Results 1 to 8 of 8
    Senior Member _EFSER_'s Avatar
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad

EMC / FC bossları hakkında.

Daha önce bildiğiniz gibi Antares , hyde ve Atilla vardı. Sadece Atilla EMC ve LC den kaldırıldı.
    Atilla gibi asil bir bossun ( zamanında kesmek için 1 pt toplanırdık yani ) şimdi böyle bir bossun oyunda olmaması bence çok üzücü.
    Castlelere Atilla tekrar eklenmeli.
    Ve ek olarak , Lobo , Lupus ve Lycaon bossları da Castle lere eklenip , Hammer ve Staff itemlerini tekrar serverlara kazandırabiliriz diye düşünüyorum. Malum Bowl moblarından bu 6 itemi maalesef ki atmıyor.
    Birde bowl moblarından Lesath ın drobu olan Chitin Shield drobu da kapalı diye düşünüyorum.
    Lesath bossu da Eslanta eklenebilir.
    Bone dragondan da sanırım Skull Hammer atıyor , Barrrk dan da tooth olması lazım , bu 2 mobda eslanta eklenebilir.

Edit : Bir çok kişi bossların eslanta değil de cz eklenmesi taraftarı.
    Aslında bende onu çok düşündüm.
    Eslantta eskiden çıkan tüm bossların Bowl değil de , spotlarda ki booro , balrog , aoc , sg , mastadon , troll , dm , titan , ds gibi mobların arasına , rondom saatlerde 8-12 arası , rondom kordinatlarda atması taraftarıyım. Bir de bu bossları 80 level ortalama bi karakter solo olarak kesebilmeli. Oraya parti toplayıp , 2 ırkın saatlerce süren savaşına tabi ki karşıyız. Bu sefer iş mafyalaşmaya kadar gidebiliyor çünkü. Ve her zaman güçlü user değil , güçsüz user de kazanabilmeli. Benim karakterim Vegada oldukça elit bir asas fakat ben eşitlikten yanayım , 100 kişilik bir clanda olup her zaman kazanabiliyorum fakat solo oynayan arkadaşlarada şans verilmeli.
    Last edited by _EFSER_; 05-18-2021 at 08:37 AM.

Senior Member enezx's Avatar
    bu bosslarında cz eklenmesinin daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Cz bowl veya haritanın random bölgelerine günde 1-2 kere bu küçük bosslar gönderilsin. hem cz alanının verimliliği artar hemde normal dolaşan biri birden bire boss heyecanını yaşayabilir

eslantta çıkan bossların bile mafyaları var malum oyun eski halinden çok uzaklaştı
    Bildiklerimiz bir damla, bilmediklerimiz bir okyanus.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bence boss işi yine eski usül olmalı bulan kesip geçsin.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Solo oyuncular için eklenebilir aslında

Senior Member
    Infractions
    0/1 (15)
    O mezarlıkta atilla beklenen zamanlar

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Daha önce bildiğiniz gibi Antares , hyde ve Atilla vardı. Sadece Atilla EMC ve LC den kaldırıldı.
    Atilla gibi asil bir bossun ( zamanında kesmek için 1 pt toplanırdık yani ) şimdi böyle bir bossun oyunda olmaması bence çok üzücü.
    Castlelere Atilla tekrar eklenmeli.
    Ve ek olarak , Lobo , Lupus ve Lycaon bossları da Castle lere eklenip , Hammer ve Staff itemlerini tekrar serverlara kazandırabiliriz diye düşünüyorum. Malum Bowl moblarından bu 6 itemi maalesef ki atmıyor.
    Birde bowl moblarından Lesath ın drobu olan Chitin Shield drobu da kapalı diye düşünüyorum.
    Lesath bossu da Eslanta eklenebilir.
    Bone dragondan da sanırım Skull Hammer atıyor , Barrrk dan da tooth olması lazım , bu 2 mobda eslanta eklenebilir.
    Bence Hepsini CZ ye eklesinler. CZ deki O KLANLAR daha çok kazansın. Benim görüşüm bu. Onlar var oldukça oyun var olacak. Yeni oyuncular bir PREMİUMA para verecek bir de BÜYÜK KLANLARA verecekler SİSTEM bunun üzerine kurulu. GÜÇLÜ OLAN KLAN ALIR HERŞEYİ.
    Klan sistemi altında klanlara girmek isteyenlerden HAVA PARASI alan ve sadece SÖMÜRGE SİSTEMİ ÜZERİNE KURULU OLAN klanlar yaşasın var olsun.

Not: Eskiden TİTAN saadet zinciri vardı. Bu oyundaki BÜYÜK KLANLAR aynen öyleler yazacak çok sey varda. Knightonline KLANCILIK sistemi ve nasıl işlediğini yazsam bir roman olur. Kimler klana girmek için ne kadar para verdikleri, KURUCULARIN Cebinden beş kuruş çıkmadan herşeyi almaları. Her zaman Bir 8 kişilik KLAN Partisinde kazanılan droplar 9 a bölünür. Her zaman 9. kişi KURUCULARDIR.

Kekurikekukaka'nın da tekrardan aktif edilmesini isterdim
    Bach, Bishop vsnin de eklenebilir olduğunu düşünüyorum
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member _EFSER_'s Avatar
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Edit : Bir çok kişi bossların eslanta değil de cz eklenmesi taraftarı.
    Aslında bende onu çok düşündüm.
    Eslantta eskiden çıkan tüm bossların Bowl değil de , spotlarda ki booro , balrog , aoc , sg , mastadon , troll , dm , titan , ds gibi mobların arasına , rondom saatlerde 8-12 arası , rondom kordinatlarda atması taraftarıyım. Bir de bu bossları 80 level ortalama bi karakter solo olarak kesebilmeli. Oraya parti toplayıp , 2 ırkın saatlerce süren savaşına tabi ki karşıyız. Bu sefer iş mafyalaşmaya kadar gidebiliyor çünkü. Ve her zaman güçlü user değil , güçsüz user de kazanabilmeli. Benim karakterim Vegada oldukça elit bir asas fakat ben eşitlikten yanayım , 100 kişilik bir clanda olup her zaman kazanabiliyorum fakat solo oynayan arkadaşlarada şans verilmeli.