Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Bu anlatılanlar old dies zamanında'da vardı şimdi de var ve hep olmaya devam edecek .

Senior Member
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Bu anlatılanlar old dies zamanında'da vardı şimdi de var ve hep olmaya devam edecek .
    neden devam etsin ki açık açık suç işleniyor. herkes görevini yaparsa devam etmez

Senior Member
    Son zamanlarda yayınlarda olsun oyun içinde olsun malesef clan anlaşmaları artık mide bulandırmaya kadar gitmiş durumda.

Slotlarda saat verme gibi birşeyin olması belki bunun için oyundan serverden soğutmaya kadar gitmesi hiç hoş bir davranış değil.

Oyun yönetimi bununla ilgili özellikle clan anlaşmalarıyla ilgili bir düzenleme getirilmesi gerekiyor.

Son 3 gündür oyun girmiyorum böyle giderse oyunu silmek en doğru karar olacaktır benim için.

Yeni premium almıştım fakat giden premium umrumda bile değil.Çünkü zevk alamadığınız bir oyunda insanın gerçekten oyuna bile giresi gelmiyor.

Birileri oyunda Clan anlaşması yapmış üstüne canlı yayın yapıyor Slot için 3 clan çağırmış sanki ülke koruyor öyle havalara girmişler.

Bu oyunda clan anlaşmaları bitmedikçe oyuna ne gelirse gelsin değişen birşey olmayacaktır.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Oyuna bak neleri konuşuyoruz.
    Etik kurallar yoksa bile getirtilip her oyuncuya zorunlu kabul ettirip oyundan uzaklaştırılmaları gerekir.

Junior Member
    Bu oyuncuların tespit edilip banlanması gerekiyor.

Junior Member
    Arkadaşın yazdığında zerre yanlış yok. Bu ekipler oyun kurallarını birçok defa ihlal etti. Oyun kuralını ihlal etmenin küçüğü büyüğü olmaz, ihlal ihlaldir. Müeyyideleri farklıdır o farklı. Hepsini bir kenara bıraktım, oyun yönetimine karşı oyuncuların herhangi bir güveni dahi kalmadı bu elemanlar yüzünden.

Senior Member
    Oyun yönetimi böyle sessiz kalmaya devam etsin. Ama şunu unutmasın ki bu clan ittifakları bitmedikçe oyuna getirilen her güncelleme artık boş olacaktır.

Düşünsene oyun yönetiminin koymadığı kuralları oyunda bulunan yaratıkları kesmene bir clan karar veriyor böyle saçmalık bakalım daha ne kadar devam edecek.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bence ntt böyle bir topa girmeyip çivinin çiviyi sökmesini beklemesi lazım gelirdi. Ancak anlamadığım bir şekilde onur gurur yapıp topa girdiler.
    Oyunculara ne karışıyorsun ki ?
    Bırak isteyen istediği yerde kassın veya kastırmasın.
    Adam itemini alıyor düzenli aksatmadan pre çekiyor pus çekiyor ki bunlardan önemlisi sınırsız pot yakıyor ki hepsi hayvan gibi warior haywan gibi pot yakıyorlar. Bir yönetim daha ne isteyebilir ki ?
    Oyun bir yerde dengesini kuracaktı.
    Şimdi x bir serverde misal human tarafı üstünlüğü ele geçirse istediği gibi slot bassa karusları ezseler karuslar tovndan çıkamasa karuslarda ağlasa yönetim bu işe de el atıp adalet eşitlik yargı mi dağıtacak ?
    Valla üzülecek bir bir durum.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Bence ntt böyle bir topa girmeyip çivinin çiviyi sökmesini beklemesi lazım gelirdi. Ancak anlamadığım bir şekilde onur gurur yapıp topa girdiler.
    Adam itemini alıyor düzenli aksatmadan pre çekiyor pus çekiyor ki bunlardan önemlisi sınırsız pot yakıyor ki hepsi hayvan gibi warior haywan gibi pot yakıyorlar. Bir yönetim daha ne isteyebilir ki ?
    Şimdi x bir serverde misal human tarafı üstünlüğü ele geçirse istediği gibi slot bassa karusları ezseler karuslar tovndan çıkamasa karuslarda ağlasa yönetim bu işe de el atıp adalet eşitlik yargı mi dağıtacak ?
    X bir organize eroin mafyasını devlet normal bireylere siz çökertin diyemez ama bu oyunda denebiliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Neden diğer clanlarla ittifak yapılıyor kendi başına o slotu korusun neden diğer 7 tane clanla ittifak yapıyorlar?

Oyunu oyun olarak oynamak yerine oyundan gelir elde ediliyor bunu herkes biliyor.

ittifak clanlarının başındaki o kişi eğer kendi söylediği her sözü yerine getirseydi şuan bu oyunu oynamıyordu ama baktılar pus indirim gelmedi kendi istekleri olmayınca paşa paşa oynamaya devam ettiler.

Serverin sağlam clanları ittifak olmuş eee pk kimler arasında dönüyor bakın Siz bu serverde pk döndürüyoruz demeyin çünkü siz çıkarınız için yapıyorsunuz herşeyi.

Yani oyunda kendinizi mağdur görmeyin ittifak clanları oyunu oyun olarak oynayanları oyundan soğutuyorsunuz başka birşey yaptığınız yok.