Results 1 to 6 of 6

Hybrid View

Senior Member

Kill saymıyor !!!

Sayın yetkililer chaos başlar başlamaz hemen adam kesince kill saymıyor ilk kili hiç bir zaman saymıyor bu 3ncü kez başıma geldi 2 kere aynı killde kaldım üstümdeki adamlarla ve mavi kutuyu alamadım yetkililerin bundan haberi var mı ? bu bildiğiniz bug !!!

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Lütfen durum hakkında kısa bir video çeker misiniz?
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Lütfen durum hakkında kısa bir video çeker misiniz?
    Sayın mod olayı kısa açıklıyorum. Chaos 18:59 da başlıyor ben 3 saniyede adamı kesiorum 18:56 gece ölüyorum ölüm sayısı sayılıyor fakat kill sayılmıyor 3 ncü kez başıma geldi bunun başıma hangi chaos da geleceğini nasıl bileyim ki ? her choas başında video açacağım bundan sonra .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Aynı durum benimde başıma defalarca geldi , geçen haftaydı galiba %100 kanıtlı ksc li açtığım konu bir sonuca ulaşamamış anlaşılan , ksc de 3 kill aldığım ve 3 defa öldüğüm görünüyordu kill den sonraki ölümüm sayılmış ama kill sayılmamıştı , ama gelen cevap video , videoda da kesinlikle tarih göstermelisin yoksa boşa uğraşmış olursun , chaos esnasında böyle bir durumla karşılaşırsan o chaosu es geçerek video açacaksın ve tarih göstererek bu bugu ileteceksin , bunun sonucunda umarım bir sonuç alabilirsin.

Senior Member
    Bununla ilgili bir ksc vardı 3 kill var ama 2 kill görünüyordu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Bununla ilgili bir ksc vardı 3 kill var ama 2 kill görünüyordu.
    Hocam her chaos olsa eyw dicem ama her chaos olmuyor aylardır denk gelmedi dün denk geldi her gün olacağını bilsem video çekeyimde ama ne zaman olacağını bilmiyorum