Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Oyun İçi Kontrol Hk

Sayın yöneticiler ve Gm'ler,

Bu makro ile uruk hai ve blade moblarını makro kullanarak alan ile dönen mageler çoğaldı. Adamlar artık genie bile açmamaktalar. Bu işlem kişileri cr ile reportlamak ile bitmez. Benim merak ettiğim bunu engellemek için nasıl politikanız var?

Genie altı makro açan okçulardan bahsetmiyorum bile
    Last edited by DonJose; 05-20-2021 at 10:45 AM.

Ben reportladığımda adamın birinini ismi BzdeCharBitmezAzalır'dı (Nick tam verilmedi)
    Last edited by esy_jkSRWxsh; 05-18-2021 at 09:59 AM.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Ben reportladığımda adamın birinini ismi BzdeCharBitmezAzalır'dı (Nick tam verilmedi)
    Dediğim gibi reportlamak ile bitmez bu. Adamı repliyorsunda adamın 8-9 tane charı bulunmakta. Biri gidiyor biri geliyor. Buna kökten nasıl çözüm getirecekler

Senior Member enezx's Avatar
    genie aktifken skill-r kapanacak güncellemesinin haberi geldi yakında gelir diye düşünüyorum
    ama geniesiz magelere nasıl bir güncelleme gelebilir ki
    slotun ortasına guard koyamazlar ya
    mecbur kontrol şikayet ceza sistemi tek çözüm
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Düzgün çalışan bir xincode ile her şey mümkün. Ama tabi neden yapamıyorlar? Bu Xincode güncellemesi ve oyuna patch atılır atılmaz kendini güncelleyen tpt/oyun dosyalarını değiştirip oyuna login olma konusunda tek bir cümle itiraz veya açıklama yapamadılar şimdiye kadar.
    Macro başka bir boyut. Çok uzun bir döngüde aynı tuşların kullanımı doğrudan hapis cezası olmali. Yani kimse eliyle 8 saat 2-3 tuşa basamaz sonuçta. Hadi bastı diyelim. Aynı salise ile basamaz.
    Güncel bir Xincode ne tpt'li kullanıcıyı oyuna sokar ne de macro/script döngüsü olan oyuncuyu oyunda barındırır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    genie aktifken skill-r kapanacak güncellemesinin haberi geldi yakında gelir diye düşünüyorum
    Nasıl teknolojiden bu kadar uzak kalabildiniz pes ediyorum doğrusu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Hocam yazılım tarafında güncelleme gelebilir. Bir kişinin sürekli aynı zamanlama ile alan atması imkansız. Dün üşenmedim hesapladım, mage her 30sn'de bir nova atmakta. 1 salise bile geç atmıyor hep aynı zamanda. Bunu döngü haline getirdiği için oyun içi kontrolle çözebilirler bence. Bu şekilde döngüde olanları sistem otomatik gm'lere pm bildirebilir. Gm'de hesabın loglarını vs. inceler. Yok çözüm bulunamayacaksa mecbur bizde aynı sistemi kullanmak zorundayız, yoksa adamdan slotu geri almak imkansız
    Last edited by VannHellsing; 05-18-2021 at 10:41 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bunlar bu kadar hesap açtıklarına ve zarara uğramadıklarına göre elindeki itemleri saatlik veya günlük olarak aktarıyorlar aktardığı kasa hesaplarını kapat bak bakalım bida geliyo mu o çar ama win win dc pre çekiyolar her çara

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Bunlar bu kadar hesap açtıklarına ve zarara uğramadıklarına göre elindeki itemleri saatlik veya günlük olarak aktarıyorlar aktardığı kasa hesaplarını kapat bak bakalım bida geliyo mu o çar ama win win dc pre çekiyolar her çara
    Hocam aynı adam bir aydır hesap dönüyor, sen cr'ye şikayet ediyorsun da adam hapse giresiye kadar kasacağını kasıyor. Bu işlemlerin 1 güne düşeceği bir sistem hazırlamaları gerekiyor.

Senior Member
    oyun yönetimi bu tarz işleri oyuncuya bıraktı. yıllardır aynı şey söyleniyor. gm ler günde 2 saatlerini ayırsınlar slotları gezsinler yeter diye. ama moderatörler gelip video çekin cr ye atın diyorlar.