Results 1 to 8 of 8

Thread: 3 önerim

Senior Member

Lightbulb 3 önerim

1-Genie açıkken ts basılmasın
    2-chaosta mavi kutu ödülü yerine (beyaz kutu versin içinden trade edilmeyen pus eşyaları düşsün atıyorum 1 günlük peri, 1 adet 2k sc, 4 saatlik genie vs. )hileyi azaltmış olursunuz .
    3-Ft de 20k yada 30k damageye ulaşan partiye random mavi kutu gelsin (mage egemenliğine son vermiş olursunuz )
    Last edited by xMakhWelo; 05-14-2021 at 03:20 AM.

1. seçenek herkez warrior oynamıyor bu oyunda TS lazım.
    2.Pus eşyalarının zaten NPC den oyun parası ile her ay belli PUS itemlerini alınabiliyor.
    3. 20 k yada 30k damage yine mage ler ulaşıyor.

Onun yerine 1 FT odası olması yerine o saatte 20 FT odası açılması mantıklı olur. Herkez FT ye girebilmeli. Sadece 80 kişinin giren kişinin hakkı varda, Giremeyen yüzlerce kişi ne olacak. Hep girenler sanki bu oyuna para veriyor gibi bir algıya neden oluyor. Diğer adam da para veriyor oyuna???

Senior Member
    1-amaç zaten hilecilere engel olmak makromu değilmi ts ile seri seri ne vuruyor alttan belli olmuyor
    2-amaç caosta hileyi bitirmek yani exp yada pk atan adam ihtiyacı olursa girecek caosa kutu kazanıpsatmak için değil
    3-10 k olsun o zaman mele ulaşabilir her türlü 10 k ya

Senior Member
    3 seçenekte güzel görünüyor . 2. seceneğe benimde bir önerim olucak , her kutuda belli yüzdeler pus eşyaları ve pot almalıyız . Şansa bağlı olarak süresi değişebilir. 2 6 12 24 48 diye gidebilir .

Quote Originally Posted by f6n_g1Vp6KD8 View Post
    1-amaç zaten hilecilere engel olmak makromu değilmi ts ile seri seri ne vuruyor alttan belli olmuyor
    2-amaç caosta hileyi bitirmek yani exp yada pk atan adam ihtiyacı olursa girecek caosa kutu kazanıpsatmak için değil
    3-10 k olsun o zaman mele ulaşabilir her türlü 10 k ya
    Ben kendim açımdan konuşum sen anla, Hangi karakter oynuyorsun bilmiyorum. Full iteme yakın asasım ve arasıra solo golem tarzı yaratıklar kesiyorum, Eslanttakiler golemler vurmuyor TS olmadığı zaman. Ama bazen Luferde yada EMC slotunda kasıyorum. TS siz ben oraya gidersem 5 tane aynı anda benim pestilimi çıkartır.

Buna cevap ver.

Not: Bu arada full item warrior ile denedim yemiyor. Giant golemin arasına dal direk 5 tanesi hoşgeldin paşam diyor. Solo kasıyorsan arasıra.
    Last edited by Corbinal37TR; 05-14-2021 at 11:42 AM.

Ya zaten mage farmı diye gösterilen 2-3 tane yer var. Mage mavi kutu almasın tamam abi onuda warriorlar alsın Adamlar hp rec / mp rec genie farm yapıyor ben farm yapmak için kolumun kırılmasına maruz kalıyorum. EEE mage egemenliği bitsin. Bana eslantata veya cz de mage ile 5 m den fazla kazanan slot gösterin 3200 cash çekip verecem.

Edit : Jr yi unutmuşsunuz. Jr de skill barı kitlensin magelerin skill atmasınlar
    Last edited by mar_H1SEbkhm; 05-14-2021 at 11:51 AM.

Quote Originally Posted by mar_H1SEbkhm View Post
    Ya zaten mage farmı diye gösterilen 2-3 tane yer var. Mage mavi kutu almasın tamam abi onuda warriorlar alsın Adamlar hp rec / mp rec genie farm yapıyor ben farm yapmak için kolumun kırılmasına maruz kalıyorum. EEE mage egemenliği bitsin. Bana eslantata veya cz de mage ile 5 m den fazla kazanan slot gösterin 3200 cash çekip verecem.

Edit : Jr yi unutmuşsunuz. Jr de skill barı kitlensin magelerin skill atmasınlar
    7 mage ve 1 priest ile, Dark mare farmı hem exp hem farm için en ideal slot. Mageler 83 level olmak zorunda 83 levelden reb +10 a orada kasılabilir. Bunun dışında mageleri seri REB +10 kasabileceği ekonomik slot yok bildiğim kadarıyla Genie ile. Kişi başı sarı peri ve dc pre ile 1.5 gb düşüyor. Pot masrafı genie ve genie hammer çıkınca kişi başı 60 m geliyor günlük. Bu arada günlük 432 milyon exp kasılıyor. DC pre ile.
    Last edited by Corbinal37TR; 05-14-2021 at 12:02 PM.

Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    7 mage ve 1 priest ile, Dark mare farmı hem exp hem farm için en ideal slot. Mageler 83 level olmak zorunda 83 levelden reb +10 a orada kasılabilir. Bunun dışında mageleri seri REB +10 kasabileceği ekonomik slot yok bildiğim kadarıyla Genie ile. Kişi başı sarı peri ve dc pre ile 1.5 gb düşüyor. Pot masrafı genie ve genie hammer çıkınca kişi başı 60 m geliyor günlük.

ee 8pc mi alayım ?. Elle farm. Sanki warriorun dönemeyeceği bir slot