Results 1 to 3 of 3

Thread: forum ban hk.

forum ban hk.

merhaba
    cr ekibini yanılttığıma dair geçtiğimiz saatler de ban cezası aldım , cr bölümünü genellikle arkadaşlarım ile birlikte tek hesap üzerinden sadece swear ve comand sorunları üzerine kullanıyorduk forum kirliliği olmaması maksadıyla da özellikle dikkat ediyorduk , ceza almamız yetkilinin kararına göre doğrudur belki ancak son 48 saat içerisin de yaptığımız reportlardan dolayı oluştuğunu düşünüyoruz bu cezanın , konu hakkın da açıklama rica etmek için burada konu açtım. husus forum ile alakalı
    ayrıca sayın scorp görür mü bilmiyorum , kendisinden ricam kısaca incelerse report içeriklerimi çok sevinirim , öyle absürd saçma anlamsız reportlarım +200 e yaklaşık konu da taş çatlasın 10 tanedir diye düşünüyorum.
    swear report örneğim - jr den çıktığım da chat de küfür görüyorum , cr ye atıyorum.
    forum isim - Mom_kM2dtEbx

not - cr ye atılan konular da yanılttığımı düşünmüyorum , eksik görsel eklediğimi de , ancak bazen birileri küfür eder eder eder eder ve takatiniz kalmaz sizde karşılık verirsiniz , bu tahrikten adam öldürünce ceza almayan kurallar bile var hepimiz biliyoruz ki , cezamın forum da "süresiz" banlanmasını istemediğim gibi sevdiğim bu platformdan uzaklaşmak istemiyorum , uyarı banına çevirebilirseniz sevinirim. tüm çabam ve gayem budur..
    Last edited by Kristalxxx; 05-12-2021 at 05:19 PM.

2. forum banımız bu , dostlarımla da bu konuyu münazara ettim , geçtiğimiz ban için belki haklıydınız ancak bu sefer gerçekten cezanın olması gerekenden fazla olduğunu düşünüyoruz , görüşümüzün değeri yada etkisi ne denlidir bilmiyorum ancak şansımızı denemek maksadıyla tekrar yapılan bir hata varsa özür dilerim.
    @scorplion_

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Oluşturduğunuz CR raporlarında diğer oyuncularla olan ikili konuşmalarınızdan ötürü bugün bir raporunuz üzerinden ciddi bir şekilde uyarılmışsınız. Bunun sonrasında yine buna benzer bir raporla karşılaşılmış, son zamanlarda açtığınız tüm raporlarınız incelenmiş ve böyle bir karara varılmıştır. Diğer oyuncuları tahrik etmek, küfür ettirip ceza almalarını sağlamaya çalışmak büyük bir suçtur ve bunu sıklıkla dile getirmekteyiz. Bu şekilde davranan ve CR çalışanlarını yanıltmaya çalışan oyuncular uzaklaştırılmaktadır.

Forum ve oyun hesapları şahsi olmalıdır. Sadece kendi yaşadığınız sorunu ya da tespit ettiğiniz hile kullanıcılarını raporlamalısınız. Size ait olmayan kanıtları almamalı ya da başkalarıyla kanıt paylaşmamalısınız. Bu da bir forum kuralı ihlalidir. Forum hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır ve açılmayacaktır. Yeni bir hesap oluşturabilirsiniz ve kurallara uygun raporlama yapabilirsiniz. Aşağıya ilgili linkleri bırakıyorum ve incelemenizi tavsiye ederim, iyi forumlar.

Cheat Reports Sıkça Sorulan Sorular

Raporlama Sistemi

Forum Kuralları