Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41

int ataker pri rezistansları hakkında yetkili yardım (paramun-brahman slot)

Str pri olduğumda paramunda 76 lr ile arada kitleniyordu çar. İnt atak yaptım. Şu an 122 lr var ve normalde daha az kitlenmesi gerekiyor.
    Fakat tam tersi daha çok kitlenme oluyor. İnt 255 verildiğinde rezistanslar epeyce otomatik arttı. Acaba bu bugta çalışmıyor olabilirmi ?
    Yetkili biri deneyebilirmi ? .

Teşekkürler kolay gelsin
    Last edited by _DizzyMask_; 05-14-2021 at 10:30 PM.

Senior Member
    Bugta kardeşim, çalışmıyor sadece görüntü olarak yazıyor o sayılar, int priestimle denedim 1 2 hafta önce bunu farketmistim, hatta kuzenim de bu durumu arasira söylüyordu şimdi kanıtlanmış oldu..

aynen int bonustan 77 lr point otomatik geldi. Sanki görüntü bir işe yaramıyor gibi duruyor.

Senior Member
    Bir bozukluk var bunda. Ben de fark ettim. Daha az resistli yan charlarımla daha az kitleniyorum.

konu güncell

İnte puan verdikçe rezistanslar otomatik artıyor. Tamamında sıkıntı olabilir. Görüntüde var ama işlemiyor olabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    200+ ice 200 + lr var mageleri geçtim artık yanımdan geçseler kitleniyorum da okcularında pek farkı kalmadı resist yükselttikçe daha kolay kitlenir oldum.

Junior Member
    konuya açıklı getirmek gerekirse tahmin ettiğim üzere Resistans artması durumda aldığın hasar damagesi azalır. Lr ve ice tutmama oranı tamamıyla şansa bırakıyorum ben.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bubasahino View Post
    konuya açıklı getirmek gerekirse tahmin ettiğim üzere Resistans artması durumda aldığın hasar damagesi azalır. Lr ve ice tutmama oranı tamamıyla şansa bırakıyorum ben.
    Tahmin ile olmuyor o iş. Pvp kısmı için şüpheli belki dediğin gibidir. Ancak pve'de kesinlikle resistlerle alakalı kitlenmeme durumu.
    Burda kimse tahmin yürütmüyor ayrıca. Test edildi, onaylandı. İnt prieste göre daha az resistleri olan charlar daha az kitleniyor bu moblarda.

Senior Member
    Şöyle bir ihtimal olabilir. eşyalardan gelenler direk kitlemeyi azaltıyor int verdikçe artan ise sadece damageyi düşürüyor olabilir. Çünkü bende priest oynarken yaşadım bunu str priest daha az kitleniyor 70 80 lr olunca. Veya sadece takılardan gelen resist kitlemeyi önlüyor. Örneğin dual 3 legio kullanan bir priest varsa payalabilir burdan nasıl kitlendiğini.