Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: DESCNT SÜRESi

Senior Member
    Descent değil artık bu skilin adı blink. Bu kadar uzağa sıçramaları normal mi? Adamlar hem çok güçlü ( hp,def, resist olarak) hem atakları arttırılmış çok vuruyorlar, hem blink atma özelliği var ( eskiden bu kadar uzağa uçamıyorlardı ) hem yere vurarak alan atıyorlar ( mageden daha seri ) bir ölümsüzlük skili koymamışsınız her şeyleri tamam.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    https://clips.twitch.tv/BloodyPlacid...zqtnzqUtOX2uSC

Ben şu videoyu izledikten sonra yıllardır niye mage oynadığımı sorguladım.

Aynısını kaçarken de kullanabiliyorlar. Rogueden hızlı kaçar/yakalar, mageden daha uzağa blink atar. Mageden daha seri ve daha etkili alan skilleri atar. Sorsan warrior hantal job.

Bu warriorlerin böyle olmasının en büyük nedeni gm arkadaşlar. Eski yayınları izleyenler bilir. Mageler şöyle güçlü, şöyle 2-3 party geziyor, warrior tek başına bi şey yapamıyor, mage +7 silahla sayfa sayfa adam kesiyor diyen gm'leri hatırlarsınız. Şimdi siz kalkıp bu gmlerin olduğu yayıncı firmanın, warrior nerflensin diye istekte bulunacağını sanıyorsunuz öyle mi? Ben ihtimal vermiyorum. Öyle olsa yıllardır berserkere düzenleme gelirdi. Draki blessing varken 90 m'ye ap sc alıyoruz ve hala 200 damage vuruyoruz. Bi ap sc'yi bile pus'a getirmediler. Mageye, rogueye bile kaç sefer nerf geldi. Magenin 80 skill mesafesini değiştirdiler, zehir skillerini değiştirdiler, vampiric skill'inin özelliğini değiştirdiler, aztec silahının özelliğini işlevsiz hale getirdiler. Warriore ne yaptılar?

DKS takan, chaos silah takan warrior alanla yere vurunca 20 skill atmış gibi silahları patlıyor klfşdsskldş. Alan skillerinde dark knight silahın, krowaz silahın özelliğinin aktif olması nedir ya? Üstüne bi de hem kaçarken, hem kovalarken descent'i 50 metreye kullanıyorlar. Bu videodaki descent mesafesine gelebilmek için ben mage ile 2 blink atıyorum.

Teşekkürler GM abi.

warriorlar pk da cok avantajlı durumdadır, Roguler bu kadar zayıflatılmışken warrıorda zayıflatılmalıdır

Knight(warrior) online'da wariora asla nerf gelmez

bir rivayete göre warriora nerf atacaklarına dükkanı kapatıcakları yönünedir.Aman warrior nerf demeyiniz.

Senior Member
    Descent cooldown süresi gerçekten çok kısa,descent adamant birde patlarsa ölümsüz oluyorlar oyunun dengesi bozulmadan kesinlikle düzenlenmesi gerekiyor.

Senior Member
    Dün gece wariror partiye karşı pk atıyoruz Öyle bir des attılar ki bırakın Z'ye gelmelerini town attıklarını düşündük. Uçuyorlar uçuyorlar uçuyorlar

warriorları zırt pırt zıplaması diğerjob ların onune geçmektedir düenleme istiyoruz.

Senior Member
    Teleport mage skili onlar bile bir arkadaşlarını yanına almaları için durmaları gerekiyor ayrıca skilin bir effeği var öyle şak diye teportta edemiyorlar ve nova atmak içinde skillerin dönmesi gerek warirorlar yere gerçekten seri seri vurabiliyorlar ve birine teleport olmak için durmaları felan da gerekmiyor. Çift blink atsanda asasta olsan da birbirlerinin önüne des ola ola yetişiyorlar ve bu jobun 14k hpsi var defansları tüm atakerlardan fazla.
    Sanıyorum sizlerin amacı herkesi wariror yapmak bizler wariror oynamak istemiyoruz öyle bir job oynamak istesek zaten knight oynamayız.