Results 1 to 6 of 6

Pazarlar hakkında öneri.

Pazar açılınca pazara bakan kişinin nicki ve bakma süresi bizde görünse ve istedigimiz kişileri pazara bakmaması için blocklayabilsek çok güzel olur bence buy açınca adam gelip pazarımı tutuyor
    Last edited by NativeBrutal; 05-15-2021 at 05:11 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Pazarınızı tuttuğunu video ile kanıtlayıp cheat reports'a bildirirseniz ceza alacaktır.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sayın mod. istediğiniz video ancak o arkadaşın teklifi kabul görürse ve uygulanırsa mümkün olabilir.
    Pazar kuran bir kişi kendi pazarını birisinin tuttuğunun videosunu nasıl çekebilir ki ?

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Pazarınızı tuttuğunu video ile kanıtlayıp cheat reports'a bildirirseniz ceza alacaktır.
    Bunu kanıtlayabilmem için farklı bir bilgisayardan kendi pazarımı açmaya çalışmayla yapabilirim sadece ki bu durumda her yanımda duran kişide böyle bir bilgisayar bulup pazarımı kontrol etmem demek. Fakat ben tek pc ile oynayan birisiyim pazarcilar bu şekilde pazar tutarak haksız yere fiyatlarla oynayip bir iteme daha fazla para verebilecekken bunlar yüzünden item alamiyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Sayın mod. istediğiniz video ancak o arkadaşın teklifi kabul görürse ve uygulanırsa mümkün olabilir.
    Pazar kuran bir kişi kendi pazarını birisinin tuttuğunun videosunu nasıl çekebilir ki ?
    Öyle bir hal aldı ki durum biz oyunda insanların hile yapmasını başkasının hakkına girmesini engellemek için vaktimizi harcıyoruz karşılığında bunlar maaş alıyor.

Polisin bize gelip hırsızın hırsızlık yaptığını kanıtlayan bir video çekin yüzü net görünsün kimliğini de söyleyin demesine benziyor bu yaşananlar.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yas_wWhnBASD View Post
    Polisin bize gelip hırsızın hırsızlık yaptığını kanıtlayan bir video çekin yüzü net görünsün kimliğini de söyleyin demesine benziyor bu yaşananlar.
    bunu beğendim dostum
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma