Results 1 to 5 of 5

EMC veya LUFERSON Manticore slotu Sword breaker +6 Mp recovery?

İyi günler

EMC yada Lufersondaki Manticore slotunda hala Sword breaker +6 Mp recovery drobu var mı?
    Bilenler varsa level farkediyor mu? 83 level reb charla girsem slota alma ihtimalim var mi?
    Daha önceden çıkartan varsa yeşillendirebilir mi?

Not:+5 inden var zaten 4 tane bu arada bende.+5 tavsiye edenler olursa diye

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Czde bulunan stone golemlerden +5'ini düşürmüştüm ama +6 drobu var mı bilmiyorum daha önce de hiç görmedim.

Bakalım Manticore da kasan (5 aydır duran adamlara sipariş ettim) Eğer varsa drobu çıkarsa pm atacaklar. Gb nin sesini duyduktan sonra kapılar açılıyor oyunda
    Benim anlamadığım yıllardır bu oyunda RARE itemlerin drobu neden Unique itemler den daha az. Sanki bir çelişki var. Rare itemlerin dropları aynı Chitin shield gibi. 1 milyonda bir gibi. Bu bir tezatlık gibi. Normalde unique itemler daha zor çıkması gerekirken, Rare itemler çok çok zor çıkıyor oyunda. Mesela benim bildiğim bizim Rosetta da 1 kişide philum +7 mp recovery var. Yada 15 kişide +7 large breaker mp recovery var 2011 dan bu yana kaç sene geçmiş, Bu işte bir terslik yok mu?

Junior Member
    Eslant stone golemde atiyor

Senior Member
    O itemin +6 sını ben hiç görmedim. Öyle bi drop yok sanırım şuan. Olsa mutlaka bir kişiye çıkardı. Çok eski serverlara düşmüş olabilir ama şuan sanmıyorum.