Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 64
    Banned
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Oyunda switch char yok. Yan chara geçeyim derken alt f4 çekip oyundan çıkıyorsun, üstüne bir ton bug var hata listesinde. Sen ise o konuyu baltaliyorsun resmen.
    Herkesin öncelikleri farklı sende sorunlarını o konuda belirt düzeltirlerse düzeltirler , ben ne yapayım

Ayrıca baltalamak falan yok , üslubumuzu düzeltelim. Hata hatadır.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Aferin Soul gemleri sildiniz bravo elleriniz dert görmesin süper iş yapmışsınız. Nasıl yaptınız ya siz dehasınız deha.....

Quote Originally Posted by CluTaah View Post

* Warrior sınıfında Genie kullanırken görülen "Skill Failed - Too Far" hatası sorunu düzeltilmiştir.
    Bu sorunun genieyle alakalı olmadığını bildiğinizi düşünüyordum çünkü hala 2M mesafeli Lugiasın yanına 1M mesafeli hanguk swordu takınca karakter dibindeki mob & oyuncu dışında hiç bir şekilde vuramıyor. Videoya gerek yok girip bakabilirsiniz diye düşünüyorum artık. Kısacası hala sağ el silahlarını baz alması gereken ve 15 senedir bu şekilde olan range, yaptığınız 1.5 ay önceki güncellemeden sonra sol ele geçmiş durumda. Artık düzeltin şunu lütfen genieyle filan alakası yok pk alanında önümdeki adama vuramıyorum çift el silah takıyorum diye!

Senior Member
    Quote Originally Posted by lHeartBurninq View Post
    Yeni sunucular ( Altar & Vega & Sirius ) açılalı 2.5yıl olmuş hala Krowaz & Bifrost ve Csw yok..
    Bu etkinlikler gelmeden 83/5i hangi mantıkla getirdiniz?
    Eskiden Bifrost yaratıkları Bowldayken insanlar orada farm yapanları bunaltmak için bi kalabalık oluşturuyordu iyi kötü pkya katkısı oluyordu
    gittiniz CZnin garip garip yerlerine dağıttınız mobları yetmedi notp diye bir şey eklediniz hem orada farm atanlara eziyet çektirdiniz hem iyi kötü bunaltmak isteyen adamları bu slotlardan uzaklaştırdınız
    Boss taşı gibi pkyı canlandıran bir olayı sırf oyunda güçlü olan clanlar kesmesin-üstünlük sağlamasın diye kaldırdınız Bowl PKsını öldürdünüz..solo oynayanlar faydalansın diye dropları bowldaki moblara koyduk dediniz ne drop attığı var ne bir şey..üstüne chaos stone kaldırıldığından beri hammer dropları neden hala eklenmedi??
    yıllardır insanlar 2.sunuculardaki cz pkyı bölüyor kapatın diye yalvarıyor neredeyse neden hala 2.sunuculardaki cz açık?hiç mi takip etmiyorsunuz sunuculardaki pk durumunu?eğer takip ettiğini iddia eden gm arkadaş varsa kendisini bir ara vega sunucusuna bekliyoruz..2.sunucudaki cz pkyı nasıl bölüyor hep birlikte izleriz..
    aylardır Mage ap sc & npcdeki pot fiyatları için düzenleme yapılacak diyorsunuz neden hala somut bir gelişme yok?
    neden bu kadar oyuna uzaksınız?
    Keşke bu sorulara cevap verebilseler,
    Bunlara ek olarak da ;
    1- Neden hala Draki Blessing denen hem PKyı öldüren, hem de CSW gibi önemli etkinlikleri sabote eden bir itemı sadece oyundan GB çekmek için tutuyorsunuz?
    2- Neden hala PKyı canlandıracak bir etkinlik yapmıyorsunuz?
    3- Neden hala turnuva yapmıyorsunuz?

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Elinize sağlık.

Senior Member
    elinize sağlık. bütün oyuncuların beklediği bu güncellemeler sayesinde oyunun zevki artacaktır. iyi çalışmalar

Gerçekten mukkemmel güncellemeler, txt hataları beni çok etkiledi düzelsede oyuna başlasam diyordum, ailecek başladık tşk

Senior Member
    - mage atack sc pusa gelmiyor ,

- ikinci sunuculardaki pk alanları kapanmıyor,

- joblardaki dengesizlikler giderilmiyor,

- oyuncu beklentileri dikkate alınmıyor,

- pus indiriminden hiç bahsedilmiyor,

- öncelik verilmesi gereken güncelleştirmeler ufukta yok ,

- yinede elinize sağlık .

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Drake Blessing saçmalığı, UTC moblarının respawn olması, lobo-lupus-lycaon droplarının olmaması, magic ap sc'nin pahalı olması, warrior descent bugu ile normalden daha uzağa gitmesi gibi sorunlara bi güncelleme gelmemiş yine. Teşekkürler.

Oyun P2W olmasın diyerek undy sc ile red pot gibi eşyaları pustan kaldırıp npc'de 90 m'ye mage attack sc satan, daha sonra da drake blessing getirip charları ölümsüz yapan oyun yetkililerine ne desek bilmiyoruz. Aga drake blessing alan, parayı basan ölümsüz oluyor. Mage partyler oyunun en pahalı sc'sini 90 m'ye alıp adam kesemiyor, üstüne ölmemek için bir de blessing basmak zorunda kalıyor. Warrior 15-20 m'ye ap sc alırken ben niye 90 m'ye ap sc alıp 200 damage vuruyorum? Şu saçmalığa kimse de çıkıp "aga biz napıyoruz?" demiyor.

Pandemi var, millet oyuna eskisinden daha fazla vakit ayırıyor, daha çok pk'ya geliyor ama bu draki saçmalığı yüzünden oyundan soğuyor. Acaba oyunu sadece 3 serverdan ibaret mi sanıyorlar? Eski serverlerde tek party oyun oynamak neredeyse imkansız oluyor. Ap sc basıp 200 damage atmak nedir diyen yok mu? Ne kadar daha görmezden geleceksiniz? Pandemi bittiğinde oyuncu kalmadığı, serverlerin birleşime ihtiyaç duyacağı zaman mı değiştireceksiniz bu saçmalığı?

Gerçi boşa yazıyoruz. 7-8 ay önce cz boss taşını kaldırıp 7-8 ayda lobo-lupus-lycaon droplarını ekleyemeyen/ekletemeyen yapımcı/yayıncıdan bahsediyoruz. Lure patch'inde bozdukları şeyi bile neredeyse 2 yıldır düzeltemediler. 7-8 ay önce bozdukları şeyi bile düzeltmediler. Achieve için boss taşını getiren firma, drop için güncelleme yapamıyor mu yani? Aynen ya ne desek gg, ne desek vakit kaybı.

Neyse cz bf yaratıklarını güncellemeye devam kanks.
    Last edited by GengaR_AreS; 05-20-2021 at 10:47 AM.

Drake blesing bu oyuna yapılmış en büyük kötülüktür. Ve neden hala orda duruyor anlamak imkansız. Resmen pk yı 0 zevk haline getiren zırvalık