Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Lupus Hammer Hakkında

Herkese merhaba

Yeni serverlardan vega'dayım. 1 aydır takip ediyorum. Boss etkinliğide dahil o kadar lupus lobo kesildi hammer tarzı hiç item atmadı. vbenzeri geçenlerde baya mss attı onda da atmadı gördüğüm. youtube araştırdım. En son 3 yıl önce lupus hammer videosu buldum. Merak ettim çünkü düşndüğüm bir itemdi piyasa araştırınca şok oldum +0 3 gb. Dropları kapatıldı sanırım yoksa bir dikkatsizlik oldugu için güncellemeler ile arayamı kaynadı ? insanlık hali olabilir yani merak ettim
    Last edited by DonJose; 05-17-2021 at 08:21 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba

Görüntü son boss etkinliğinden alınmıştır. Dolayısı ile droplarının kapatılması söz konusu değildir. Yayın geçmişimizden kontrol edebilirsiniz.

Senior Member
    Dropları çok düşürüldü gibi serverlarda bulmak çok zor

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba

Görüntü son boss etkinliğinden alınmıştır. Dolayısı ile droplarının kapatılması söz konusu değildir. Yayın geçmişimizden kontrol edebilirsiniz.

bak benı gaza getirdiniz şimdi mss atacam O iyimiş valla o zaman yüksek fiyat çekenlere atacam resmi teşekkürler

Quote Originally Posted by AgresifPenguenTube View Post
    Herkese merhaba

Yeni serverlardan vega'dayım. 1 aydır takip ediyorum. Boss etkinliğide dahil o kadar lupus lobo kesildi hammer tarzı hiç item atmadı. vbenzeri geçenlerde baya mss attı onda da atmadı gördüğüm. youtube araştırdım. En son 3 yıl önce lupus hammer videosu buldum. Merak ettim çünkü düşndüğüm bir itemdi piyasa araştırınca şok oldum +0 3 gb. Dropları kapatıldı sanırım yoksa bir dikkatsizlik oldugu için güncellemeler ile arayamı kaynadı ? insanlık hali olabilir yani merak ettim
    Asıl problem chaos stone bossları kapattılar fakat eslant bosslarına kaldığımızı ve o bosslarda lobo lupus lycaon gibi mobların olmadığını daha farketmediler ve sadece ayda yılda bir yapılan boss etkinliklerinde yada mss ile atılan bosslar arasında neredeyse binde bir düşecek bir itemi kovalamamız ne kadar doğru orası da tartışılır. bunun içinde bir çalışma yapılması gerek. Tabi bu çalışma kaç sene sonra yapılır orası meçhul

İyi forumlar.

Senior Member
    Merhaba

Konuyla alakasız ama fotoğrafı upload ettiğiniz site knight online korsan sunucu içeriklerini satan firmaya ait.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Konuyla alakasız ama fotoğrafı upload ettiğiniz site knight online korsan sunucu içeriklerini satan firmaya ait.
    Hızlıresim kullanıyoruz genelde ancak problem yaşattığı için bu aralar alternatif olarak kullanıyorum. Kime ait bilmiyorum açıkçası

Uyarınız için teşekkürler.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba

Nasıl ki kötü bir örnek tüm oyuna ve tüm oyunculara mal edilemezse temsili bir alıntı resimde sanki tüm oyunda işte böyle item atıyor diye mal edilemez.
    Ben şahsen ares lüferte pazar yapıyorum ve kaç zamandır unuttum artık alttan obtained luppus hammer veya lupus staff yazsını görmedim özellikle takip ediyorum ama hiç göremedim.
    Alttan hiç lobo lupus hammer or staff yazısı gören varmı arkadaşlar diye sorucam bakalım.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Nasıl ki kötü bir örnek tüm oyuna ve tüm oyunculara mal edilemezse temsili bir alıntı resimde sanki tüm oyunda işte böyle item atıyor diye mal edilemez.
    Ben şahsen ares lüferte pazar yapıyorum ve kaç zamandır unuttum artık alttan obtained luppus hammer veya lupus staff yazsını görmedim özellikle takip ediyorum ama hiç göremedim.
    Alttan hiç lobo lupus hammer or staff yazısı gören varmı arkadaşlar diye sorucam bakalım.
    Yanlış anlamayınız; arkadaşımız boss etkinliğinde dahi görmediğini söylemiş droplar kapalı olabilir mi diye, ben de yayın tekrarına baktım teyit için. Şu an MSS ve Boss etkinlikleri dışında düşeceği bir yer yok zaten.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yanlış anlamayınız; arkadaşımız boss etkinliğinde dahi görmediğini söylemiş droplar kapalı olabilir mi diye, ben de yayın tekrarına baktım teyit için. Şu an MSS ve Boss etkinlikleri dışında düşeceği bir yer yok zaten.
    Peki tşekkürler.