Merhaba,
Herhangi bir premium olmadan yaratıklardan drop alabilmeliyiz. Tamam premiumun bir farkı olması lazım ancak bu kadar değil. Oyunda upgrade için scrolların parası yüksek. Sıfırdan bişeyler yapabilmek için benim yaratık kesmem ve para kasmam lazım. Ama drop oranları premiumsuzlar için çok düşük. Kasabilmem için etkinliklere dışında da bişeyler yapabilmeliyiz. Bu ciddi anlamda bir haksızlıktır. Az da olsa ya tüm yaratıklardan bişeyler alabilmeliyiz. Böyle gerçekten olmuyor. Herşeyi pk alanlarına attınız. Orda bişeyler yapabilmem için cz alanına çıkmam lazım item olmadığı için tutamıyorum. İtem yapabilmem için para kasmam lazım ama yaratıklardan drop alamıyorum. Kastığım az buçuk bir para ile silah upgrade edim dedim 70 quest itemi aldım bes, buslara iyi para gidiyor yetmezmiş gibi birde upgrade sırasında para gidiyor. İtem yanıncada kaybettiğim para ile kalıyorum. Bu sebeple zor bela kastığım 10m param gitti. Şimdi soruyorum. Siz sıfırdan karakter için girseniz premiumsuz ne yapabilirsiniz. Girin deneyin. Yetkililer premium olmadan herhangi bir yardım olmadan bişeyler yapmayı deneyin. Olmayacağını göreceksiniz. Azcık destek az fazla değil. Premiumlular kadar item düşmese de az çabaladığınıza değsin istiyorum.