Halihazırda 8 Mayıs'ta açılmış 6-7 videoluk bir makro raporum var. Şu an ayın 13'üne girmiş bulunuyoruz. Ben bu adamlarla 8 gün boyunca bir slot için KS'leştim diyelim. Vay sen oyunu farm için mi oynuyon gibi tatava yapacak arkadaşlar uzak dursun konudan. Pus fiyatları ortada, arsa fiyatlarıyla yarışıyor. Şimdi sormak istediğim birkaç soru var. Öncelikle yayınlarda Makro aslında TPT'dir bizim oyunculara sunduğumuz özellikler dışında kullanılan her şey TPT'dir diyen NTT yönetimidir. Makro neden Discord üzerinden raporlanıp hızlı işleme alınmıyor ?
Açtığım makro raporlarının neden %90'ı Raporunuz incelenecek denilip arşive atılıyor ve bir daha yüzüne bile bakılmıyor ?
Macro raporu için kanıt isteniliyor, kanıtları sunuyoruz, ona rağmen sticklenen makro raporuna hesap oyun içi incelenecektir yazılıyor. Madem inceleyeceksiniz neden bizden kanıt isteniyor ? DC üzerinden raporlama yaparız GM lerin işi sadece discord değil derler. CR gecikmesinden dolayı yakınırız GM lerin işi sadece CR değil derler. Neden slotları GM'ler gezmiyor deriz GM lerin işi slot gezmek değil derler. Arkadaş nedir bu GM'lerin işi ? =D Şimdi, ben bu adamla slotta legal bir şekilde 2 haftayı geçkin süredir KS'leşiyorum. Adam hapse gitti diyelim. Benim boşuna yaktığım Genie, Pot, Hammer, Premium Süresi Bilgisayar enerjisi falan nasıl karşılanacak ? Adam hapse girdi. NTT gam'e 1000 kc'lik katkıda bulundu ve çıktı. Burada benim telafim nedir ayıptır söylemesi ? " Zaaa bak gördün oluuum hapse sokturttum lan seni of ben kralım. " falan mı dememizi bekliyosunuz ? Madem makroya işlem yaparken böyle elleriniz titriyor, yaptırımını arttırın. Sıradan bir Lure için bile 1 hafta ban + hapis verirken oyunda kullanılan sizin tarafınızdan sunulmayan bir yazılım suçu neden sadece hapis ? Mantıklı bir yorum gelirse çok memnun olurum.