View Poll Results: Oyun Yönetiminden Memnun musunuz?

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Evet, memnunum.

15 17.65%
  • Hayır, memnun değilim.

70 82.35%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45
    Konunun kapatılacağını düşünmüştüm ben de ya henüz konuyu görmediler ya da görmelerine rağmen oyuncuların düşüncülerini merak ettikleri için kapatmadılar. Eğer ikincisi ise tebrik ederim, gelişme var demektir.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Şöyle söyleyeyim. Yıllardır sadece premium alarak karakterimi geliştiren biriyim. Farm yapmayı seviyorum. Drop oranlarının düşmediğini iddia edebilirler. Belki de oran olarak gerçekten düşmemiştir lakin bir algoritması değişti bu bariz belli. Çöp slotları bile çöp atmaz oldu son 1 yılda. Oyun tamamen p2w oldu bu da bariz belli. Bf yaratıklarını hallettiler dışkroyu hallettiler eslantta sadece 2 3 mob kaldı farm yapacak o da zar zor. Yani oyun şunu diyor. Sen farm yapacaksan pre alacaksın bunun 15 20 günü benim için çalışacaksın sonrasında kendine bir şeyler kalacaksa kalacak onunla da karakterini güçlendireceksin.

Bundan başka okçu sorunları diye 2017 de açılan bir konu var. Bu konudaki sorunlardan bir tanesi bile şimdiye kadar düzeltilmedi. Acaba mı diye bakmadılar bile...

Maden getirdiler oyuncular bk etti diye legal oyunculara da cezayı kestiler.

Şimdi de revaçta olan genei ile farm var. Bu da yukarıda dediğim gibi genei alacaksın genei hammer vs yani önce oyuna vereceksin sonra geri kalan ne varsa işte sana yeter dediler...

Oyun mmorpg ama bir pot parası bile çıkaramıyor oyuna yeni başlayan insanlar. Bırakın gelişip oyun oynamayı sürdürmeyi...

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bence 2 eksik var.

1.) Hataların düzeltilmemesi
    2.) Korekodaki bazı özelliklerin gelmemesi

Bu iki eksik giderilirse oyunun tam anlamıyla düzene oturacağını düşünüyorum.

Senior Member
    bundan 2 yıl önce manes popüler iken çok güzel işler yaptılar. ama son 6 7 aydır nedendir bilmiyorum ama hiç olmadığı kadar koxper görmeye başladık oyunda. 2016 2020 arası tertemizken ne olduda böyle saldılar koxpu merak ediyorum. onun dışında genel olarak bi sorun yok.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ko tarihinin en nefret edilen yönetimi oldular tebrikler onlara.

Senior Member
    hazır chaostan çıkmışken yazayım yaklaşık 5 6 senedir chaos çıkışı bug report veriyor hala çözemediler. gidip sağa sola yaz demeyin zaten yüzlerce kez yazıldı.

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Mod gelir beğenmediği yorumları siler şimdi merak etmeyin eleştiriyi kaldıramıyorlar bildiğin diktatörler.
    Haklısınız, ben bu açıdan kendilerini birine çok benzetiyorum ama silivri soğuktur.

bende buna benzer bi konu acmıstım sanırım beğenemediler söylediklerimi koxp ile ilgilenen ekip kimse acilen işten cıkarılıp yeni ekip arkadasları gelmesi lazım kimse koxpla ilgilenmiyor şu oyunda

Senior Member FFferik16's Avatar
    Özellikle sorunlara karşı oyuncu yanlısı olmayan, kolaya kaçan çözümlerden dolayı memnun değilim. Sadece Mgame'in sorumlu olduğu meselelerden bahsetmiyorum NTT'nin de sorumlu olduğu konular dahil komple.

Onun dışında yetkilere ileteceğimiz meselelerde uzun yıllardır modluk yapanların yaşadığını düşündüğüm güç sarhoşluğu sebebiyle bizi böyle gereksiz bir engele ısrarla maruz bıraktıkları için değilim.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Mod gelir beğenmediği yorumları siler şimdi merak etmeyin eleştiriyi kaldıramıyorlar bildiğin diktatörler.
    Kardeş ben de böyle bir yorum yapmıştım. 1 hafta banladılar beni. Cidden hiçbir tahammülleri yok. Boşver böyle şeyler söyleme.