Results 1 to 3 of 3

yüksek lwl de monster stone yaratık dropları

slm 60 küsür lwlden sonra monster stonedeki yaratık dropları stone golemle aynımı sanki aynı gibi arada bus bes felan cıkıyo sonra çöp itemler aynı ama oranlarıda aynımı acaba merak ettimde biliyormusunuz siz ? bu yaratıklara bide kırdırmalık şell ekleseniz hem oyuna coins girmiş olmaz hem farm imkanı olsa oyun daha güzelleşir tavsiyem ty
    Last edited by Nic_CAD6wgbq; 05-13-2021 at 02:45 PM.

Hocam başlığı okuyup yardımcı olmak için girdim konuya. Fakat biraz daha açık yazarsanız anlayıp cevap yazmamız daha kolay olur. Anladığım kadarıyla;

Düşük lwl de ms dropları çok iyi değil. Belki şans derler ama videolardan da izledim. Ardream çarlar ile ms ye giriyorlar neredeyse bir envanter dolusu ms. Droplar kötü daha doğrusu drop sayısı çok az. 83 lwl bir karakterle girildiğinde drop sayısı daha fazla bence.

Çok önceden 78 79 lwl karakter ile girmiştim 40 tane ms. İlk 6 ms de 7 drop aldım. 40 ms bittiğinde envanterimde 10-12 tane old takı vardı

yok hacı ms dropları zaten leş ben ms deki yaratık droplarına kırmak için çitin şell drobu eklense iyi olur dedim