View Poll Results: Oyun Yönetiminden Memnun musunuz?

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Evet, memnunum.

15 17.65%
  • Hayır, memnun değilim.

70 82.35%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 45
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Memmun değilimi işaretleyenler inşallah banlanmaz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Mod gelir beğenmediği yorumları siler şimdi merak etmeyin eleştiriyi kaldıramıyorlar bildiğin diktatörler.
    Selam,

Konu silinmedi, konu içinde silinen hiçbir mesaj yok. Konu : Oyun Yönetiminden Memnun musunuz? Bu konu hakkında fikriniz varsa yazarsınız yoksa olmayan şeyleri olmuş gibi göstererek forumda insanları provoke edecek yorumlar yazmayınız. Bu gibi durumlara izin vermiyoruz.

Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Kardeş ben de böyle bir yorum yapmıştım. 1 hafta banladılar beni. Cidden hiçbir tahammülleri yok. Boşver böyle şeyler söyleme.
    Selam,

Bu hesabınız 1 haftalık ceza almamıştır, muhtemelen diğer multi hesabınızla karıştırıyorsunuz. Resmi forumda çoklu hesap kullanmak yasak değildir ancak diğer hesapları farklı kişilermiş gibi kullanmak, konuları güncellemek için yine bir başkası gibi yazmak yasaktır. İki hesabınızı kontrol ettiğimde yorumlarınızı hep farklı kişilermiş gibi yaptığınızı görüyorum. 2 hesap 3 hesap 5 hesap kullanabilirsiniz ama her yorumda bir başkasıymış gibi yazmamalısınız. Lütfen mevcut konulara tek hesabınızla katılınız ya da diğer hesabınızla yine kendiniz gibi yazmaya devam ediniz.

Konuya gelecek olursak da, forumda özgürce fikirlerinizi belirtebilir yine özgürce yorumlarınızı yazabilirsiniz. Konu hakkında hiçbir fikri olmayıp sadece ortamı germeye ve bundan bir şeyler çıkarmaya çalışıp gördünüz mü bak eleştiriyorum diyeceklerdir ama yaptıkları eleştiri değildir. Kurallar dahilinde yazdıklarınızın hepsi dikkate alınacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Konu silinmedi, konu içinde silinen hiçbir mesaj yok. Konu : Oyun Yönetiminden Memnun musunuz? Bu konu hakkında fikriniz varsa yazarsınız yoksa olmayan şeyleri olmuş gibi göstererek forumda insanları provoke edecek yorumlar yazmayınız. Bu gibi durumlara izin vermiyoruz.

Selam,

Bu hesabınız 1 haftalık ceza almamıştır, muhtemelen diğer multi hesabınızla karıştırıyorsunuz. Resmi forumda çoklu hesap kullanmak yasak değildir ancak diğer hesapları farklı kişilermiş gibi kullanmak, konuları güncellemek için yine bir başkası gibi yazmak yasaktır. İki hesabınızı kontrol ettiğimde yorumlarınızı hep farklı kişilermiş gibi yaptığınızı görüyorum. 2 hesap 3 hesap 5 hesap kullanabilirsiniz ama her yorumda bir başkasıymış gibi yazmamalısınız. Lütfen mevcut konulara tek hesabınızla katılınız ya da diğer hesabınızla yine kendiniz gibi yazmaya devam ediniz.

Konuya gelecek olursak da, forumda özgürce fikirlerinizi belirtebilir yine özgürce yorumlarınızı yazabilirsiniz. Konu hakkında hiçbir fikri olmayıp sadece ortamı germeye ve bundan bir şeyler çıkarmaya çalışıp gördünüz mü bak eleştiriyorum diyeceklerdir ama yaptıkları eleştiri değildir. Kurallar dahilinde yazdıklarınızın hepsi dikkate alınacaktır.
    2 hesap meselesini discorddan genel tartısma bolumunden de sıze ozel mesaj atarak da anlattım. Bu hesabım laptopta açık diğeri telefonda. Hiçbir zaman farklı kişilermiş gibi yorum atmadım. Tüm yorumlarım birbirini tamamlar niteliktedir ve aynı amaca aynı soruna aynı sonuca gider. Bundan sonra hangi hesabımdan yazarsam yazayım altına diğer hesabımın adını da yazarım.

''Diğer hesabım alfa42''

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

İnsanların fikirlerine saygı duymuyorsunuz hangi fikrimi yazım? mesela son 2/3 mesajım silindi neden? küfür yok hakaret yok provoke dediniz oda yok size göre herşey suç asıl siz insanları provoke ediyorsunuz begenmediniz mesajlar olsun konular olsun siliyorsunuz insanlar sinirleniyor sonra hakaret etmeye başlayınca hop 1 ay banlayalım oyunda aynı şekilde geçici çözümler.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    İnsanların fikirlerine saygı duymuyorsunuz hangi fikrimi yazım? mesela son 2/3 mesajım silindi neden? küfür yok hakaret yok provoke dediniz oda yok size göre herşey suç asıl siz insanları provoke ediyorsunuz begenmediniz mesajlar olsun konular olsun siliyorsunuz insanlar sinirleniyor sonra hakaret etmeye başlayınca hop 1 ay banlayalım oyunda aynı şekilde geçici çözümler.
    Son iletilerini kontrol ettim, sadece güncelleme konusunda 1 adet postun silinmiş. Güncellemeyi beğenmemiş olabilirsin, yetersiz bulmuş olabilirsin. Bunları yazmanda sıkıntı yok, hatta önerilerini de ya da daha önce düzelmesi gerektiğine inandığın şeyleri de yazabilirsin. Yayıncı firma yapımcı firmaya bir şey yaptıramıyor yersen yazmak bu yazdıklarımın hiçbir yerinde yer almıyor. Yaklaşık 1400 posta ulaşmak üzeresin ve yeni kullanıcı da değilsin. Kendini daha iyi ifade edebileceğini biliyorum.

Bu forumda ciddi anlamda eleştirinin dibine vurup bırak ceza almayı hiç postu silinmeyen bir çok üye var. Sence neden onların postu silinmiyor ya da neden ceza almıyorlar? Aslında çok basit sadece düşüncelerini yazıyorlar. Olumlu ya da olumsuz düşüncelerine odaklanıp sadece onları yazarsan ne postun silinir ne de ceza alırsın.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Oyunu ilgilendirmeyen konularda memnunum.

Oyunu ilgilendiren konularda memnun değilim.

Junior Member
    Draki blessing i getirdikleri için memnun değilim.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Hayır, memnun değilim.

Keşke kimin ne oy attığını görebileceğimiz şekilde anketi açsaydın.Bu sayede kim neye oy atmış bilgi sahibi olurduk.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Solo oyuncuyu kollamayan,solo oyuncu farm ve quest gibi tek alan açan ve bu tek alanıda sadece cz ye yani bir oyundaki chara 300bin tl civarlarındaki oyuncuların
    karşısında bırakan yönetim.
    Eski yönetimlerde de sıkıntı vardı lakin bukadar çok mafyası olan bir oyun daha olmadı.
    Adalet ve fırsat eşitliğinin olmadığı güçsüzlerin güçlülerin sürekli karşısında bırakıldığı,farmın multiler ile tekelci oyunu oynamayan insanların eline bırakıldığı bir oyunda memnun olanlar memnun olmaya devam etsin biz değiliz.

Senior Member enezx's Avatar
    bu gözler k2 zamanını da gördü
    nttgame'in de oyunu ilk devraldığı dönem çok iyiydi sürekli etkinlikler vs. şuan onlar azalmış olsa da ntt knighta kesinlikle iyi geldi. rakip oyunlarda oyuncu kalmamışken knight hala kopamayanlarla dolu
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.