Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bu konuda daha fazla cevap vermiycem zaten bilen biliyor neyin ne olduğunu hayatında okçudan başka job oynamayanlar gelip burda okçu şöyle zayıf böyle güçsüz muhabbeti yapıyorlar gerek yok ben farkındalık olsun diye açtım konuyu farketmesi gerekenler farkederse yeterli olur. iyi günler saygılar.

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Attığın okun dağa taşa ağaca çarpmasını en güçlü skilinin %80 sekmesini .
    rakibin canı azalınca kucuk bir tasın arkasına gecip canını doldurmasına ne demeli? ok o kucucuk tasa denk geldigi için hasar vermiyor

Kardeşim yıllarca okçu oynamış ve halen oynamakta biri olarak sana şunu söylüyeyim.okçu damagelerini stabil hale getirip 80 skilini hiç sekmez hale getirip mana çekmeyi kaldırsalar emin ol bu seferde mana çekme gelsin okçu skilleri eski haline dönsün diye konu açarsın.çünkü dmg stabilizesi bu kadar değişik ve attığı her skil açıklamasında %100 hedefe gider demesine rağmen saçma sapan tümseklerden bile geçmeyip takılan skillere sahiptir.80 skilini söylememe gerek yok sağır sultan bile duydu.ayrıyeten priest oyuncu isende önce anti def sonrada 3-5 m ye arrow talia almanı öneririm bu sayede süper tor yemediğin sürece 2 pt okçu ya dayanırsın çünkü oyunda her yer okların takılalacağı objelerle dolu.hadi diyelimki obje yok kendi pt adamlarının veya ırkının içine girip onları obje olarak kullanırsın ki cz de düz diye tabir ettiğimiz yerde bile oklar tümseklere takılma ihtimali yüksek.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Tetikci07 View Post
    Kardeşim yıllarca okçu oynamış ve halen oynamakta biri olarak sana şunu söylüyeyim.okçu damagelerini stabil hale getirip 80 skilini hiç sekmez hale getirip mana çekmeyi kaldırsalar emin ol bu seferde mana çekme gelsin okçu skilleri eski haline dönsün diye konu açarsın.çünkü dmg stabilizesi bu kadar değişik ve attığı her skil açıklamasında %100 hedefe gider demesine rağmen saçma sapan tümseklerden bile geçmeyip takılan skillere sahiptir.80 skilini söylememe gerek yok sağır sultan bile duydu.ayrıyeten priest oyuncu isende önce anti def sonrada 3-5 m ye arrow talia almanı öneririm bu sayede süper tor yemediğin sürece 2 pt okçu ya dayanırsın çünkü oyunda her yer okların takılalacağı objelerle dolu.hadi diyelimki obje yok kendi pt adamlarının veya ırkının içine girip onları obje olarak kullanırsın ki cz de düz diye tabir ettiğimiz yerde bile oklar tümseklere takılma ihtimali yüksek.
    En basit yerini ben söyleyeyim human aocda arkadaki aoc slotunun yola bakan tarafında tümsek var. o derece tecrübeliyim.

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    arkadaş bir noktada haklı. yaklaşık 11 yıldır rogue oynuyorum 2 yıl warrior oynadım. pri ve asasta bir süre denedim.

ilk önemli olan STYX sorunu. aşırı güçlü bir bas kullan itemi. karşıdaki kişiyi weapon cancel yapsan bu kadar etkili olamıyor. 7 kişilik bir arc pt neler yapıyor siz düşünün. mana kullanmadan skill atılamaz.

-çözüm olarak skill direnci olabilir. bir kişi yirmi saniyede bir styx direnç kırılımı yemeli. sonra bağışıklılık kazanmalı. ağırlığı yeterli seviyede değil. 100 weight daha iyi olur stok açısından.

buna karşılıkta asas yüzde atamamalı. mage alan yavaşlatamamalı. warrior bilek kıramamalı. kurian zehirleyememeli. bunlar da oyun dengesini bozuyor. güç birinin zayıflığı değil varolan koşulun avantajcısıdır.

warriorun yaklaştığı bir okçu ölmüştür. magenin yavaşlattığı bir okçu ölmüştür. itemle güçlü olunuyorsa yap 500 gblik bir çar okçu gelsin seni durdursun.

ayrıca nerf bir çözüm değil amaçtır.