View Poll Results: Oyun Yönetiminden Memnun musunuz?

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Evet, memnunum.

15 17.65%
  • Hayır, memnun değilim.

70 82.35%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 45

Oyun Yönetiminden Memnun musunuz?

Bu tarz bir anket yapmak istedim. Bu şekilde iki taraf birbirini bilgilendirmiş olur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by subuktegin View Post
    Bu tarz bir anket yapmak istedim. Bu şekilde iki taraf birbirini bilgilendirmiş olur.
    Konuyu kapatacaklar.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by yas_wWhnBASD View Post
    Konuyu kapatacaklar.
    Dur ya bir şans ver

Senior Member RealJomey's Avatar
    Hayır , memnun değilim çünkü oyunda makro illetine kalıcı bir çözüm bulamadılar. oyunda yıllardır süren buglara çözüm bulamadılar.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Ben memnunum NTTGAME in yönetim tarzından nedenini şöyle açıklayacağım. Ben bu oyunun 2 farklı NTTGAME yönetim tarzını gördüm.
    1.si EUKO daki yönetim tarzı, Ama oradaki oyuncu kitlesi oyunu oyun gibi görüp oynayan yabancılardan oluştuğu için farklı bir ortam vardı. Zaten EUROPA serverinda oynadığım için sadece YABANCI klanların oyuncusu olduğum için. Benim için süperdi.

2.si USKO daki yönetim tarzı, burada sonuna kadar haklılar nedeni de, USKO da kim olursa olsun aynısını yapardı.

Sorun ve problem OYUNCULARDA Var.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Memnun değilim.

Senior Member
    konu az sonra kapatılacaktır ama fikrimide beyan edeyim. Memnun değilim.

Junior Member
    Hayır memnun değilim. Memnun olmama sebebim, aylardır asasta büyük bir problem olan minor pot sorunu. Vs nin belli bir süresinden sonra bastığın minorun karşılığı olan 60hp nin gelmemesi, basılan crisis mananın karşılığı olan 2880 mananın gelmemesi, basılan ibex potun 1080 hp karşılığının gelmemesi. Aylardır söyleniyor, 5-10 kişi söylediği için ciddiye alınmıyor olabilir. vs de kesilen çoğu arkadaş beceriksizliğinden öldüğünü sanıyor, vs bitimi sağ altı kaldırıp baksa, çoğu basılan mananın can potunun minorun iyileştirmesinin gelmediğini görecek. Gerçekten 6-7 yıldır oynadığım asastan beni soğuttular. Bu olayın olduğu zamanın ipucunu da vereyim. Ya cp çiftleme güncellemesinde bozuldu, ya da magic hammer düzenlemesinde. Oyun yöneticilerine soruyorlar, bizde öyle bir sorun yok, fps nizi kontrol edin gibi saçma cevaplar veriliyor. Server resetinden sonraki 2. haftanın pazartesisinden geçerli skiller sekiyor diyoruz, bizde bir sorun yok diyorlar. Soruyorum size, siz kombo yapmayı bilmiyor olabilir misiniz ? Yani daha sesimizi duyurmamız için ne yapmamız lazım bilmiyorum, söyleyin onu yapalım sayın oyun yöneticileri. Bu 2 sorun çözülmediği sürece benim gözümde oyun yönetiminin hiçbir gayreti karşılık bulmayacaktır.

Çabuk kapanmadan.
    Memnun değilem.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Çalışanlar yönetimden memnun mu ? Yönetim memnun olduğu ortada kur falan dinlemiyor cash satışları iyi.