Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Genie Durması Hk

Merhaba Arkadaşlar ,

Şimdiden hayırlı bayramlar .

Genie , range dışına çıktığında haliyle start noktasına geri dönüyor . Fakat döndüğünde , genie aktif kalmakla birlikte çalışmıyor . Olduğu yerde duruyor karakter . Hem genie gidiyor hem atak yapmıyor . Bu problemi yaşayan ve çözen var mıdır?

Job : Priest

genieden hiç memnun değilim ama bu sorunu ben hiç yaşamadım trade atıyorlardır belki trade ve pt blocklamayı dene bence

Quote Originally Posted by rengaver2113 View Post
    genieden hiç memnun değilim ama bu sorunu ben hiç yaşamadım trade atıyorlardır belki trade ve pt blocklamayı dene bence
    Hepsini düşündüm ben pc başındayken bizzat gördüm range dışına atak yapmaya çalışıyor sonra geri dönüyor başladığı yere öyle kalıyor .

Quote Originally Posted by Hakuniamil View Post
    Merhaba Arkadaşlar ,

Şimdiden hayırlı bayramlar .

Genie , range dışına çıktığında haliyle start noktasına geri dönüyor . Fakat döndüğünde , genie aktif kalmakla birlikte çalışmıyor . Olduğu yerde duruyor karakter . Hem genie gidiyor hem atak yapmıyor . Bu problemi yaşayan ve çözen var mıdır?

Job : Priest
    Çözümü şu şekilde, Adjust focus distance 0 dan bir kaç birim yükseltmen lazım. Bu arada DC flash da koyman lazım Support kısmına ben sorunu böyle çözdüm. Legal olarak dc flash olayına karşı olduğum halde. Mecburiyetten O kadar genie yi ve premium süresi boşuna gitmesin diye DC flash olayını kullanmak zorunda kaldım. Birde adjust focus distance i ayarladığın zaman sorun ortadan kalkıyor. Genie düzeltilene kadar böyle yapabilirsin.

Saygılarımla

Dc flash koymanın dezavantajı var şunu da başta söylüm. Karakter sürekli her dc flash olayından sonra sürekli Z ve R yapıyor Skilleri basmayı deniyor. Bu da bilgisayarın aşırı ısınmasına neden oluyor. Bazen bilgisayar aşırı overload olduğundan kapanıyor. Ama bilgisayarın performans açısından ortalamamın üstünde sorun olmaz.

Umarım yardımcı olmuşumdur. Saygılarımla

Ha şunuda demeyi unuttum. Normal DC flash sız genie ile kastığın zaman taşa , tahtaya takıldığı zaman kurtulabiliyor. Ama Dc flash ile genie kullandığın zaman sürekli en yakın moba Sürekli Z ve R yaptığı için orada takılı kalır yaratık duvardan, yada tahtadan çıkana kadar. Onun için kastığın slotta duvar, taş, tahta engeli olmasa verimli olur DC flash olayı.

Son olarak bunuda söylüm DC flash olayı ile genie kullandığın zaman Silahın çok hızlı repairi gelir. Tamam slotu hızlı kesersin ama 30 dakikada bir Repair geliyorsa 15 dakikada bir REPAIR gelir. Bu da fazla Genie hammer kullanımı anlamına gelir. Genie hammer ile farm yada exp kasıyorsun buna dikkat etmeni tavsiye ederim.

En önemlisini söylemeyi unuttum Yaratık ismini seçmeyi unutma. Yoksa herşeyi kesmeye çalışır. Bir EN ÖNEMLİSİ yaratık ismini seçmeden SAKIN CZ VE DELOSTA KULLANMA nedeni kim gelirse gelsin slota çok seri DC flash ile geniede skill kombosu ve Z ve R yaptığı için karşı ırkı seri kesebiliyor. Bu da CZ veya DELOS ta haksız bir avantaj sağladığından BAN yeme ihtimalin var. Ama eslantta , yada EMC de kullanırsan ban cezası olmadığını forumda moderatorler söyledi. Sakın CZ ve Delos ta kullanma senin iyiliğin için diyim ne olur ne olmaz.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Selamlar,

Bu sorunu 1 ay önce hem foruma konu açarak hem de Discord üzerinden yardım almaya çalışarak dile getirdim.Ancak genie-hala warrior rate'i bozuk olduğu gibi- Priest 'te de bozuk olduğundan,moderasyonun veya yetkili ekibin bana verdiği tavsiye ;oyunu alternatif linkten indirip range of activity i yükseltmem yönünde olmuştu. Lakin sorun hiç bir türlü çözülmeyince ve bir çok gece boyunca aynı senin yaşadığın gibi genie' m boşa gidince ben de sorunu slot değiştirmekte buldum.Hala daha ara ara bu sorunu yasıyorum ancak kesin bir çözümü ne yazık ki yok.Yaptığım gözlemler ve incelemeler sorunucunda ,slot yaratıklarının dağ tepe gibi obje ye takılınabilinecek yerlere gitmesi ve senin range'nin bu objelere tam yetişmediği durumlarda ve yaratığa bir kere vurduğun ancak başka birinin "örneğin okcu" nun senin vurduğun yaratıgı range'nin dışına çıkardığı zaman gerçekleştiğini gördüm.

Bir de şu sorun var Genie de Yaratık seçili olduğu zaman diğer slotta yakında ise 40 metre uzaklıkta ise sen atack range 40 m, Range of activities ide 40 yaptığın zaman yandaki slota gidip kesip daha sonra senin slota gelip durabilir. Her zaman atack range ile range of activities arasında 1/2 oranı olması lazım. Mesela Atack range in 40 ise, Range of activities 80 olması lazım. Bulunduğu slota göre kendin ayarlarsın. Birde başlangıç noktası önemli Geniede çünkü başlangıç noktasına göre ayarları yapman lazım. Slottaki kesim hızında önemli 2 slot mu yapacaksın tek slot mu ona göre ayarlarsın. Umarım yardımcı olabilmişizdir.
    Last edited by Corbinal37TR; 05-13-2021 at 12:45 PM.