Results 1 to 6 of 6
    Junior Member MertBngl's Avatar

Question Keyfi Job seçimi.. :)

Selamlar,

İyi seviyede bir Warrior yapıp bir slota bıraktım kendince takılıyor öyle. Bununla beraber günlük 4-5 saatlik süreçte elle oynayacağım, keyif alacağım bir job arayışına girdim.. 83 lvl mage ile eslant'ta yada 59 lvl okçu ile ardream'da oynamak arasında kaldım..
    Baktığın zaman mage belli bir düzende eslantta saatlik 4-5-6m kazanarak oynayabilir, cz gibi pk alanlarında ise gördüğüm kadarıyla asla farm atamaz.
    Ardream okçunun ise seçebileceği itemler sınırlı olduğu için belli bir seviyede gelişebilir.
    Sizin tercihiniz ne olurdu ? Bu arada ekstra bütçe 25 gb'dir.. bu iki jobdan biri 25 gb ile dizilecek yani.
    Karanlık kuruldu geceye, bir ümit var yine içimde..
    Kimsesiz bu puslu gecede bırakmam Beşiktaş'ım seni!

83 lvl okçu yeterli olacaktır her mapte oynarsın server bilmiyorum ama 25 gbye her serverda okçu oynarsın yada BP dizip wariror itemlerini de kullanabilecek şekilde item yaparsan çok rahat farm atarsin

Quote Originally Posted by llMERDOll View Post
    Selamlar,

İyi seviyede bir Warrior yapıp bir slota bıraktım kendince takılıyor öyle. Bununla beraber günlük 4-5 saatlik süreçte elle oynayacağım, keyif alacağım bir job arayışına girdim.. 83 lvl mage ile eslant'ta yada 59 lvl okçu ile ardream'da oynamak arasında kaldım..
    Baktığın zaman mage belli bir düzende eslantta saatlik 4-5-6m kazanarak oynayabilir, cz gibi pk alanlarında ise gördüğüm kadarıyla asla farm atamaz.
    Ardream okçunun ise seçebileceği itemler sınırlı olduğu için belli bir seviyede gelişebilir.
    Sizin tercihiniz ne olurdu ? Bu arada ekstra bütçe 25 gb'dir.. bu iki jobdan biri 25 gb ile dizilecek yani.
    Ben senin yerinde olsa idim. Asas ile oynardım. Keyfi için en ideal.

Quote Originally Posted by happen View Post
    83 lvl okçu yeterli olacaktır her mapte oynarsın server bilmiyorum ama 25 gbye her serverda okçu oynarsın yada BP dizip wariror itemlerini de kullanabilecek şekilde item yaparsan çok rahat farm atarsin
    Warrior sürekli olarak farmda zaten onun itemlerine karışamam, ben elle farm atacağım günlük 3-4 saat oynadığım süreçte keyif alacağım birşeyler araştırıyorum şuan Keyiften kastım PK atmak değildir yukarıda belirttiğim gibi elle farm atacağım.. Çok büyük bir kâr amacı gütmeden tamamen beni yormayacak oyundan uzak tutmayacak bişeyler olmasını istiyorum

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ortak kullanımı olduğu için eşya tasarrufunu ve fazla hasar vermeyi düşünerek BP diyorum. Kararı vermek sana kalmış.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Ortak kullanımı olduğu için eşya tasarrufunu ve fazla hasar vermeyi düşünerek BP diyorum. Kararı vermek sana kalmış.
    ikisinin ortak kullanımı imkansız, warrioru bi köşeye bıraktık o öylece orda duracak.. o bu asıl oynayacağımız chara aydan aya item eklememizi kolaylaştıracak bu oynayacağım char ise günde 3-4 saat elle ufak ufak farmlayacağım, oyun içinde aktif olacağım char olacak..

dediğim gibi 2 seçeneğim var ama 2 seçeneğinde +ları -leri var..
    mesela 59 okçu oynasam belli bir aşamanın üstünü göremem gelişmek konusunda ama çabuk kasarım çünkü ardreamda farm güzel..
    83 mage oynasam eslantta kafama göre sakin sakin kasılırım ama kasacağım miktar sabit olur üstüne ne kadar gelişirsem gelişeyim pk alanında farm atamam.. çok garip bir denklemdeyim wikıııd :/ ayrıca BP ile sadece farm yapabileceğimi karakter isterse +10/+3 olsun belli bir yerde tıkanıp kalacağımı ikimiz de çözdük bence aylardır