Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member LordVeyda's Avatar

CR ve Makro hakkında

Halihazırda 8 Mayıs'ta açılmış 6-7 videoluk bir makro raporum var. Şu an ayın 13'üne girmiş bulunuyoruz. Ben bu adamlarla 8 gün boyunca bir slot için KS'leştim diyelim. Vay sen oyunu farm için mi oynuyon gibi tatava yapacak arkadaşlar uzak dursun konudan. Pus fiyatları ortada, arsa fiyatlarıyla yarışıyor. Şimdi sormak istediğim birkaç soru var. Öncelikle yayınlarda Makro aslında TPT'dir bizim oyunculara sunduğumuz özellikler dışında kullanılan her şey TPT'dir diyen NTT yönetimidir. Makro neden Discord üzerinden raporlanıp hızlı işleme alınmıyor ?
    Açtığım makro raporlarının neden %90'ı Raporunuz incelenecek denilip arşive atılıyor ve bir daha yüzüne bile bakılmıyor ?
    Macro raporu için kanıt isteniliyor, kanıtları sunuyoruz, ona rağmen sticklenen makro raporuna hesap oyun içi incelenecektir yazılıyor. Madem inceleyeceksiniz neden bizden kanıt isteniyor ? DC üzerinden raporlama yaparız GM lerin işi sadece discord değil derler. CR gecikmesinden dolayı yakınırız GM lerin işi sadece CR değil derler. Neden slotları GM'ler gezmiyor deriz GM lerin işi slot gezmek değil derler. Arkadaş nedir bu GM'lerin işi ? =D Şimdi, ben bu adamla slotta legal bir şekilde 2 haftayı geçkin süredir KS'leşiyorum. Adam hapse gitti diyelim. Benim boşuna yaktığım Genie, Pot, Hammer, Premium Süresi Bilgisayar enerjisi falan nasıl karşılanacak ? Adam hapse girdi. NTT gam'e 1000 kc'lik katkıda bulundu ve çıktı. Burada benim telafim nedir ayıptır söylemesi ? " Zaaa bak gördün oluuum hapse sokturttum lan seni of ben kralım. " falan mı dememizi bekliyosunuz ? Madem makroya işlem yaparken böyle elleriniz titriyor, yaptırımını arttırın. Sıradan bir Lure için bile 1 hafta ban + hapis verirken oyunda kullanılan sizin tarafınızdan sunulmayan bir yazılım suçu neden sadece hapis ? Mantıklı bir yorum gelirse çok memnun olurum.

Senior Member
    Dostum genie altı makroların banlanmadığı herkes tarafından bilinen birşey bunu modlar hayır yok öyle birşey makronun her türlüsü yasak desin diye yazmıyorum benim bugun ksleştiğim 83/10 shell 10 setli full +3 adam bile tereddüt etmeden genie altı makro açıyorsa durum bu. Ama biraz beklersen korekoya gelen genie çalışırken skill barın kitlenmesi özelliği geldiğinde o makrocular makroyu geniesiz açmak zorunda kalacak o zaman da her türlü cezayı yiyecek.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu konuyu okudum youtube açtım karşıma hangi asas çıktı acaba

Quote Originally Posted by aza_ZUpN5uCB View Post
    Dostum genie altı makroların banlanmadığı herkes tarafından bilinen birşey bunu modlar hayır yok öyle birşey makronun her türlüsü yasak desin diye yazmıyorum benim bugun ksleştiğim 83/10 shell 10 setli full +3 adam bile tereddüt etmeden genie altı makro açıyorsa durum bu. Ama biraz beklersen korekoya gelen genie çalışırken skill barın kitlenmesi özelliği geldiğinde o makrocular makroyu geniesiz açmak zorunda kalacak o zaman da her türlü cezayı yiyecek.
    Kardeş benim raporladığım adam geniesiz çalıştırıyor... :d

Hatta adamın yanında priesti de var saniyesi saniyesine ne zaman ayağa kalkıp hesal atacağına kadar çektim. Adamda böyle 9 mithril set azagai falan var yani... Adamlardaki özgüvene bakar mısın ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by LordVeyda View Post

Hatta adamın yanında priesti de var saniyesi saniyesine ne zaman ayağa kalkıp hesal atacağına kadar çektim. Adamda böyle 9 mithril set azagai falan var yani... Adamlardaki özgüvene bakar mısın ?
    Valla 8 pcli mageler 4 skilli genieye koyup 56yı makroya vurdurarak aylardır aynı slotlarda banlanmadan takılıyor da geniesiz makroyla farm atıp banlanmayanlarını görmedim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle makro gibi yazılım uygulamalarının incelemeleri detaylı olduğundan dolayı şu an için yalnızca Cheat Reports bölümü üzerinden işleme alınmaktadır.

Raporlama yapmak gibi bir durumunuz bulunmuyor, log kayıtları ve oyun içi kontroller sürekli olarak yapılıyor. Bunun yetersiz olduğunu dile getirebilirsiniz, önerilerinizi sunabilirsiniz.

Son olarak sorduğunuz bir çok sorunun yanıtı aşağıdaki konuda yer almaktadır.

Cheat Reports Sıkça Sorulan Sorular

Genieli geniesiz fark etmeksizin makro kullanımı tespit edilen tüm oyunculara işlem yapılmaktadır. Lütfen bu şekil söylemler ile insanları yanlış yönlendirmeyiniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Öncelikle makro gibi yazılım uygulamalarının incelemeleri detaylı olduğundan dolayı şu an için yalnızca Cheat Reports bölümü üzerinden işleme alınmaktadır.

Raporlama yapmak gibi bir durumunuz bulunmuyor, log kayıtları ve oyun içi kontroller sürekli olarak yapılıyor. Bunun yetersiz olduğunu dile getirebilirsiniz, önerilerinizi sunabilirsiniz.

Son olarak sorduğunuz bir çok sorunun yanıtı aşağıdaki konuda yer almaktadır.

Cheat Reports Sıkça Sorulan Sorular

Genieli geniesiz fark etmeksizin makro kullanımı tespit edilen tüm oyunculara işlem yapılmaktadır. Lütfen bu şekil söylemler ile insanları yanlış yönlendirmeyiniz.
    Oyun içerisinde şeriflik yapacak moderatörlerden oluşan bir ekip kurulamaz mı ? Sizlerden birileri. Atıyorum Phyrcama Perimones Don Jose falan. Oyundaki tek görevleri şeriflik olcak mesela. Düzenli slot gezecek, tespit edilenleri hapse atmak yerine " hızlı işlem " e aldıracak bir ekip...

Senior Member

Bu durumu test etmek amaçlı ilk defa makrocu reportladım diez uruk haide nova ile benim bildiğim 6 aydır 24 saat kasıyor gittiğimde tradeyi bloklamayı unutmus normalde uruklar doğmadan nova atsa da trade attıgımda sonsuza kadar bekliyor makro olduğu bariz genie de yok tabiki bakalım banlanacak mı

Bu durumu test etmek amaçlı ilk defa makrocu reportladım diez uruk haide nova ile benim bildiğim 6 aydır 24 saat kasıyor gittiğimde tradeyi bloklamayı unutmus normalde uruklar doğmadan nova atsa da trade attıgımda sonsuza kadar bekliyor makro olduğu bariz genie de yok tabiki bakalım banlanacak mı
    İncelenecek kank. İncelenecek

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Oyun içerisinde şeriflik yapacak moderatörlerden oluşan bir ekip kurulamaz mı ? Sizlerden birileri. Atıyorum Phyrcama Perimones Don Jose falan. Oyundaki tek görevleri şeriflik olcak mesela. Düzenli slot gezecek, tespit edilenleri hapse atmak yerine " hızlı işlem " e aldıracak bir ekip...
    Merhaba,

Şu an için şeriflik veya buna benzer bir sistemin getirilmesi planlanmıyor fakat bir gelişme olduğu taktirde mutlaka sizleri bilgilendireceğiz.