Results 1 to 6 of 6

Exclamation Eslant ilginç dc problemi.

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Hayırlı bayramlar.

Bugün şans eseri bir problemle karşılaştım daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum lakin 10 12 defa başıma geldi. Bende video ya aldım. eslant raven harpy e ne zaman gitsem dc atıyor. Bugün başladı. buyurun izleyin.( yetkili arkadaşlar da eğer bu bir problemse görmüş olur. )

Tekrardan iyi bayramlar.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    geçen sene yine bu zamanlar Karus Eslant HTB HTC Slotunda ve Qest Golem (karlı tepe)'de de DC atıyordu.

Nedenini bilmiyorum. Bugün başladı. Eğer devam ederse günlük quest yapmak için ordan geçen herkes dc olacak. hoş bir durum değil

Quote Originally Posted by lWoe View Post
    Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Hayırlı bayramlar.

Bugün şans eseri bir problemle karşılaştım daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum lakin 10 12 defa başıma geldi. Bende video ya aldım. eslant raven harpy e ne zaman gitsem dc atıyor. Bugün başladı. buyurun izleyin.( yetkili arkadaşlar da eğer bu bir problemse görmüş olur. )

Tekrardan iyi bayramlar.

Oyunun grafik ayarlarını en düşük seviye getirip ve Adjust focus distance kısmınıda minimuma getirip ve FPS ayarlarını orta seviyeye getirip ,other mode daki classic mode a getirip tekrar denerseniz belki sorun çözülür.

Yani denedim değişen bir şey yok. bir kaç arkadaşımda da aynı problem mevcut. bir ufak sıkıntı var ama anlamadım. res de belki düzelir.

Ordan geçen arkadaşlardan çoğu aynı problemin olduğunu söyledi.

Tags for this Thread