Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Bus farmı oyundaki en zevkli şeylerden biridir. Kalkarsa premium satışları çok düşer o yüzden kalkmaz.
    kardeş onun yerine coin gelsin diyoruz. saatte 10 buss alacağına , 25m edeceğine.
    Saatte 250k değeri olan , Graham , cleaver , deep scar vs çöp atsın saatte 100 adet atsın.
    olay bu.
    Yine coin olarak aynı coin olacak fakat millet buss çekeceği için o paranın bi kısmıyla , para erimiş olacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    kardeş onun yerine coin gelsin diyoruz. saatte 10 buss alacağına , 25m edeceğine.
    Saatte 250k değeri olan , Graham , cleaver , deep scar vs çöp atsın saatte 100 adet atsın.
    olay bu.
    Yine coin olarak aynı coin olacak fakat millet buss çekeceği için o paranın bi kısmıyla , para erimiş olacak.
    Ben dikkat ettiyseniz bus farmı yazdım kasılan para vs. değil.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Ben dikkat ettiyseniz bus farmı yazdım kasılan para vs. değil.
    kardeş zaten buss olayı bozuyor.
    Saatte 10 buss kasıyorsun , kastığın item para etmiyor. Npc den sen sc satın almadığın için serverdan para çıkışı olmuyor. Fakat sürekli olarak oyuna para girişi var.

Senior Member
    kardeş zaten buss olayı bozuyor.
    Saatte 10 buss kasıyorsun , kastığın item para etmiyor. Npc den sen sc satın almadığın için serverdan para çıkışı olmuyor. Fakat sürekli olarak oyuna para girişi var.
    İyide o sürede 10 bus parası kassanda sunucuya aynı para girer. Farketmez bu durum yani. Giren para çıkıyor diğerinde para girmeden bus çıkıyor hiç bir farkı yok yani.

Senior Member
    +1 oyuncu için olan her öneriyi destekliyorum.

Ve ek olarak artık moblardan çıkan potlarda bence sorun olmaya başladı.
    Adam koca gün farm yapıyor lamia da , apostle de , deru da , brahman , paramun , booro , balrog , sg , trol , günde 1k pot kasıyor.
    1k potu 5500 de satıp 5.5m gelir elde ediyor. Fakat satıcııda sanırım 7700 dü , arada 2m200k lık rakam oynuyor. Evet küçük gibi duruyor bu rakam fakat , günde 50 kişiden bu rakam 1 gb yi buluyor.
    Aynı şekilde ağaçlardan da hp potu drobu var o da kalkmalı
    kardeş kusura bakma da herkes sen ve sen gibiler gibi oyuna sürekli nakit para basamıyor. sonuçta sen parayı basıp npc den ibexleri çekebiliyorsun ama herkes çekemiyor. o yüzden sen sanki biraz gb oynamışsın gibi geldi bana.
    Last edited by NativeBrutal; 05-18-2021 at 11:47 AM.