Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Okçu mana çekmesin el düşürmesin sen de seri seri 1920 heal basarak ölümsüz ol. Peki.
    Aynen özeliikle ares bdw giren human bir pri var. 5 okçu kesmiyoruz. mana çekme 3 5 80 giriyoz ama priest ölmüyor. Bunlar tamamen kendi bağımsızlıklarını ilan edip tescillemek istiyorlar anlaşılan.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Okçu mana çekmesin el düşürmesin sen de seri seri 1920 heal basarak ölümsüz ol. Peki.
    çok zekice takdir ettim.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Aynen özeliikle ares bdw giren human bir pri var. 5 okçu kesmiyoruz. mana çekme 3 5 80 giriyoz ama priest ölmüyor. Bunlar tamamen kendi bağımsızlıklarını ilan edip tescillemek istiyorlar anlaşılan.
    siz kesemiyorsanız kendinizi geliştirin lütfen. mana çekmeyi daha sık atın mana kalmaz zaten teorik olarak 5 okçu art arta atarsa elde düşerse kesememeniz imkansız yamuk bow varsa elinizde kesemeyebilirsiniz.

Senior Member
    Okçunun 1 kişiye attığı 3k mana silmesiyle uğraşacağına git DB Priestlerin koca alandaki herkesin 3900 mana silmesiyle uğraş. Oyunda mana potu dayandıramıyorum DB priestlerin alan mana silmesi yüzünden.

Bir de üstüne mana çekmeyi okçuya skill olarak vermeyi hak görmemişler de NPC den 8800k gibi yüksek bir fiyata almak zorunda kalıyoruz okunun tanesini.
    Last edited by Miss_Super; 05-17-2021 at 09:08 PM.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Okçunun 1 kişiye attığı 3k mana silmesiyle uğraşacağına git DB Priestlerin koca alandaki herkesin 3900 mana silmesiyle uğraş. Oyunda mana potu dayandıramıyorum DB priestlerin alan mana silmesi yüzünden.

Bir de üstüne mana çekmeyi okçuya skill olarak vermeyi hak görmemişler de NPC den 8800k gibi yüksek bir fiyata almak zorunda kalıyoruz okunun tanesini.
    asdasdasdasd şaka galiba priestin 80 skilli o karakteri var eden bir skilldir olmazsa olmazdı 80 skill point verip sprite açılır ve çok yavaş dolan bir skilldir 5 10 saniye değil en az 2 3 dk sürer gelmesi tam bilmiyorum ama kolay dolmaz o mana çekme 80 ve onu açıyorsan eğer m10 %15 az damage yemek gibi birşeyden feragat etmen gerekir %10 ile oynarsın m5 kaybın olur hatta ve hatta mana çekmenin priest harici başka bir karakterde olması saçma

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DQZ View Post
    asdasdasdasd şaka galiba priestin 80 skilli o karakteri var eden bir skilldir olmazsa olmazdı 80 skill point verip sprite açılır ve çok yavaş dolan bir skilldir 5 10 saniye değil en az 2 3 dk sürer gelmesi tam bilmiyorum ama kolay dolmaz o mana çekme 80 ve onu açıyorsan eğer m10 %15 az damage yemek gibi birşeyden feragat etmen gerekir %10 ile oynarsın m5 kaybın olur hatta ve hatta mana çekmenin priest harici başka bir karakterde olması saçma
    Aynı savunmayı %80 seken attıgında daga taşa çarpan 300 falan vuran okçunun 80 skili için de yapmanı bekliyoruz.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Aynı savunmayı %80 seken attıgında daga taşa çarpan 300 falan vuran okçunun 80 skili için de yapmanı bekliyoruz.
    Dağa taşa karakterde takılıyor uzaktan vurmak bir nimet zaten bunu bilinde önce 80 skill olayını yazın işte söyleyin sekmesin sürekli 5k vursun 6k vursun uzaktan hiç sekmesin asas bitane spike var oda sekiyor 10 spike at 2 tanesi sekiyor olurda vsde sekerse vs gider kör seker 72 skill hepsinde var o problem şans faktörü ama mana çekme hiç sektiğini görmedim ben diyorya arkadaş skill bile koymamışlar mana çekme iyikide koymamışlar bak koysalar mana çekme skill emin ol oda sekerdi derdin sekiyor mana çekme

Senior Member
    Tüm açılan konulara saygım vardır ama ben böyle saçma bir içerik görmedim maalesef.

Neymiş sadece priest mana çeksinmiş.

Neymiş warrior yere vurma skilleri nerflenmişmiş ( Nerf değil geliştirme bu arada alanı seçemeyenler için birebir oldu o yere vurma skilleri )
    Draki blessing demişsin de , draki blessing sadece warriorlerin yere vurma skillerini değil magelerin novasınıda etkiliyor.
    Yani mage-warrior dengesi için getirildi denebilir .

Yani şu oyunda tarafsız bir şekilde yorum yapacak herhangi birine sorarsan , bu oyunda ki en güçsüz jobun archer olduğunu sana söyleyecektir.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Forumda belirli aralıklarla x karakter çok güçlü nerf gelsin diye konular açılıyor dikkatten kaçmamalı .

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by byahmet59 View Post
    Tüm açılan konulara saygım vardır ama ben böyle saçma bir içerik görmedim maalesef.

Neymiş sadece priest mana çeksinmiş.

Neymiş warrior yere vurma skilleri nerflenmişmiş ( Nerf değil geliştirme bu arada alanı seçemeyenler için birebir oldu o yere vurma skilleri )
    Draki blessing demişsin de , draki blessing sadece warriorlerin yere vurma skillerini değil magelerin novasınıda etkiliyor.
    Yani mage-warrior dengesi için getirildi denebilir .

Yani şu oyunda tarafsız bir şekilde yorum yapacak herhangi birine sorarsan , bu oyunda ki en güçsüz jobun archer olduğunu sana söyleyecektir.
    bu senin fikrin en güçsüz job asas şuan 1v1de warrioru kesemiyor okuçuyu zaten kesebilen yok siz hangi oyunu oynuyorsunuz bilmiyorum