Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Senior Member

Vampiric Fire Skill Artık Çiftlenmiyor.

Merhabalar

2014te bıraktığım oyuna aralık 2020 de tekrardan oyuna başladım. 83level karakter kastım.
    Çok fazla arenaya inmediğim için (eşyalar yeni yeni biraz oldu) çok dikkatimi çekmemişti.
    Fakat dün yaptığım bir VS. de enteresan bir şey olduğunu fark ettim ve vampiric damagelerinin
    az olduğunu düşünerek videodan sayısını saydım ve açıkçası çok moralim bozuldu.
    Çünkü vampric çiftlemesi artık çalışmıyormuş. Zaten zamanında mp-hp olayı gitmişti.
    Birde bunun çiftelemesini kesmek demek 80 skill gücünü yok olması gibi bir şey ...
    Bizim Vampiric skill sadece 255 hp çekiyor ve ikincisini atamıyoruz. Bence çoğu kişi bunun farkında bile değil.

Ama bu çok büyük haksızlık. Ayrıca Cz de olup arenada VS. de kullanamadığımız birde dragon var.
    Asaslar M23 Eskrima ile çok güzel hasar verirken biz dragonu arenada ws atarken kullanamıyoruz.
    Anca adam karşı ırkta olup Cz de olunması durumunda kullanabiliyoruz.

Neyse gönlümden geçenleri yazdım. Yine mageye bunları bile fazla görecekler vardır.
    Ben MP-HP olayı geri gelsin demiyorum zaten eskiden kullanılan çiftlemeyi ve dragon arenada aktif etmeyi
    talep ederlerse ve bu onaylanırsa o zamana kadarda oğlum(3 yaşında) büyüyüp oynamaya başlayabilir.

Bu konuyu açarken açıkçası bu iki özelliğin düzeltileceği hakkında ki ümidim herhangi bir eşyanın +10 geçme ihtimalinden daha düşük.
    Ama işte konuyu bilmeyenler vardır. Yeni başlayacaklar vardır. (Bende bilsem belki başlamazdım.)
    En azından ben yapabildiğim şekilde üstüme düşen bilgilendirme görevini yapayım.
    Herkesin görebilmesi içinde ara ara konuyu güncelleyeceğim ve etrafımdakilerle paylaşacağım.

2.Sayfada ki yorumum ;
    Quote Originally Posted by nsbd_by View Post
    Video kaydı aldım. Aşağıda ki gibidir.
    NOT : Kuklalarda ve moblarda vampiric çiftleme çalışıyor.

Denemeler şu şekilde ;

1. Tek vampiric atıyorum. 10 kere 300 vuruyor.
    2. Çift vampiric atıyorum. Yine 10 kere 300 vuruyor.
    3. Önce arkadaşım vampiric atıyor sonra ben yine 10 kere 300 vuruyor.
    4. Önce ben vampiric atıyorum 2 kere vurduktan sonra arkadaşım vampiric atıp onun ki aktif olunca damage kesiliyor.
    5. Dragon çıkarıyoruz arkadaşımın ve benim dragon hiç bir atak yapmıyor ve ikisi de bize Z ye geliyor. CZ-JR-BİF her yerde rakibe atak yapıyor.

Last edited by nsbd_by; 07-23-2021 at 10:40 PM. Reason: 2.sayfadaki videoyu ekleme

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Okçunun 80 skili de çöp kardo. Bilgin olsun.
    Okçulardan bir ses çıkıyormu ?
    Kolay gelsin.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Oluşan durum zehir dot güncellemesiyle ilgili olabilir.

Şu konuyu inceleyebilirsin.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...t=kurian+zehir

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Okçunun 80 skili de çöp kardo. Bilgin olsun.
    Okçulardan bir ses çıkıyormu ?
    Kolay gelsin.
    Ama sen yeni bir şey istiyorsun. Daha önceden 80 skill %100 tutuyor muydu ? Hayır.
    Okçu skilleri her zaman sekme ihtimali olan skillerdi.
    Çöp dediğin skill 3-5k damage çıkarabiliyor.
    Mage 80 tekli ile 1lv res sıfır karaktere (HP olsa) 3k damage atamaz.
    Ki ben 80 skillinden bahsetmiyorum. Vampiricten bahsediyorum 300 damage.
    2012 den (yanlış hatırlamıyorsam) 2020 ye kadar hep çiftleme vampiricte çalışıyordu.
    Mageleri çok mu güçlü yapıyordu bu ? Hayır.
    Bu felo pk'sında denge getirmek üzere ilave yapılan güncellemede eriyip giden bir skill vampiric.

Ayrıca bir şey talep ediyorsan başka konuların altına yorum atacağına sende konu aç güzelce paylaş.
    Okçular ses çıkarmıyor diye ben de aynı şeyi yapacak halim yok.
    İyi forumlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Oluşan durum zehir dot güncellemesiyle ilgili olabilir.

Şu konuyu inceleyebilirsin.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...t=kurian+zehir
    Evet araştırınca öğrendim. ve Felo pksında asasların %si kaldırıldığından dolayı mageler sürekli kesiyormuş diye 18 skill için getirildiğini düşünüyorum.
    Ama dediğim gibi bence vampiric için olmaması gereken bir durum zaten skillin amacı zehir ve bu değişmekle birlikte ortalama 1.5snde 300 damage gidiyor.
    Çiftleme skillimiz var bu skilli 2 defa kullanma hakkını 1 mageye verir. ikinci mage isterse ataması engellensin ki. Bu vampiric te priestlerde ve 800 def açan asaslarda kırmızı cc ile çok güzel siliniyor ve hiç bir özelliği kalmıyor. Pk da asas bile arkadaşına atabiliyor. Çok kolay engellenebilecek bir yetenek. Neyse ...

Junior Member
    Ama sen yeni bir şey istiyorsun. Daha önceden 80 skill %100 tutuyor muydu ? Hayır.
    Okçu skilleri her zaman sekme ihtimali olan skillerdi.
    Çöp dediğin skill 3-5k damage çıkarabiliyor.
    Mage 80 tekli ile 1lv res sıfır karaktere (HP olsa) 3k damage atamaz.
    Ki ben 80 skillinden bahsetmiyorum. Vampiricten bahsediyorum 300 damage.
    2012 den (yanlış hatırlamıyorsam) 2020 ye kadar hep çiftleme vampiricte çalışıyordu.
    Mageleri çok mu güçlü yapıyordu bu ? Hayır.
    Bu felo pk'sında denge getirmek üzere ilave yapılan güncellemede eriyip giden bir skill vampiric.

Ayrıca bir şey talep ediyorsan başka konuların altına yorum atacağına sende konu aç güzelce paylaş.
    Okçular ses çıkarmıyor diye ben de aynı şeyi yapacak halim yok.
    İyi forumlar
    Eskiden warrior da alan vuramazdı, asaslar critic skilini duration gibi aptal bir eşyayla 2 kat uzatamazdı. Artık bazı şeyler gelişmeli değişmeli okçu skilleri de 20 yıldır aynı. Bir skill aynı moba önce 500 sonra 1200 vuruyorsa ve bu durum bunca sene hiç düzenlenmediyse saçmalığın daniskasıdır.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Arkadaşlr GM bir etkinlikte elinde 2 adet +10 agazai ile birlikte 80 skili attı da 60 vurdu.
    Sayın gm vurduğu damageye inananmadı ve sağ alttan barı yukarı kaldırıp tekrar tekrar baktı ve adamın hala inanansı gelmedi.
    Edit çar ve elinde 2 adet +10 azagai ile 60 damage.
    Benim +10 çarım elimde +10 exp ib ile 6 damage (yazıyla altı) vuruyorum.
    Yani şaka gibi. Resmen şaka.
    Şahsen ben çok çok sıkışmadıkça 80 skili atmıyorum çünkü işe yaramıyor.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-15-2021 at 11:05 AM.

Senior Member
    Kurian bile zehirle 400 küsür seri vuruyor.
    Tam olarak nerde vuruyor?

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Evet araştırınca öğrendim. ve Felo pksında asasların %si kaldırıldığından dolayı mageler sürekli kesiyormuş diye 18 skill için getirildiğini düşünüyorum.
    Ama dediğim gibi bence vampiric için olmaması gereken bir durum zaten skillin amacı zehir ve bu değişmekle birlikte ortalama 1.5snde 300 damage gidiyor.
    Çiftleme skillimiz var bu skilli 2 defa kullanma hakkını 1 mageye verir. ikinci mage isterse ataması engellensin ki. Bu vampiric te priestlerde ve 800 def açan asaslarda kırmızı cc ile çok güzel siliniyor ve hiç bir özelliği kalmıyor. Pk da asas bile arkadaşına atabiliyor. Çok kolay engellenebilecek bir yetenek. Neyse ...
    Zehir güncellemesi kurian ve mageleri katleden bir güncelleme oldu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Tam olarak nerde vuruyor?
    Sabah denemede vurdu ama kurian hakkında hiç bilgim yok seri bir kaç skill geldi yanlış görmüş olabiliri.
    Burada önemli olan magenin vampiric skilli onlarda bir sürü nerf gelmiş haklısınız ama
    Ben bu konuda mage için açtım lütfen başka karakterlin haklı eksikliklerinden bahsetmeyin.

Bizde master 15te çiftleme skilli var. İstediğin tekli skiller, meteor-nova, toz, mana shield, fire armor hatta pot bile çiftleyebiliyoruz.
    Kaldı ki zehir skilleri 18 meteor nove 57 istiflenmeleri kalksın tamam. Ama Vampric skilli ap veya flame damage bağlı bir skill değil.
    Sabit bir 300 damage var. Master 10 açıksa 255hp sabit çeker. Bu skill çiftleme hakkımız olduğunu düşünüyorum.
    Yani eskiden mp-hp olayı vardı o gitti. 300 damage geldi çoğu kişi hala memnun değil. Wslerde sonra onu çiftliyorduk. E şimdi oda gitmiş.
    Yarı yarıya düşüyor 255hp adama zehir vurup staff girebiliyoruz.

Tags for this Thread