Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Maden için taratma önerisi ?

Öncelikle merhabalar.
    Hilelerde genel bir taratma ile bulunup banlanıyor diye biliyorum ve günlük olarak sistemin taratılması yapılıyor diye biliyorum.
    Bu konuda benim bildiğimki bu konuda yanılabilirim yanlışsam düzeltirseniz sevinirim.
    Örnek vermek gerekirse mesela maden bot kullananlar sürekli aynı yerde kırıdırıp sürekli aynı rota üzerinden maden bölgelerine geçiyorlar.
    Buda taratmada çıkamaz mı mesela ?
    Atıyorum 10 kere tamamen aynı rotadan gitmiş madende farklı yerlere gidiolar çünki aynı rotadan bölgeye gidip farklı yerlere geçiyor ve farklı maden bölgesinde madene başlıyor işte o 10 kere diyelim aynı rotadan giden pmleri blocklu arkadaşları taratma ile bulmak daha kolay olmaz mı yapıcı eleştirilerinizi esirgemeyin.
    İyi günler,iyi çalışmalar.

Senior Member enezx's Avatar
    ben oyun içi hile sisteminin geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum sağ tıklayıp bir kişiyi 10 kişi report ediyorsa o kişi sanki discorddan nicki yazılmış gibi taranmalı

şuan için bir çok oyuncu üşendiğinden hileyi görüp şikayet etmiyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Öncelikle merhabalar.
    Hilelerde genel bir taratma ile bulunup banlanıyor diye biliyorum ve günlük olarak sistemin taratılması yapılıyor diye biliyorum.
    Bu konuda benim bildiğimki bu konuda yanılabilirim yanlışsam düzeltirseniz sevinirim.
    Örnek vermek gerekirse mesela maden bot kullananlar sürekli aynı yerde kırıdırıp sürekli aynı rota üzerinden maden bölgelerine geçiyorlar.
    Buda taratmada çıkamaz mı mesela ?
    Atıyorum 10 kere tamamen aynı rotadan gitmiş madende farklı yerlere gidiolar çünki aynı rotadan bölgeye gidip farklı yerlere geçiyor ve farklı maden bölgesinde madene başlıyor işte o 10 kere diyelim aynı rotadan giden pmleri blocklu arkadaşları taratma ile bulmak daha kolay olmaz mı yapıcı eleştirilerinizi esirgemeyin.
    İyi günler,iyi çalışmalar.
    8 aydır aynı adam aynı koordinatlarda aynı hareketleri yaparak maden yapıyor olympiada. 90 derecelik dönüşler. Robot gibi npc gezmeler.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Bu illegallerin genelde pm leri blocklu oluyor

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Aynı rota üzerlerinden pmleri block edilmiş şekilde gidip geliyorlar.
    Hepsi aynı programı kullanıyor olsa gerekki hepsi aynı yerlerden dönüşler sergiliyor.
    Ufak bir araştırma ile programı buldum zaten videosunu sosyal medyaya yüklemiş çeken insan maden yapılan bölgede tanımlı 30 yer olduğunu söylüyor o 30 yer dolu ise maden yapamıyormuşsunuz
    Rotalar aynı lakin space e basıldığı 30 tane farklı yer tanımlı.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Konu Güncelldir.