 2 tane yorumum silinmiş ve görebildiğim kadarıyla başka kişilerinde yorumları silinmiş. Haklı olduğumuz için mi siliniyor yorumlar yoksa forum kuralları dolayısıyla mı merak ediyorum. Ama şu mesaj silme olayı cidden sıktı beni. Bir kaç sene sonra ülkenin yapısı değişince sizin gibi düşünce özgürlüğünü hiçe sayan insanlar ne yapacak merak ediyorum. İnsanların düşüncelerini bir yere kadar susturabilirsiniz bunun farkına varın. Siyasetten tutun hayatın her yerine hatta oynadığımız bu PC oyunu da dahil insanların bir ifade özgürlüğü vardır ve ihlal edilmemelidir. Maalesef Türkiye'de yaşıyorum ama Avrupa ülkelerinde yaşasaydım şayet, burada mesajımı silen herkesi ve firmayı dava ederdim ve sonuç benim lehime olurdu. İktidar değişinceye kadar bu hukuksuzlukta kendi kafanıza göre takılın ama Türkiye hukuk devleti olunca ne olacak çok merak ediyorum. Umarım o zaman haklarımızı kullanabiliriz. Ban atarsanız da atın açıkçası umurumda değil ama asla unutmayın ifade özgürlüğü engellenemez her zaman bunu engellemeye çalışanlar işin sonunda yanan kişiler olmuşlardır. Dediğim gibi isterseniz banlayın isterseniz mesajımı yeniden silin sadece anlattıklarımı aklınızdan çıkarmayın. Lafım yalnızca size değil mesajımı silen tüm moderatör ekibine. Bir kaç gündür ülke gündemini meşgul eden olaylara bakın ne hukuksuzluklar ortaya çıkıyor şimdi diyebilirsiniz ki bu basit bir oyun boş yapıyorsun diye ama hayır en ufak bir konuda olsa bile düşünce özgürlüğümün kısıtlanmasını istemiyorum ve hakkımı sonuna kadar kullanmak istiyorum. Unutmayın zalimlerin zulmü bir gün sona erer.

Senior Member
    Quote Originally Posted by subuktegin View Post
    Hocam sizin alıntıladığınız yorumumu silmişler bile ahahaha gerçekten çok komik bari bu kadar belli etmeyin haklı olduğumuzu. Yakında bana da ban atarlar diye tahmin ediyorum.
    Yanlış olan yorumların silinmesi doğrudur. Ama bu kime göre yanlış onu tartışmamız gerek. Genel tartışma forumunda hakaret olmadan fikrimizi söylememizde bir sorun olmamalı. Eleştirileri dikkate alırsan bir kaç adım ileri gidersin. Umarım alırlar diyorum ya belki bir gün

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by subuktegin View Post
    Hocam sizin alıntıladığınız yorumumu silmişler bile ahahaha gerçekten çok komik bari bu kadar belli etmeyin haklı olduğumuzu. Yakında bana da ban atarlar diye tahmin ediyorum.
    Selam.

Forum kurallarına aykırı bir yorum yapmadığınız sürece, mesajınız silinmez veya herhangi bir ceza almazsınız. 5 Sayfa yorum yapılmış ve yalnızca 3 mesaj silinmiş 2 'si sizin mesajınız.

Mesajlarınız silindiği için "haklı olduğumuzu bu kadar belli etmeyin" diye bir yorumda bulunmuşsunuz. Buradan 2 farklı düşünce çıkartabiliriz;

1- Siz haklısınız diye mesajınız silindi, diğer yapılan yorumların hepsi size göre haksız yorumlar olmalı ki silinmedi duruyor. Yani bu kadar oyuncunun düşünceleri gerçeği yansıtmıyor size göre.

2- Diğer tüm oyuncular forum kurallarına aykırı hareket etmeden yorum yapabiliyor bu yüzden mesajları silinmiyor, fakat siz kural dışı itham içeren yorumlar yaptığınız için mesajlarınız siliniyor. Burada etrafınıza değil kendinizi eleştirmeniz gerekmekte.

*Lütfen yorumlara devam etmeden önce forum kurallarına göz atınız, ayrıca eleştiri ve itham da bulunmayı birbirinden ayırmalısınız.
    Last edited by xMakhWelo; 05-21-2021 at 02:58 PM.
    NTTGame Portal - https://www.nttgame.com
    Knight Online - https://www.nttgame.com/knight
    ICS - OTP - https://otp.nttgame.com/
    Destek Bölümü - https://support.nttgame.com/
    Resmi Twitch Kanalı - https://www.twitch.tv/nttgame
    Resmi YouTube Kanalı - https://nttga.me/koyoutube
    Davranış Kuralları - https://nttga.me/davraniskurallari
    Raporlama Sistemi ve S.S.S https://nttga.me/cheat-report-rehber
    Alternatif Client KnightOnlineSetup2511

Junior Member ByPageoff's Avatar
    Nickname
    CengaWeR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    2004 yılından beri tek bir ceza almayan ben bugun tarihli almış olduğum 7 günlük ceza ile bir kez daha yönetimin hakkaniyetli ve detaylı inceleme ile çalıştığını düşünmüyorum!!! Soruna çözüm için muhattap bulamıyorum ticket atamıyorum. Bir grup karaktersiz kullanıcı gelecek beni ve party arkadaşlarımı ağıza alınmayacak küfürler ile tahrik edecek (esas bunun adı LURE) ben gidip bu kufurlerı hakaretleri yapılan KS yi engellemek için yaptığım hareket ile Luring CR X Day + Jail bu cezayı alacağım. Senin yönetim olarak veremediğin cezayı (ki CR ye konusu paylaşılmış) ben vermeye çalışıyorum Evet oyunu hakkı ile oynayan maddi manevi kendince büyük yatırımlar yapan oyuncularına çok memnuniyet verici bir yaptırım.
    Last edited by ByPageoff; 05-21-2021 at 03:03 PM.
    Nasip...

Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Selam.

Forum kurallarına aykırı bir yorum yapmadığınız sürece, mesajınız silinmez veya herhangi bir ceza almazsınız. 5 Sayfa yorum yapılmış ve yalnızca 3 mesaj silinmiş 2 'si sizin mesajınız.

Mesajlarınız silindiği için "haklı olduğumuzu bu kadar belli etmeyin" diye bir yorumda bulunmuşsunuz. Buradan 2 farklı düşünce çıkartabiliriz;

1- Siz haklısınız diye mesajınız silindi, diğer yapılan yorumların hepsi size göre haksız yorumlar olmalı ki silinmedi duruyor. Yani bu kadar oyuncunun düşünceleri gerçeği yansıtmıyor size göre.

2- Diğer tüm oyuncular forum kurallarına aykırı hareket etmeden yorum yapabiliyor bu yüzden mesajları silinmiyor, fakat siz kural dışı itham içeren yorumlar yaptığınız için mesajlarınız siliniyor. Burada etrafınıza değil kendinizi eleştirmeniz gerekmekte.

*Lütfen yorumlara devam etmeden önce forum kurallarına göz atınız, ayrıca eleştiri ve itham da bulunmayı birbirinden ayırmalısınız.
    Öncelikle 1. varsayımınızda şu hata var. Eğer ben haklı isem benim karşıt yönümde argüman sunanlar haksız demektir bu başlık altında da benim karşıt yönümde bir görüş bildiren yok. Benim argümanıma karşı argüman sunan olmadığı için de diğer oyuncular haksız varsayımını yapmak yanlış çünkü eğer ben A iyidir dediysem bunun karşıtı A kötüdür olur ki burada bana böyle bir argüman sunan kişi olmadı.
    2. Varsayıma gelirsek ise forum kurallarını ben belirlemediğim için yazdıklarım forum kuralları dışında olabilir bu varsayıma daha doğrusu gerçeğe karşı diyeceğim bir şey yok siz haklısınız. Nasıl siyasileri eleştirip hapse girebiliyorsak burada da birilerini eleştirip ceza alabiliriz. İki durumda benzer.
    Yine 1. Yoruma dönersek basit bir mantıklı aslında dediğimi anlayabilirsiniz. Ben haklıysam eğer haksız olanlar kimler olur? Benim haklı olduğum konuda benim belirttiğim görüşün tersi yönünde görüş belirtenler. Atıyorum ben dünya elips şeklindedir dediysem ve konudaki diğer insanlar bu konuya hiç bahsetmeden sosyal ilişkiler hakkında konuşuyorlarsa onlar haksız olmazlar konunun içine bile dahil edilmezler çünkü görüş bildirmemişlerdir. Kimler haksız olur peki? Dünya düzdür diye bir argümanda bulunanlar bu durumda haksız olurken bu konuda hiç yorum bildirmemişler hiç bir kümeye girmez.