Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

An itibariyle kırdığım utc kutusu 80'i geçmiştir.

Aldığım en iyi ve tek drop 1 (bir) adet hell breaker. Bunun dışında tek bir değerli item elde edemedim. Bu durum bana mı özel bilmek istedim. 80 kutudan bir tane utc'ye özel item almayan başka biri var mı? Merak ettim.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum tek kırmızı kutudan hell breaker almışlığım tek green gemden ee almışlığım vsvs .. Bir çok kez de çer çöp almışlığım yada +4'de üst üste item yakmışlığım vardır . Ne kutu drop oranlarını nede anvil oranlarını çözemedim kimsede çözemeyecek anlaşılan . Şanssız bir günündeymişsin geçmiş olsun .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    cuma günleri galiba servere 1500 2bin tane giriyor her 80 tanede 1 item atma gibi bi oranı olsaydı eğer 3 m ye utc itemi alırdık

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    cuma günleri galiba servere 1500 2bin tane giriyor her 80 tanede 1 item atma gibi bi oranı olsaydı eğer 3 m ye utc itemi alırdık
    Sorduğum soru ile uzaktan yakından alakası yok ama olsun.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    80 kutuda bir utc silah yada takı düşse ortalaması 19 civarı olur. ama haftada 19 dan daha fazla giriyor serverlara. sanırım 8 kutu yazacaktın yanlış oldu.

konuya cevap olarak, eğer ilk 5-10 kutuda drop yoksa devam etme, modeme reset at öyle girip dene. 3 hafta üst üste 8-9'ar kutu kırdım çıktığım gibi, birinde pontus ring, birinde taurus ring, birinde azagai aldım. ama onlardan önce uzun süre drop alamamıştım, sonrasında da alamadım.

Edit; azagai fotosunu bulabildim birtek. genelde ilk 3-5 kutuda atıyor atacaksa.

Last edited by Horyoshi; 05-15-2021 at 04:50 PM.

Senior Member
    Valla benim youtube de videom var 99 adet UTC kutusu kırdrma diye hiç bişi alamadım gerisini sen düşün

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    80 kutuda bir utc silah yada takı düşse ortalaması 19 civarı olur. ama haftada 19 dan daha fazla giriyor serverlara. sanırım 8 kutu yazacaktın yanlış oldu.

konuya cevap olarak, eğer ilk 5-10 kutuda drop yoksa devam etme, modeme reset at öyle girip dene. 3 hafta üst üste 8-9'ar kutu kırdım çıktığım gibi, birinde pontus ring, birinde taurus ring, birinde azagai aldım. ama onlardan önce uzun süre drop alamamıştım, sonrasında da alamadım.

Edit; azagai fotosunu bulabildim birtek. genelde ilk 3-5 kutuda atıyor atacaksa.

Superbox modem kullandığım için günde en az 2 kere kapatıp açıyorum. Genelde Chari DC olmuş olarak buluyorum işten geldiğim zaman. Kötü bir internet olduğu için kapatıp açıyorum modemi günde bir kere en az.
    80+ kutu 2 aydan fazla bir süreden bahsediyorum. UTC bitiminde gidip kirdiyorum herkesin yaptığı gibi. 80+kutudan 1 tane hell breaker aldım gerisi chitin ve Shell. Öyle cop unique de almıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Valla benim youtube de videom var 99 adet UTC kutusu kırdrma diye hiç bişi alamadım gerisini sen düşün
    At da izleyelim . Eminim bir adet hell breaker dışında iyi sayıda unique almışsındır.