Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: jr de

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    pk da karşı ırka üstünlük kurulduğunda sıra kendisinde olmadığından ben devaya vurmam ks ye gider ciler olmasa keşke. yoksa şansa silver bar gold bar silver gem kime düşecekse düşsün. random olması acaba bu gün bana düşer mi heyecanını yok etmiyor. Ama ks ye giderciler yüzünden kesilemeyince deva o beklenti otomatik olarak yok oluyor.

Tek bir vuruşla etkinliğin kaybedilmesi saçma . Önce ona çözüm gelse daha güzel olmaz mı acaba

Senior Member
    Bence durması gerekiyor
    Çünkü kutu sırası takip edilmesi sıranın sende olması ya da 1 kişiyle kaçırman
    tatlı telaşlar

Bir sürü üçkağıtçılığa da sebep olan bir durum. Bence deva kesilince tüm partiye 1 red veya yellow gem verse daha mantıklı olur. Hem de boş boş oturmayız . Aman ks gider diye çoğu zaman kimse atack yapmıyor boş boş bekliyorsun karşı taraf çıktığı halde

Senior Member
    15 senedir bu duruma baş kaldıran tek kişi sensin herhalde

Senior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Bence ek bir ödül olması etkinliğe girmek için teşvik ediyor, şansa bağlı olarak 3 silver gem ile Jr kazanabiliyorsun güzel bir olay.
    Tamam bizde öyle diyoruz. Normalde sayı üstünlüğü ile kazanılınca normal 2 gem atsın. Fakat deva kesilirse drop vermesin 3 gem atsın.
    Bu şekilde çok daha party bazında hareket edileceğini düşünüyorum. Sonuçta herkesi ilgilendiriyor.

Senior Member
    aklımdan geçenleri bir uygulatabilsem varya dünyanın 1 numaralı oyunu olur bu oyun . öncelikle sealed item silinmeli oyunda kapalı item olmamalı

Moderator NightOwl's Avatar
    Deva kesme durumunda kazanan parti üyelerine gem vermesi aslında kulağa hoş geliyor. Şu an başarım için Deva kesmeye gerek duyulmuyor ancak böyle bir şey olması durumunda Deva kesilmesi için bir sebep elde edilmiş olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Deva kesme durumunda kazanan parti üyelerine gem vermesi aslında kulağa hoş geliyor. Şu an başarım için Deva kesmeye gerek duyulmuyor ancak böyle bir şey olması durumunda Deva kesilmesi için bir sebep elde edilmiş olur.
    Bence şöyle olabilir, parti içinde sistem random çekecek şekilde bir kişiye bar atabilir ve kesen herkese 1 silver gem daha verilebilir. Bence epey güzel bir teşvik olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by VannHellsing View Post
    Bence şöyle olabilir, parti içinde sistem random çekecek şekilde bir kişiye bar atabilir ve kesen herkese 1 silver gem daha verilebilir. Bence epey güzel bir teşvik olur
    O ihtimal çerçevesinde yine de bana gelmez deyip party çöpe atanlar olacaktır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by nsbd_by View Post
    O ihtimal çerçevesinde yine de bana gelmez deyip party çöpe atanlar olacaktır.
    ama kesince herkes +1 silver kazanacak. Bence keserler ya. Birde bar kazanma şansın olacak.