Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    3 parti 9 raptorlu warior 1 parti mageyle nereye kadar beklicek o kadar adam illa bigün çarları bozup gidecekler

Göktürk ve Legends clanı şavasında sonuna kadar haklı

Senior Member
    Valla ben iki clanıda desteklemiyorum. İkisi de sadece kendi çıkarları için savaşıyorlar. 2 yıldır nasıl sadece KENDİLERİ farm atarak charlarını dizemedilerse onların amaçları oyun oynamak değildir.

Senior Member
    Şuan malum clanı slotlara gömdüler beyler. Karşılarında organize bir ırk olunca neler olduğunu yayınlardan takip edebilirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bana 16 tane kolsuz olmayan adam verin serverde hiçbir çete barınamaz zamanında bunu gösterdim herkese bvb değil kralı gelse racon kesemez

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Arkadaşlar yayından izlediğim kadarıyla malum şahıslar serverin sahibi sanıyor kendini imkanı olan karus arkadaşlar desteğe giderlerse sirius olarak güzel bir cevap verebiliriz diye düşünüyorum.
    Onlardan önce kendilerini nimetten sanan göktürklerdi değişen bişey yok yesinler birbirlerini

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Yaygaracı ağzı bozuk sözde"mafyatik" klan lideri cengaver kardeşimiz , yayınlarda edebinden taviz vermeyen arkadaş yaralarına dokundu diye ana bacı yolladı ts den.En güzeli ittifağın olmadığı sunucularda oynamak.Aksi halde bu yamyamlardan kaçışın yok hepsi kar payı ortaklı şirket gibi mesaili çalışan.İki sene önce ki olayları biliyoruz.Çıkar çatışması nelere mal olmuştu.Bu arkadaşların oynadıgı sunuculardansa gider Gordion'da boş sunucuda worm keserim daha iyi.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aza_ZUpN5uCB View Post
    Ben olsam hiç pk ile uğraşmam 8 küp mage toplar o slotta kasmaya çalışan herkese bir küp attırırdım atsınlar bakalım farmı.
    +1 gerçekten böyle birşey görmek isterdim ) iyi çıldırırdı adamlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    +1 gerçekten böyle birşey görmek isterdim ) iyi çıldırırdı adamlar
    8 tane küp mageye gerek yok 1 tane okçu explore skili fulleyip gelecek bak bakalım orda kim kasabiliyor ?

Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Arkadaşlar yayından izlediğim kadarıyla malum şahıslar serverin sahibi sanıyor kendini imkanı olan karus arkadaşlar desteğe giderlerse sirius olarak güzel bir cevap verebiliriz diye düşünüyorum.
    +++ hakanla alperenin karakteri belli zaten. göktürk ün yanında olmalısınız.