Results 1 to 10 of 10

Hybrid View

Junior Member

Vip Key'e Kaç Adet Buss Koyulabiliyor?

Değerli arkadaşlar ve sayın yetkililer. Ayrı karakterlerimde 600 küsür buss mevcut, karakterlerimi ring ile satacağım ve bu bussların vip keye koyulup, koyulmadığı konusunda net bilgi bulamadım. Malum 200 üzerinde buga girme konusu var, magic baga ayrı ayrı 200'er şekilde atılabildiğini biliyorum, lakin vip keye kaç adet buss koyulabildiği konusunda net bilgi bulamadım.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Junior Member
    Yetkili bir kişi cevap verebilirse çok makbule geçecek arkadaşlar, güncelliyorum o yüzden.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    VIP kasayı Inn Hostess gibi düşünebilirsiniz. Orada biriktirebilir ancak üzerinize sadece 200 adet alabilirsiniz.

*Görsel güncelleme notundandır.

Junior Member
    Vip'e 9999 koyabiliyoruz, ancak üzerimize 200 tane alabiliyoruz doğru mu anladım?

Moderator NightOwl's Avatar
    Evet, VIP kasada biriktirebilirsiniz.

Ya bende bu konu ile ilgili bir soru sormak istiyorum. Diyelim ki 9999 tane bus biriktirdik 10 bininci bus attığımız zaman silinme tehlikesi falan var mı? Bir de VIP key de biriken itemler süresiz bir şekilde orada durur mu? Diyelim ki biriktirdim VIP key attım aradan 1 yıl geçti silinme falan olmaz dimi ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by MaelSunlord View Post
    Ya bende bu konu ile ilgili bir soru sormak istiyorum. Diyelim ki 9999 tane bus biriktirdik 10 bininci bus attığımız zaman silinme tehlikesi falan var mı? Bir de VIP key de biriken itemler süresiz bir şekilde orada durur mu? Diyelim ki biriktirdim VIP key attım aradan 1 yıl geçti silinme falan olmaz dimi ?
    isterse 5 yıl geçsin silinmez istediğin zaman alabilirsinde 10000. busuda oraya koymayıver deneyen kimse olmamıştır gm dahil

Junior Member
    Peki, VIP key bittikten sonra içerideki eşyalar kalıyor mu yoksa bankaya veya envantere mi aktarılıyor?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Foerschi View Post
    Peki, VIP key bittikten sonra içerideki eşyalar kalıyor mu yoksa bankaya veya envantere mi aktarılıyor?
    Eşyalar kalıyor, üzerinize alabiliyorsunuz ama tekrar geri koyamıyorsunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Eşyalar kalıyor, üzerinize alabiliyorsunuz ama tekrar geri koyamıyorsunuz.
    Teşekkürler.