Results 1 to 4 of 4

Thread: Ceza Hk.

Angry Ceza Hk.

Merhabalar,

18.05.2021 tarihinde 22.40 JR sine katıldım. Deva keserken charım dc oldu ve tekrar girdiğimde charımı hapiste buldum.

Zaten premiumlu oyuncuyum , genie ile kastım charımı ve macro bile kullanmadım.

Dikkatimi çeken olay deva keserken priest sürekli birşeyleri buglucam falan diyordu ancak ne yazı yazdım ne dediği şeyleri yaptım.

Konuyla alakalı ticket attım ancak henüz cevap dönmedi , bu tarz bir durum yaşan başka oyuncu var mı , sonucu ne oldu merak ediyorum açıkcası..

Premiumum var , pus çekmişim , genie ile kasmışım ancak partideki bir kişinin yaptığı hata yüzünden bizim bedel ödememiz saçma.
    Last edited by xBionic; 05-19-2021 at 08:47 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen bilet gönderdiyseniz farklı bir bilet göndermeden ve biletini güncellemeden gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Ek olarak davranış kurallarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Davranış Kuralları

Merhaba SkCLucky
    Öncelikle cevabın için teşekkür ederim , Ticket attım şuan dönüş beklemekteyim.
    Farklı premiumlu arkadaşlarımdan ticket atmalarını istesem sizce yararı olur mu ? illegal herhangi bir durum sergilemediğimden eminim çünkü.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by hsy_nt3a1uVL View Post
    Merhaba SkCLucky
    Öncelikle cevabın için teşekkür ederim , Ticket attım şuan dönüş beklemekteyim.
    Farklı premiumlu arkadaşlarımdan ticket atmalarını istesem sizce yararı olur mu ? illegal herhangi bir durum sergilemediğimden eminim çünkü.
    Selam,

Premium sahibi olmanız veya olmamanız biletinize gelecek yanıtı etkilemez. Arkadaşımın belirttiği gibi bu süreçte biletinizi güncellemeyiniz ve ek bilet göndermeyiniz, lütfen sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz.

Tags for this Thread