Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

karakteri geliştirememek

Vega'da warriorum, 5 kişilik bir ekibiz ve günün sonunda kastığımız para inanın potlarımıza ancak yetiyor ve yalan olmasın saatte 1m kalıyor. Bowl dönüyoruz aynı, slot lust aynı, envy greed aynı. Bugün balrog yaptık 2 saatin sonunda -5m kastık inancınız olsun buna. Bunun sebebi bu oyunu gelir kapısı görüp, ev geçindirenler arttıkça droplar düşüyor. Paraya ihtiyacım yok zevk için oynuyorum, 15-20k basıp charı dizmeyi inanın biliyorum ama ne zevki var ki öyle ? insanları anlamıyorum, bu bir rol yapma oyunu ve yavaş yavaş level kasıp karakterini geliştirmek aslında o kadar zevkli ki. Ben ringde karakter bile almıyorum kendim kasıyorum. Oyun aslında her yönüyle keyif veren bir oyun. Fakat günlerdir karakterin üzerindeki parayı 5m 10m bile arttıramamak büyük bir saçmalık. Bakalım nereye kadar böyle devam edecek, biz tamamen soğuduk dc premiumları yenilemeyeceğiz bittiğinde. Abartıyor diyenler olabilir, ağlıyor diyenler olabilir saygı duyarım. Bugüne kadar premium harici bu oyuna 1 tl para vermemişimdir ve oyun sayesinde cebime 1 tl para girmemiştir buna inanın. Felankor kutusunu tek başıma alsam rof + dual gb alsam yine kendime item almak için kullanırım. Bu oyun öyle bir hal aldı ki insanlar kredi çekip farmla kredi ödüyorlar inanılır gibi değil. Türkiye'deki işsizliğin boyutları işte. vasıfsız bir toplum tamamen. Herkese iyi oyunlar dilerim.
    Last edited by NativeBrutal; 05-17-2021 at 09:18 PM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Çarını dizen Deruya aposta brahmana pramuna koyuyor. Bunların amacı oyuna katkı sağlayayım daha iyi gelişeyim pk döneyim değil. GB kasıp *******

Senior Member
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Vega'da warriorum, 5 kişilik bir ekibiz ve günün sonunda kastığımız para inanın potlarımıza ancak yetiyor ve yalan olmasın saatte 1m kalıyor. Bowl dönüyoruz aynı, slot lust aynı, envy greed aynı. Bugün balrog yaptık 2 saatin sonunda -5m kastık inancınız olsun buna. Bunun sebebi bu oyunu gelir kapısı görüp, ev geçindirenler arttıkça droplar düşüyor. Paraya ihtiyacım yok zevk için oynuyorum, 15-20k basıp charı dizmeyi inanın biliyorum ama ne zevki var ki öyle ? insanları anlamıyorum, bu bir rol yapma oyunu ve yavaş yavaş level kasıp karakterini geliştirmek aslında o kadar zevkli ki. Ben ringde karakter bile almıyorum kendim kasıyorum. Oyun aslında her yönüyle keyif veren bir oyun. Fakat günlerdir karakterin üzerindeki parayı 5m 10m bile arttıramamak büyük bir saçmalık. Bakalım nereye kadar böyle devam edecek, biz tamamen soğuduk dc premiumları yenilemeyeceğiz bittiğinde. Abartıyor diyenler olabilir, ağlıyor diyenler olabilir saygı duyarım. Bugüne kadar premium harici bu oyuna 1 tl para vermemişimdir ve oyun sayesinde cebime 1 tl para girmemiştir buna inanın. Felankor kutusunu tek başıma alsam rof + dual gb alsam yine kendime item almak için kullanırım. Bu oyun öyle bir hal aldı ki insanlar kredi çekip farmla kredi ödüyorlar inanılır gibi değil. Türkiye'deki işsizliğin boyutları işte. vasıfsız bir toplum tamamen. Herkese iyi oyunlar dilerim.
    Peki bunlar aklına gb düşünce mi geldi. Mp rec kullan kardeşim ? Saatlik geliri nasıl hesaplıyorsun bilmiyorum ama zaten sırf çöpler ve gelen coin ile 3-4 m kasman lazım üstüne bunun değerli dropları var söylediğin inandırıcı gelmedi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Peki bunlar aklına gb düşünce mi geldi. Mp rec kullan kardeşim ? Saatlik geliri nasıl hesaplıyorsun bilmiyorum ama zaten sırf çöpler ve gelen coin ile 3-4 m kasman lazım üstüne bunun değerli dropları var söylediğin inandırıcı gelmedi.

Gb zerre umrumda değil, ne satarım ne alırım. İstersen pm at burdan, buluşalım vegada gel kasalım 1-2 saat istediğin yerde ? mp recle dönüyoruz bowlu balrogu. slot lust veya envy greed i normal silahlarla dönüyoruz. yalan borcumuz mu var. İstersen malum sitelere üyeliğim olmadığını da kanıtlayabilirim sana. İşte buyüzden gelişmiyor bu oyunun oyuncu kalitesi, hemen bir karalama çabalaması. Ekmekçi tayfa değiliz, orta seviye mütevazi karakterlerimiz var. Boro ile hiç uğraşmıyoruz zaten şu sıralar sıkıntıda. geri kalan slotları da yazdım, istersen gidip deneyebilirsin. 3 warrior 1 okçu 1 priestiz.
    Edit : Ayrıca şunu da eklemek isterim, gb hiç takip etmem Buna mukabil item fiyatları yükseldi, galiba aynı hesaba geldiğini anlayabiliyorsundur bu durumun. Mesela raptor 8 570m di şuan 720m
    Last edited by DonJose; 05-18-2021 at 03:05 PM.

Senior Member
    Gb'nin fiyatı zerre umrumda değil, ne satarım ne alırım. İstersen pm at burdan, buluşalım vegada gel kasalım 1-2 saat istediğin yerde ? mp recle dönüyoruz bowlu balrogu. slot lust veya envy greed i normal silahlarla dönüyoruz. yalan borcumuz mu var. İstersen malum sitelere üyeliğim olmadığını da kanıtlayabilirim sana. İşte buyüzden gelişmiyor bu oyunun oyuncu kalitesi, hemen bir karalama çabalaması. Ekmekçi tayfa değiliz, orta seviye mütevazi karakterlerimiz var. Boro ile hiç uğraşmıyoruz zaten şu sıralar sıkıntıda. geri kalan slotları da yazdım, istersen gidip deneyebilirsin. 3 warrior 1 okçu 1 priestiz.
    Edit : Ayrıca şunu da eklemek isterim, gb fiyatlarını hiç takip etmem fakat şuan düşmüş söylediğine göre. Buna mukabil item fiyatları yükseldi, sen tl cisin galiba aynı hesaba geldiğini anlayabiliyorsundur bu durumun. Mesela raptor 8 570m di şuan 720m
    Dostum siriusta oynuyorum.Millet o slotlarda kasmak için birbirini yiyo 4-5 clan birbirine girdi. Bi sen dönmüyosun o slotları. Sana ne diyorum sadece çöp ve gelen coin ile zaten saatlik 4-5 m para bırakıyor. Siz bir de 5 kişiymişsiniz size kişi başı daha fazla para bırakır. Bir tane de şansınıza dragon veya mythril atsa ( şansınıza göre daha fazla da olabilir) Bence gayet yeterli 1 saat farm için.

Senior Member
    Dc presiz kasmaya çalışıyorsanız veya partyde herkeste dc pre yoksa droplar ve çöpleri npcye satma fiyatınız düşük olacaktır doğal olarak.

Senior Member
    Kardeşim senin okuman yok mu ? ne çöpünden bahsediyorsun ? bowl dönüyoruz slot lust envy greed yada en kötü ihtimal balrog dönüyoruz yazmışım görmüyor musun ? Bu mobların hangisinin çöpü var ? balrogun boro gibi çöpü yok. Git dön saydığım slotlar bomboş kimsenin döndüğü yok. Siriusta boro için bir kavga var başka biryer için yok. Saydığım slotlar orda da boş. Biz afk farm yapmıyoruz, oyundan keyif almak istiyoruz. 5 kişi çöp slotuna mı bırakalım nabalım ? uruk tron mu kasalım manticore mu kasalım anlamadım ki ? Ayrıca yazıyı okumadığın belli, dc preleri yenilemeyeceğiz demişim sen kalkmış bana dc pre yok mu diyorsun.

Senior Member
    Kardeşim senin okuman yok mu ? ne çöpünden bahsediyorsun ? bowl dönüyoruz slot lust envy greed yada en kötü ihtimal balrog dönüyoruz yazmışım görmüyor musun ? Bu mobların hangisinin çöpü var, git dön saydığım slotlar bomboş kimsenin döndüğü yok. Siriusta boro için bir kavga var başka biryer için yok. Saydığım slotlar orda da boş. Biz afk farm yapmıyoruz, oyundan keyif almak istiyoruz. 5 kişi çöp slotuna mı bırakalım nabalım ? uruk tron mu kasalım manticore mu kasalım anlamadım ki ? Ayrıca yazıyı okumadığın belli, dc preleri yenilemeyeceğiz demişim sen kalkmış bana dc pre yok mu diyorsun.
    Ya birader senin amacın ne. Zaten cz bifrost yaratıklarının droplarının düşürüldüğünü belirttiler. Ben sana balrog boro slotundan bahsediyorum. Kurtarmıyosa gider balrog kesersin yani ne anlatmaya çalışıyosun? Benim vaktim yok oralarda bile farmlamadan etkinlikler charımı geliştirmeme yetiyor.
    Last edited by killermouse; 05-17-2021 at 10:03 PM.

Senior Member
    Balrog atarsa saatlik 5-6m bırakır eyvallah ama orda da drop alamıyoruz 3-4 gündür. Ne iş anlamadım. Bu arada dragon top ve bot harici diğer droplar da 20-25m saatte 1 tane atarsa pot hariç 5m kalır o da atarsa yani

Senior Member
    Balrog atarsa saatlik 5-6m bırakır eyvallah ama orda da drop alamıyoruz 3-4 gündür. Ne iş anlamadım. Bu arada dragon top ve bot harici diğer droplar da 20-25m saatte 1 tane atarsa pot hariç 5m kalır o da atarsa yani
    İtemlerin değerini yöneticiler belirlemiyor. Serverinizde demek ki bu tür itemlere talep yok.